زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رفع اشکال گروهی و مبحثی

ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ
رفع اشکال گروهی و مبحثی
سلام خدمت همه دوستان
همه مون میدونیم که درسی مثل ساختمان داده نیاز به همفکری داره و تک نفری نمیشه همیشه صدبارم که یک کتاب رو بخونی اخرشم با توضیح کتاب نمیشه دید چندبعدی و یه تحلیل خوب داشت ( البته اون دوستایی که پایه قویی دارند رو فاکتور گرفتم که خوشبحالشون و افرین به هوش و زحمتشون). اگه چند نفر موافق باشند همین جا به صورت مبحثی رفع اشکال کنیم مثلا چند روزی تمام سوالات مهم و مباحث مهم ارایه رو راجع بهش بحث کنیم ( مثل انواع روشهای ادغام ارایه با استفاده از هیپ و با در هم ساز و ...........) و تحلیلات و نظرات هر کدوممون تو این مورد ها و چند روز مباحث مهم و جدید گراف یا........... تا با یه برنامه ریزی بتونیم تا کنکور با تبادل نظر به یه قدرت تحلیل خوبی برسیم ( البته قطعا دوستانی که دانشجوی ارشد هستند و یا به نوعی هدفشون کنکور نیست تو این مبحث کمکمون میکنند)
فکر میکنم هممون یه نیم ساعتی رو هر شب مانشت میام چه خوبه که کارمون هدفمند باشه و پاسخ سوالاتمون رو بگیریم تا کنکور فرصت مناسبی هست که به یه جمع بندی برسیم و اون غول بزرگ تو ذهنمون که از ساختمان ساختیم کاری نکنه که حتی انچه که بلد بودیم هم به خاطر ترس تو کنکور جواب ندیم
امیدوارم دوستان همکاری کنند. کسانی که تمایل دارند تو این مباحث مشارکت داشته باشند با سپاس گذاشتن اعلام حضور کنند تا تاپیک نامنظم نشه و مورادی رو که تمایل دارند راجع بهش صحبت بشه و نظراتشون که میتونه در روند کار و بازدهی موثر باشه رو با پیغام خصوصی برام بفرستند که ایشالله شروع کنیم
جناب مدیر میدونم عصبانی شدید از مکان تاپیک Blush نمیدونستم کجا این تاپیک رو بزارم .و به دلیل اینکه اینجا پربازدید ترین تالار هست اینجارو انتخاب کردم پیشاپیش عذر خواهی میکنمBlush

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ
RE: رفع اشکال گروهی و مبحثی
(۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان
همه مون میدونیم که درسی مثل ساختمان داده نیاز به همفکری داره و تک نفری نمیشه همیشه صدبارم که یک کتاب رو بخونی اخرشم با توضیح کتاب نمیشه دید چندبعدی و یه تحلیل خوب داشت ( البته اون دوستایی که پایه قویی دارند رو فاکتور گرفتم که خوشبحالشون و افرین به هوش و زحمتشون). اگه چند نفر موافق باشند همین جا به صورت مبحثی رفع اشکال کنیم مثلا چند روزی تمام سوالات مهم و مباحث مهم ارایه رو راجع بهش بحث کنیم ( مثل انواع روشهای ادغام ارایه با استفاده از هیپ و با در هم ساز و ...........) و تحلیلات و نظرات هر کدوممون تو این مورد ها و چند روز مباحث مهم و جدید گراف یا........... تا با یه برنامه ریزی بتونیم تا کنکور با تبادل نظر به یه قدرت تحلیل خوبی برسیم ( البته قطعا دوستانی که دانشجوی ارشد هستند و یا به نوعی هدفشون کنکور نیست تو این مبحث کمکمون میکنند)
فکر میکنم هممون یه نیم ساعتی رو هر شب مانشت میام چه خوبه که کارمون هدفمند باشه و پاسخ سوالاتمون رو بگیریم تا کنکور فرصت مناسبی هست که به یه جمع بندی برسیم و اون غول بزرگ تو ذهنمون که از ساختمان ساختیم کاری نکنه که حتی انچه که بلد بودیم هم به خاطر ترس تو کنکور جواب ندیم
امیدوارم دوستان همکاری کنند. کسانی که تمایل دارند تو این مباحث مشارکت داشته باشند با سپاس گذاشتن اعلام حضور کنند تا تاپیک نامنظم نشه و مورادی رو که تمایل دارند راجع بهش صحبت بشه و نظراتشون که میتونه در روند کار و بازدهی موثر باشه رو با پیغام خصوصی برام بفرستند که ایشالله شروع کنیم
جناب مدیر میدونم عصبانی شدید از مکان تاپیک Blush نمیدونستم کجا این تاپیک رو بزارم .و به دلیل اینکه اینجا پربازدید ترین تالار هست اینجارو انتخاب کردم پیشاپیش عذر خواهی میکنمBlush

منم هستم
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
ما هم هستیم

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
منم هستم Undecided

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
سلام ببخشید البته در حدی نیستیم بخوایم توصیه کنیم ولی چند تا تاپیک مشابه بودن که به نتیجه نرسیدن اونم چون بی برنامگی داشت و کسی نبود جم و جورش کنه!!! الانم اینجوری چند روز طول میکشه هر کی بیاد بگه من هستم و اینا!!به نظرم الان خودتون به عنوان کسی که موضوع رو مطرح کردید مباحثو و سوالا رو مطرح کنید بقیه هم کم کم باهاتون راه میان

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ
خب به امید خدا شروع میکنیم
امیدوارم دوستان مباحث متفرقه رو بین مباحث مطرح نکن که از موضوع منحرف نشیم
وقت به اندازه کافی داریم کسایی که موضوع خاصی مدنظرشون هست پیغام خصوصی بدن تا تو برنامه گنجونده بشه
به نظرم مباحث ارایه شروع خوبی میتونه باشه چون جای بحث زیاد دارن
اول اینکه ارایه دونوع اند یا مرتب یا نامرتب . الگوریتم ها و سوالات زیادی رو این دو نوع ارایه مطرح میشه پس تو تمام مباحث سعی میکنیم مرتب بودن یا نبودن رو مد نظر داشته باشیم
میریم سراغ اولین سوال و اسونترین( البته من این سوالو قبلا پرسیدم و کاربران لطف کردن جواب دادن ولی از این سوال شروع میکنم که میتونه جواب خیلی از سوالات دیگه رو هم توش داشته باشه )
۱--پیدا کردن یه عنصر دلخواه تو یه ارایه ( مرتب و نامرتب) روش پیشنهادی شما و مرتبه زمانی؟
۲-- اگر بخواهیم به جای یک عنصر k عنصر [/quote]

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ
سلام.تو سوالتون میخواین K عنصر اول رو پیدا کنید یا کلا K عنصر رو پیدا کنید؟؟؟؟

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  خب به امید خدا شروع میکنیم
امیدوارم دوستان مباحث متفرقه رو بین مباحث مطرح نکن که از موضوع منحرف نشیم
وقت به اندازه کافی داریم کسایی که موضوع خاصی مدنظرشون هست پیغام خصوصی بدن تا تو برنامه گنجونده بشه
به نظرم مباحث ارایه شروع خوبی میتونه باشه چون جای بحث زیاد دارن
اول اینکه ارایه دونوع اند یا مرتب یا نامرتب . الگوریتم ها و سوالات زیادی رو این دو نوع ارایه مطرح میشه پس تو تمام مباحث سعی میکنیم مرتب بودن یا نبودن رو مد نظر داشته باشیم
میریم سراغ اولین سوال و اسونترین( البته من این سوالو قبلا پرسیدم و کاربران لطف کردن جواب دادن ولی از این سوال شروع میکنم که میتونه جواب خیلی از سوالات دیگه رو هم توش داشته باشه )
۱--پیدا کردن یه عنصر دلخواه تو یه ارایه ( مرتب و نامرتب) روش پیشنهادی شما و مرتبه زمانی؟
۲-- اگر بخواهیم به جای یک عنصر k عنصر
[/quote]

پیدا کردن یه عنصر تو آرایه از مرتبه n)o)میشه حالا kتای اون میشه (o( nk
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان
سلام

چطوره سوالای کنکور باهم برسسی کنیم واز همون شروکنیم به رفع اشکال.ازکنکور ۹۳ شروکنیم بریم.فک کنم اکثر دوستان موافق باشن
مییشه؟اگه اره که دونه دونه سوالا روبزاریم
ارسال: #۱۰
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
خواهشا دوستانی که تمایل دارن تو این تاپیک با هم تبادل نظر کنیم ازتون خواستم ۲ مورد رو رعایت کنید
۱: ما دنبال روش و تحلیل هستیم بعد رسیدن به مرتبه زمانی با اینکار قدرت فکر رو بالا میبریم و دیدمون نسبت به مسایل عوض میشه . لطف کنید تو جواباتون دلیل جواب و راه حل رو هم ذکر کنید
۲: خواستم هر کسی که پیشنهادی داره پیام خصوصی بزاره تا تاپیک بی نظم نشه
ممنون از همگی . امیدوارم این تاپیک پر بار باشه برا هممون و به یه جمع بندی برسیم .

ارسال: #۱۱
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
پیدا کردن یک عنصر اگر آرایه نامرتب باشه: [tex]O(n)[/tex] (جستجوی خطی) و اگر مرتب باشه: [tex]O(logn)[/tex] (جستجوی دودویی)

پیدا کردن k عنصر ابتدایی آرایه به صورت مرتب: [tex]O(n klogk)[/tex].

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۱۲
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام
من هم اگر جایی بتونم در خدمتم.
ارسال: #۱۳
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  پیدا کردن یک عنصر اگر آرایه نامرتب باشه: [tex]O(n)[/tex] (جستجوی خطی) و اگر مرتب باشه: [tex]O(logn)[/tex] (جستجوی دودویی)

پیدا کردن k عنصر ابتدایی آرایه به صورت مرتب: [tex]O(n klogk)[/tex].
سلام
اگه طول آرایه نامرتب رو نداشته باشیم مرتبه جستجو فرق میکنه؟
ارسال: #۱۴
۱۳ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
به هر حال شما بر اساس یک n کار جستجو رو انجام میدید دیگه. پس برای چی ما n می‌گیریم؟

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۱۵
۱۳ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ
منم هستم

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۶۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۳۸۶ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۲۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  رفع اشکال آزمون های استخامی nima88 ۴ ۳,۶۰۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ^_^
Information راهنمایی برای رفع مشکل کارنامه اولیه HamidReza1 ۰ ۱,۷۷۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رفع ابهام در ر ابطه با سوالات پایگاه داده کنکور دکترا نرم افزار ۹۶ mos_hos ۷ ۷,۶۶۳ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nick2006
  کمک به رفع یک مشکل مشترک! - ۱۴۰ نرم افزار، ۲۰۷ هوش m.heidary ۳ ۱,۹۱۲ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  سوال ۵۹ (رفع هازارد) آزمون جامع چهارم مدرسان شریف mortezak1373 ۲ ۲,۷۷۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mortezak1373
  رفع باگ اساسی مانشت admin ۱۶ ۱۶,۹۰۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close