زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[پرسش]انتقال وجه اینترنتی کارتهای عضو شتاب

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ق.ظ، توسط هاتف.)
سلام
اگر من کارتی داشته باشم که همه اطلاعات رو (از قبیل cvv2 و رمز و ...) رو داشته باشم و بخوام انتقال وجه به کارت عضو شتاب دیگه ای انجام بدم
منطقی اش اینه که از طریق سایت یکی از بانک های طرف درگیر بتونم این کار رو انجام بدم!
اما انگار طبق یه قانون مدتیه همچین فعالیتی ممنوع شده؟! و فقط بانک ها از یکی از کارتهای خودشون به کارت دیگه ای از خودشون انتقال وجه انجام میدن! توی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که نگاه می کردم فقط انتقال وجه بین کارتهای خود بانک کشاورزی داره!
اما خوب انگار بانک های بهتری هستند که دامنه ی خدماتشون وسیع تره مثلا از طریق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از بانک اقتصاد نوین باید چنین کاری انجام بشه اما بعد از کامل کردن همه مواد در نهایت خطای "شما مجاز به انجام این عمل نیستید" میده! راستی چه پیغام خطای واضحی!! چه برنامه نویس های قابلیBlush
راهی نیس من بتونم به طور امن این کار رو کنم؟!
می خوام از بانک کشاورزی به اقتصاد نوین مبلغی رو اینترنتی کارت به کارت کنم
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ق.ظ
نمی دونم این چیزی که می نویسم بدرد شما میخوره یا نه چون برای بانک تجارته.
من کارت بانک تجارت رو دارم.این بانک هم همینطوریه که شما اشاره کردین. یعنی فقط به کارت تجارت میشه کارت به کارتش کرد. ولی یک امکان دیگه هم داره برای انتقال از تجارت به هر بانک دیگه های که باید یک رمز جداگانه برای اینکار داشته باشیم. یعنی با cvv2 کار نمی کنه و یک رمز مخصوص میخواد. ولی به هر حال این کارو انجام میده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط هاتف.)
مرسی رفتم دیدم اما نوشته باید حساب اینترنتی بانک تجارت داشته باشی اگر هم کار کنه باید یه حساب توی بانک تجارت باز کنم!
خیلی گشتم، اصلا مگه میشه نشه! عجبا!

پ.ن:
بیشتر بانک ها از طریق سایت خودشون امکان انتقال وجه کارتی به بانک های دیگه هست، اما باید کارت مبدا مربوط به همون بانک باشه، اما مقصد میتونه هر بانکی باشه!
این وسط انگار فقط همین بانک کشاورزی هست که برای خودش جزیره ساخته، از خودش به خودش!
با اون طراحی سایتشون باید گفت دستمریزاد! آبروی بانکداری اینترنتی رو یه تنه بردید!
رفتم ناچارا حساب باز کنم،میگه الان داریم یارانه ها رو میدیم برو ۲ هفته بعد، فعلا افتتاح حساب نمی کنیم!!! تازه ۲ هفته هم طول میکشه کارت اش بیاد!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
هم کارت مبدا و هم سایت مبدا باید یکی باشه باشه.
شما پولو دستی ببری بدی زودتر کارتون انجام میشه! حداقل یک ماه زودتر! البته بعضی بانکها صدور کارت آنی دارند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ
من حدود ۱ ماهی هست که مدام انتقال وجه اینترنتی دارم ولی ندیدم که بشه از مثلا کارت بانک ملی بشه به کارت بانک تجارت مبلغی فرستاد(مگر با دستگاه عابربانک)...ولی یه چیزی رو امتحان نکردم اونم برنامه های موبایل هست.نمیدونم با اونا میشه یا نه ؟!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
RE: [پرسش]انتقال وجه اینترنتی کارتهای عضو شتاب
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من حدود ۱ ماهی هست که مدام انتقال وجه اینترنتی دارم ولی ندیدم که بشه از مثلا کارت بانک ملی بشه به کارت بانک تجارت مبلغی فرستاد(مگر با دستگاه عابربانک)...ولی یه چیزی رو امتحان نکردم اونم برنامه های موبایل هست.نمیدونم با اونا میشه یا نه ؟!

چرا میشه. ولی نمی دونم از هر بانکی این امکان وجود داره یا نه. ولی برای بانک تجارت رو می دونم که میشه. البته تا جایی که یادمه قبلا این محدودیت نبود.
برای این بانک من یک رمز اینترنتی علاوه بر cvv2 دارم که این کار رو امکان پذیر می کنه. فقط مبدا باید تجارت باشه.

البته من به تجارت انتقال وجه نداشتم...ولی واسه بقیه فکر نکنم بشه...

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
RE: [پرسش]انتقال وجه اینترنتی کارتهای عضو شتاب
نه منظورم انتقال به بانک تجارت نیست. منظورم انتقال از بانک تجارت هست. یعنی از طریق کارت بانک تجارت و سایتش به سایر بانکها و نه فقط حساب بانک تجارت انتقال وجه داشته باشیم. با مبداییت بانک تجارت و مقصد هر جایی که باشه.
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نه منظورم انتقال به بانک تجارت نیست. منظورم انتقال از بانک تجارت هست. یعنی از طریق کارت بانک تجارت و سایتش به سایر بانکها و نه فقط حساب بانک تجارت انتقال وجه داشته باشیم. با مبداییت بانک تجارت و مقصد هر جایی که باشه.
خوب آره اینو که توی پست سوم عرض کردم، اکثر بانک ها انجام میدن! البته کشاورزی نه!
در این صورت حتی اگر موبایل بانک اش بتونه این کارو کنه، باز باید حضورا به بانک رجوع کرد و کد فعال سازی و اینها رو گرفت!
اما خب اگر همچین کاری ممنوع شده باشه، چطور به سیستم های خرید اینترنتی این اجازه داده میشه؟
مثلا سیستم هدیه مانشت، از درگاه مثلا بانک سامان استفاده می کنه تا مبلغی رو از حساب بانک دیگه ای به حساب ثالثی ارسال کنه، اینجا که مبدا کارت بانک سامان نیست، هر تراکنش از مبدا خاصیه!

فکر کنم یه صفجه بسازم توش یه سیستم خرید اینترنتی راه بندازم آسونتره Big Grin
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۸۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۵۰ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  منبع درامد سایتهای اینترنتی jahan19 ۵ ۴,۴۰۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۱۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  چرا رأس تنها، عضو ماکسیمال هست؟ پشتکار ۱ ۲,۲۹۹ ۱۰ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۶۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab
  هشدار! خریداران و فروشندگان اینترنتی H-Arshad ۰ ۳۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  انتقال و مرخصی در دوره ارشد hamid2009 ۱۱ ۹,۱۷۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فرهمند گلیان
  سوال۳۴آزمون اینترنتی مدرسان(توابع بازگشتی) *ahoo ۳ ۲,۷۳۱ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close