زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در زمینه بالا بردن ساعت مطالعه درس

ارسال: #۱۶
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط Xilinx.)
یکی به من بگه چطور یه روز ۹ ساعت یا بیشتر بخونم .هر کاری میکنم که میانگین مطالعه‌ی هفتگیم ۸ ساعت بشه نمیشه Sad
چون بعضی روزا ۸ ساعت میخونم بعضی روزا ۶ ساعت یک یا دو روز هم ۲ ساعت و ۴/۵ ساعت میخونم Sad بخاطر همین همه‌ی تلاشم توی هفته برای به میانگین ۸ ساعت رسیدن حروم میشه.اصلا پشیمون میشم از اون روزایی که ۸ ساعت خوندم: -(
بچه مثبت من کیفیت خوندنم خوبه ولی واسه دانشگاه تهران قبول شدن نمیدونم چند ساعت در هفته کافیه ؟!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  یکی به من بگه چطور یه روز ۹ ساعت یا بیشتر بخونم .هر کاری میکنم که میانگین مطالعه‌ی هفتگیم ۸ ساعت بشه نمیشه Sad
چون بعضی روزا ۸ ساعت میخونم بعضی روزا ۶ ساعت یک یا دو روز هم ۲ ساعت و ۴/۵ ساعت میخونم Sad بخاطر همین همه‌ی تلاشم توی هفته برای به میانگین ۸ ساعت رسیدن حروم میشه.اصلا پشیمون میشم از اون روزایی که ۸ ساعت خوندم: -(
بچه مثبت من کیفیت خوندنم خوبه ولی واسه دانشگاه تهران قبول شدن نمیدونم چند ساعت در هفته کافیه ؟!

نمیدونم قبلا توی همین تاپیک گفتم یا نه
با همین نواسانات زمان یک هفته خودتون رو توی تقویم یادداشت کنید
سعی کنید هفته دیگه رکورد روز مشابه هفته قبل رو بزنید
مثلا این هفته شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه ...
۸ - ۵ - ۲ - ۴ ...
هفته دیگه سعی کنید زمان قبلی پایین نیاد و "حداقل" نیم ساعت بهش اضافه بشه
۸/۵ - ۵/۵ - ۲/۵ ...

در کل هم زیاد سخت نگیرید. آدم هستیم دیگه و خوب حالات روحیمون متفاوت. به روند پیشرفت ماهانه و هفتگی بیشتر دقت کنید. بیشتر باید نسبت به ماه قبل روندتون خوب باشه
علاوه بر این همش هم ساعات مطالعه نی. ممکنه درسی سنگین باشه و خسته کننده و ساعات خیلی طبیعی افت کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۸
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ
RE: کمک در زمینه بالا بردن ساعت مطالعه درس
(۱۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  یکی به من بگه چطور یه روز ۹ ساعت یا بیشتر بخونم .هر کاری میکنم که میانگین مطالعه‌ی هفتگیم ۸ ساعت بشه نمیشه Sad

نمیدونم قبلا توی همین تاپیک گفتم یا نه
با همین نواسانات زمان یک هفته خودتون رو توی تقویم یادداشت کنید
سعی کنید هفته دیگه رکورد روز مشابه هفته قبل رو بزنید
مثلا این هفته شنبه - یکشنبه - دوشنبه - سه شنبه ...
۸ - ۵ - ۲ - ۴ ...
هفته دیگه سعی کنید زمان قبلی پایین نیاد و "حداقل" نیم ساعت بهش اضافه بشه
۸/۵ - ۵/۵ - ۲/۵ ...

در کل هم زیاد سخت نگیرید. آدم هستیم دیگه و خوب حالات روحیمون متفاوت. به روند پیشرفت ماهانه و هفتگی بیشتر دقت کنید. بیشتر باید نسبت به ماه قبل روندتون خوب باشه
علاوه بر این همش هم ساعات مطالعه نی. ممکنه درسی سنگین باشه و خسته کننده و ساعات خیلی طبیعی افت کنه
چه پیشنهاد جالبی Cool
واسه هفته‌ی بعد اجراش میکنم چون این هفته اولین هفته ای هست که ساعات مطالعه رو نوشتم.Big Grin
دقیقا تا به درس معماری میرسم همه چیز کند میشه من فکر میکردم معماریم خوبه و زود یاد میگیرم ولی الان هر چی تلاش میکنم اصلا درس پیش نمیره.همش باید "دست به قلم و کاغذ" ببرم تا بفهمم چی میگه Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۷۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۱۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۹۶۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۵۵۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۰۸ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۵۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۲۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۱۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close