زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشکال در ویندوز۷

ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ب.ظ
اشکال در ویندوز۷
سلام روی لپتاپم ویندوز سون نصبه و هر موقع روی یک پوشه کلیک می کنم بجای اینکه محتوای ان پوشه رو در پوشه قبلی نشون بده یک پنجره جدید باز میکنه مشکل چیه
توی تنظیمات قسمت Folder Options در زبانه ی generalگزینه ی open each folder in the same windowرو انتخاب کردم ولی باز هم درست نمی شه!
راهنمایی کنید
Fardad-A، در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

موضوعات بدون عنوان گویای محتوای تاپیک معمولا" تغییر یا حذف میشوند.
عنوان تغییر یافت.

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
RE: کمک خواهشا کمک کنید
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  سلام روی لپتاپم ویندوز سون نصبه و هر موقع روی یک پوشه کلیک می کنم بجای اینکه محتوای ان پوشه رو در پوشه قبلی نشون بده یک پنجره جدید باز میکنه مشکل چیه
توی تنظیمات قسمت Folder Options در زبانه ی generalگزینه ی open each folder in the same windowرو انتخاب کردم ولی باز هم درست نمی شه!
راهنمایی کنید

ببین وقتی روی چندتا پوشه که کنار هم هستن کلیک می کنی همه رو select می کنه ؟ ممکنه Ctrl گیر کرده باشه ! چون اگه Ctrl رو بگیری و بخوای پوشه جدید باز کنی پنجره جدید باز می کنه !
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
RE: کمک خواهشا کمک کنید
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  سلام روی لپتاپم ویندوز سون نصبه و هر موقع روی یک پوشه کلیک می کنم بجای اینکه محتوای ان پوشه رو در پوشه قبلی نشون بده یک پنجره جدید باز میکنه مشکل چیه
راهنمایی کنید

ببین وقتی روی چندتا پوشه که کنار هم هستن کلیک می کنی همه رو select می کنه ؟ ممکنه Ctrl گیر کرده باشه ! چون اگه Ctrl رو بگیری و بخوای پوشه جدید باز کنی پنجره جدید باز می کنه !

نه عزیز کلید ctrlهم گیر نکرده

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤ A V A ۲۹ ۹,۹۷۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: setarehfb
  رفع اشکال گروهی و مبحثی shayesteNEY ۲۰ ۷,۴۴۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Azar.099
  چند تست از فصل چهارم(رفع اشکال در جلسه ششم) Fardad-A ۲ ۳,۱۹۳ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  اشکال در سیستم چت انجمن Fardad-A ۳ ۲,۶۳۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  اشکال در مدار منطقی موریس مانو H.Mohammadi ۴ ۳,۵۲۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi
  C++: رفع اشکال برنامه setaiesh ۱۸ ۹,۳۵۸ ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close