زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان پارسه ای در چه حالید؟

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۵ ق.ظ
سلام دوستان در چه خالید حال درسها چطوره چقدر تا حالا خوندید کسی هست برای گرایش هوش شرکت کرده باشه ؟
من راستش حال ذوحیم خیلی بد بید من ۱۵ مهر تصمیم گرفتم بیام پارسه وهمون روز ثبتنامیدم برا همین هنوز خیلی مطلب نخوندم خیلی . برا همین از دوستانی که پارسال تجربه داشتن به نظرتون من می رسم در آزمونهای بعدی خودم رو برسونم ؟ در فاصله بین آزمون اول ودوم ۳ هفته فاطله هست عقب افتادگی‌ها باید جبران بشه یا مباحث جدید خونده بشه؟ یکی کمکم کنه !!!! نیاز به یه شارژ دارم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ب.ظ
فکر کنم آزمون سوم ۵۰% اول باشه! خوب تو اون موقع می تونید قسمت هایی که از آزم.ن ۲۵% اول رو نخوندید بخونید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۵ ب.ظ
فقط سعی کن سریع خودتو برسونی چون اگه درسا رو هم انبار بشه دیگه سخت میتونی جمع وجور کنی و اگه نخونده بری سر آزمون هم که صد رحمت به نرفتن.

نمیخواستم نا امیدت کنم فقط خواستم اشتباه پارسال منو نکنی.
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: دوستان پارسه ای در چه حالید؟
آفاق جون داری واقعیت رو میگی چرا ناامید بشم میشه بیشتر از تجربه ات بهم بگی گلم

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۷ ب.ظ
خوب من پارسال ترم ۷ بودم و درس زیاد داشتم به آزمون اول نرسیدم و هر دفعه یکمی عقب میموندم از آزمون دیگه آخرش هم نرسیدم.
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۳ ب.ظ
منم خیلی دیگش مونده‌، الانم شدید عصبی شدم میخوام حتما به آزمونا برسم الان فقط الگوریتم - کامپایلر - منطقی - محاسبات- گسسته رو خوندم .

با سیستم مشاوره پارسم مشکل دارم هر موقع میرم تو صفحش که در خواست برنامه کنم بیچاره صفحش قاطی می کنه موفق نمیشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Xilinx
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۹ ب.ظ
من ۲۵ درصد اول همه دروس به جز انتگرال فوریه و توابع مختلط ریاضی مهندسی رو خوندم . دارم بقیه رو دوره می کنم و ریاضی مهندسی می خونم .
این ریاضی‌ها باعث میشه ریتم درس خوندن به هم بخوره . یکم کندش می کنه . اما چه میشه کرد ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۵۹ ب.ظ
مگه یک هفته فرصت ندارید؟؟ خوب روزی یکی دو درس رو بخونید تموم میشه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۹۶ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۴۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم khanum baangize ۲۵ ۱۴,۴۵۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khak
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۱۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  پر کردن پرسشنامه مربوط به پایان نامه توسط شما دوستان در ۵ دقیقه(کمک فوریییی) shamim_s ۳ ۴,۰۵۲ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۱۸ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  دوستان کارنامه هاتون رو اینجا بذارید تا ببینیم وضعیت به چه صورته hesamvazirii ۰ ۱,۷۶۷ ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hesamvazirii
  دوستان لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۵۵ ۲۹,۶۶۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close