زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمارگیری : رشته اصلی شما در کنکور ارشد ۹۱ کدام است ؟

نظرسنجی: در ارشد ۹۱ شما در کدام رشته ها ثبت نام کردید ؟
فقط مهندسی کامپیوتر
فقط علوم کامپیوتر
فقط آی تی
مهندسی کامپیوتر + علوم کامپیوتر
مهندسی کامپیوتر + آی تی
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط deledivouneh.)
آمارگیری‌: رشته اصلی شما در کنکور ارشد ۹۱ کدام است ؟
خارج رو ول کنید تو ایران این طوریه:
هوش=چرت و پرت محضBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نرم افزار=چرت و پرت کاربردیBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
RE: آمارگیری‌: رشته اصلی شما در کنکور ارشد ۹۱ کدام است ؟
نقل قول: من شخصا به هوش بیشتر از نرم افزار علاقه دارم. نکنه شما می خواین هوش شرکت کنین

دقیقا Big Grin

نقل قول: واسه اینکه رقیباتون کمتر بشن همه رو تشویق می کنین به نرم افزار دوست عزیز؟ Big Grin
نه بابا من صلاح و مصلحتتون رو می خوام. واسه خودتون میگم Big Grin

حالا که نظر سنجی انجام شده دوستان همه نظرشان را بگن. یعنی واقعا هوش بیشتر از نرم افزار می خواین شرکت کنین؟ من شنیده بودم هوش شرکت کنندش بیشتر شده ولی نه اینطوری دیگه.

به هر حال هر کی هرچی دوست داره انشا... قبول شه.Rolleyes

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۸
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
این آمار رو بهتره از موسسات کنکوری بگیریم.مثلا پارسه موقع ثبت نام از داوطلب می پرسه چه گرایشی می خوای شرکت کنی و روی شماره صندلی می چسبونه.من که تو امتحان قبلی صندلیها رو دور می زدم اکثرا نرم افزار بود.
پیش خودم گفتم نکنه داوطلب اشتباهی گرایشی رو که تو لیسانس خونده نوشته؟؟
اگر غیر از این باشه که من خیلی خوشحال می شم!!!!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۱۹
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
امسال چه رقابتی شود گرایش هوش !!!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ ب.ظ
یه مسئله که توی این تاپیک بحثش شد
سال گذشته چند نفر از کاربرای مانشت علوم کامپیوتری بودند ولی امسال واقعا خیلی کم هستند (یه جورایی نظر سنجی نشون میده نداریم) من زمان ثبتنام وسوسه شدم که علوم کامپیوتر بخونم . علاوه بر این هم رشته نا شناخته تری هست نسبت به آی تی که همه میشناسنش هم اسم مهندسی نداره و از این بابت هم رقابت توش کمتره دلیل سوم هم یادمه که زمان کارشناسی پذیرش مهندسی فناوری اطلاعات به مراتب بیشتر از علوم کامپیوتر بود
تا پایان مهلت ثبتنام ساعاتی باقیست Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
زمان ویرایش اطلاعات کی هست؟

"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
تا الان معماری‌: ۱نفر‌، واقعا چرا ؟ یعنی همه بچه های سخت افزار کوچ کردن به هوش ؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یه مسئله که توی این تاپیک بحثش شد
سال گذشته چند نفر از کاربرای مانشت علوم کامپیوتری بودند ولی امسال واقعا خیلی کم هستند (یه جورایی نظر سنجی نشون میده نداریم) من زمان ثبتنام وسوسه شدم که علوم کامپیوتر بخونم . علاوه بر این هم رشته نا شناخته تری هست نسبت به آی تی که همه میشناسنش هم اسم مهندسی نداره و از این بابت هم رقابت توش کمتره دلیل سوم هم یادمه که زمان کارشناسی پذیرش مهندسی فناوری اطلاعات به مراتب بیشتر از علوم کامپیوتر بود
تا پایان مهلت ثبتنام ساعاتی باقیست Smile

از سال ۸۷ خیلی از رشته های مهندسی کامپیوتر پیام نور شد علوم وخیلی از دانشگاه‌ها این رشته رو اضافه کردند...البته تو مقطع کارشناسی و برعکس هنوز توی ارشد کمبود دریافت دارند درنتیجه درصد بچه های علوم فارغ التحصیل امسال زیادتر هست و اگر سال های قبل بود حرف شما درست بود از طرفی بچه های ریاضی علاقه خاصی به این رشته دارند و چون از ریاضیات و پایه استدلال قویتری برخوردارند و خیلی از درسهای این رشته رو پاس میکنن تو این رشته قوی ترند و شانس بیشتری دارند...
به نظرم بگذارید این چند ساعت هم سپری بشه Big Grin

پشت هر کوه بلند ، سبزه زاریست پر از یاد خدا ؛
و در آن باغ کسی می خواند :
که خدا هست ؛ دگر غصه چرا .....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۴
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سال گذشته چند نفر از کاربرای مانشت علوم کامپیوتری بودند ولی امسال واقعا خیلی کم هستند (یه جورایی نظر سنجی نشون میده نداریم) من زمان ثبتنام وسوسه شدم که علوم کامپیوتر بخونم . علاوه بر این هم رشته نا شناخته تری هست نسبت به آی تی که همه میشناسنش هم اسم مهندسی نداره و از این بابت هم رقابت توش کمتره دلیل سوم هم یادمه که زمان کارشناسی پذیرش مهندسی فناوری اطلاعات به مراتب بیشتر از علوم کامپیوتر بود
تا پایان مهلت ثبتنام ساعاتی باقیست

من تازه چند روزی فهمیدم این رشته هم وجود داره و تا حالا فکر می کردم اون گرایش های سیستم های هوشمند (قبلا چنین چیزی توی سایت خوانده بودم که یکی از دوستان دروسش را معرفی کرده بودن و بیشتر شبیه هوش مصنوعی بود) همون معماری کامپیوتر هست. حالا با توجه به ان ارزش داره آدم این رشته را هم شرکت کنه؟ با توجه به اینکه فکر کنم ضریب درس های ریاضیش ۶ هست و من اگر شرکت کنم هم نمی توانم زیاد روی ریاضیش وقت بگذارم؟ ضمن اینگه اطلاع دارین چند نفر پذیرش داره؟

"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
نقل قول: من تازه چند روزی فهمیدم این رشته هم وجود داره و تا حالا فکر می کردم اون گرایش های سیستم های هوشمند (قبلا چنین چیزی توی سایت خوانده بودم که یکی از دوستان دروسش را معرفی کرده بودن و بیشتر شبیه هوش مصنوعی بود)

بچه های علوم شکسته بندی کردند دست زیاد نشه..Tongue

پشت هر کوه بلند ، سبزه زاریست پر از یاد خدا ؛
و در آن باغ کسی می خواند :
که خدا هست ؛ دگر غصه چرا .....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  من تازه چند روزی فهمیدم این رشته هم وجود داره و تا حالا فکر می کردم اون گرایش های سیستم های هوشمند (قبلا چنین چیزی توی سایت خوانده بودم که یکی از دوستان دروسش را معرفی کرده بودن و بیشتر شبیه هوش مصنوعی بود) همون معماری کامپیوتر هست. حالا با توجه به ان ارزش داره آدم این رشته را هم شرکت کنه؟ با توجه به اینکه فکر کنم ضریب درس های ریاضیش ۶ هست و من اگر شرکت کنم هم نمی توانم زیاد روی ریاضیش وقت بگذارم؟ ضمن اینگه اطلاع دارین چند نفر پذیرش داره؟
دوست بالایی تا حدی جوابتون رو دادند
ریاضی بسیار مهمه در این رشته ولی بازم نظرم اینه که از همین الان هم با جدیت وقت بذاری آسون‌تر از گرایش نرم هست ولی شما که برای هوش میخونی همون هوش پذیرشش راحت‌تر هست یعنی به نظر من نرم سخت ترین قبولی رو داره در بین تمام این رشته های مرتبط ما و هوش بهترین
البته این در صورتی هست که قصدت قبولی باشه و الا نظر من این هست که علاقه از همه چی مهمتره (تجربه ۴ سال بی علاقگی به کارشناسی)
برای ظرفیتش به این تاپیک برو

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط pos.)
ممنون. مخصوصا به خاطر اون فایلی که زحمتش را کشیدین. خیلی دنبال یک چنین چیزی می گشتم.
البته اون گرایش سیستم های هوشمند هم به نظرم خیلی باید قشنگ باشه. تا اونجایی که یکی از دوستان معرفی کرده بودند به نظرم اومد همون هوش هست با این تفاوت که بیشتر به سمت پیاده سازی سخت افزاری میره تا نرم افزاری.

"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  من تازه چند روزی فهمیدم این رشته هم وجود داره و تا حالا فکر می کردم اون گرایش های سیستم های هوشمند (قبلا چنین چیزی توی سایت خوانده بودم که یکی از دوستان دروسش را معرفی کرده بودن و بیشتر شبیه هوش مصنوعی بود) همون معماری کامپیوتر هست. حالا با توجه به ان ارزش داره آدم این رشته را هم شرکت کنه؟ با توجه به اینکه فکر کنم ضریب درس های ریاضیش ۶ هست و من اگر شرکت کنم هم نمی توانم زیاد روی ریاضیش وقت بگذارم؟ ضمن اینگه اطلاع دارین چند نفر پذیرش داره؟
دوست بالایی تا حدی جوابتون رو دادند
ریاضی بسیار مهمه در این رشته ولی بازم نظرم اینه که از همین الان هم با جدیت وقت بذاری آسون‌تر از گرایش نرم هست ولی شما که برای هوش میخونی همون هوش پذیرشش راحت‌تر هست یعنی به نظر من نرم سخت ترین قبولی رو داره در بین تمام این رشته های مرتبط ما و هوش بهترین
البته این در صورتی هست که قصدت قبولی باشه و الا نظر من این هست که علاقه از همه چی مهمتره (تجربه ۴ سال بی علاقگی به کارشناسی)
برای ظرفیتش به این تاپیک برو

مگه کارشناسی چی می خوندید؟

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
من پارسال علوم کامپیوتر هم شرکت کرده بودم و رتبه علوم بهتر از مهندسی شد. درسته که ضریب دروس ریاضیش بالاست ولی دروس کامپیوترش آسونتر از مهندسی هست که بچه های کامپیوتر هم خوب جواب میدن‌، از جمله نظریه زبانها و گسسته که واقعا آسونتر از مهندسی هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , موج , انرژی مثبت
ارسال: #۳۰
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
۴۵ نفر شرکت کردند یه نفر هم علوم کامپیوتر نزده . حیف که تئوری دوست ندارم .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close