زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

C++: رفع اشکال برنامه

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط setaiesh.)
C++: رفع اشکال برنامه
سلام؛
من برنامه نویسی C++ یادم رفته...
کسی میتونه کمکم کنه یک شبه کد را با زبان C++ پیاده سازی کنم؟
خیلی ممنون میشم...
کارم فوریه...

[تصویر:  3XC8S4FVYK98DRP]

اینجا همه هر لحظه می پرسند :
ــ« حالت چطور است؟»
اما کسی یکبار از من نپرسید:
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ق.ظ
C++
تصویر این شبه کد را ضمیمه کردم(در پست قبلی)
نمیدونم چه طوری تبدیل به کد C++ بکنمش...

ــ« حالت چطور است؟»
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط mfXpert.)
C++
من نمی تونم تصویر رو ببینم.لود نمیشه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
C++
قبلا چند بار نگاه کردم الان هم دارم سعی میکنم چند بار صفحه رو لود کردم تصویر پیوست نیست

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: C++
این قابل دیدنه؟:

[تصویر:  05844703045580231872.jpg]

یا این یکی:

[img][تصویر:  89899_1_1379092561.jpg][/img]

ــ« حالت چطور است؟»
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
C++
مثل این که کسی راهی نداره... نه؟

ــ« حالت چطور است؟»
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
C++
سلام
من یه مشکلی دارم!

من کدم رو به c++ توی ویندوز نوشتم و اجرا کردم و حالا باید توی لینوکس اجراش کنم ولی برخی کتابخونه ها رو نمی شناسه مثلا process.h تو نت که سرچ کردم دیدم معادل کاملی واسه این کتابخونه توی لینوکس نیست یه سری روشها رو امتحان کردم فایده نشد مثلا گفته بودند دستور locate process.h را بنویسم نوشتم ولی بازم خطا میده.(خطای undefined refrence) ممنون می شم اگه کسی لینکی پیدا کرد بهم بده یا این که اگه روشی می دونید بهم بگید.

ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
C++
process.h is a C header file which contains function declarations and macros used in working with threads and processes. Most C compilers that target DOS, Windows 3.1x, Win32, OS/2, Novell NetWare or DOS extenders supply this header and the library functions in their C library. Neither the header file nor most of the functions are defined by either the ANSI/ISO C standard or by POSIX

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  process.h is a C header file which contains function declarations and macros used in working with threads and processes. Most C compilers that target DOS, Windows 3.1x, Win32, OS/2, Novell NetWare or DOS extenders supply this header and the library functions in their C library. Neither the header file nor most of the functions are defined by either the ANSI/ISO C standard or by POSIX

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینو تو ویکی پدیا خوندم ولی راه حلی واسه این مشکل نگفته!!! این بخش کد واسه خودم نیست و بنابراین نمی دونم چطور عوضش کنم که لزومی نداشته باشه از این libاستفاده کنم. خطا رو اشتباه نوشتم nosuch file or directory بود

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
مشکل فایل ضمیمه

ایمیل شد به energymosbat_89@yahoo.com

خوب اون لایبرری جزء استاندارد زبان سی یا POSIX نیست و در لینوکس وجود ندارد.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام
من دوباره به مشکل خوردم !!!

من یه برنامه به زبان c++ نوشتم که شامل چند تا فایل سی پلاس پلاس هست اینا رو با دستور g++ -c ...cpp ..cpp کامپایل کردم بعد یه سری فایل به زبان سی دارم که اونا رو با دستور gcc-c ...c ...c کامپایل کردم بعد همه ابجکت های تولید شده رو بهم لینک کردم از اونجایی که هم برنامه سی پلاس پلاس هم برنامه سی تابع main داشتن و موقع لینک کردن خطا میداد اسم یکی رو عوض کردم و از این فایل های ز توی برنامه سی پلاس پلاسم استفاده کردم و با extern "c" به برنامم معرفیشون کردم تمامی این فایل ها هم توی یه پوشه است حالا زمانی که فایل سی رو make می کنم خطا میده با این صورت :
usr/lib/x86_64-linux-gnu/gcc/x86_64-linux-gnu/4.5.2/../../../crt1.o: In function `_start':
(.text+0x20): undefined reference to `main'

در واقع میدونم که فایل سی تابع main نداره ولی خب فایل سی پلاس پلاسم داره و من اینها رو بهم لینک می کنم ولی وقتی اون فایل سی رو make می کنم اشکال می گیره ضمن این که بعدش هم فایل سی پلاس پلاسم رو make می کنم

توی نتم گشتم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم که مشکلم رو حل کنه! Sad خیلی باهاش ور رفتم دیگه نمی دونم چیکارش کنم ؟ اگه کسی می تونه ممنون می شم کمکم کنه لنگ موندم UndecidedSad

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
C++
۲تا main دارید؟!
حالا به فرض کامل لینک شود در زمان اجرا از کجا بفهمد از کدوم تابع main بایید اجرا شروع شود!؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  ۲تا main دارید؟!
حالا به فرض کامل لینک شود در زمان اجرا از کجا بفهمد از کدوم تابع main بایید اجرا شروع شود!؟
نه اسم یکی از توابع main رو به hmain تغییر دادم چون موقع لینک هم خطا میده که multiple dsfinition دارید الان فقط یه main دارم اونم تو برنامه سی پلاس پلاسه و فکر کنم به همین دلیی وقتی برنامه سی رو makle می کنم خطا می گیره!

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
( چرا از دستور make استفاده می کنید؟ مشکل در اسکریپت آن نیست؟)

ببین این دو دستور کار را راه نمی اندازد.

کد:
g++ -c *.cpp
g++ *.o

اگر همه چیز به خوبی پیش برود خروجی در لینوکس a/. و در ویندوز a.exe است.
اگر نشود سورس را بفرسد یا پیغام خطا را دقیقتر توضیح بده!

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  و با extern "c" به برنامم معرفیشون کردم
چرا از include استفاده نکردید؟Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  (
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  و با extern "c" به برنامم معرفیشون کردم
چرا از include استفاده نکردید؟Big Grin
چون از برنامه ای که با سی نوشتم می خوام توی برنامه سی پلاس پلاسم استفاده کنم و باید بهش بگم که این تابعی که استفاده کردم با سی نوشته شده .

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close