زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤

ارسال:

A V A پرسیده:

سلام
شروع کنیمSmile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۴
ارسال:

A V A پاسخ داده:

(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون گرفتن این کتاب موثره؟
اخه بعضیا میگن نیازی نیست بعضیا میگن حتما باید بگیری بخونیHuhHuhHuh
شما هم که حالا میگید پاسخنامش خوب نیستDodgy

دکتر قدسی طراح سوال هستن، باید با نحوه ی تفکر ایشون اشنا باشیم واسه این باید خووب پاسخ رو بفهمیمSmile نظر من اینه سریعا کتابو تهیه کنین

۲
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

RE: مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤

بس لطفا تاریخ شروع بدید...

۱
ارسال:

sanahin پاسخ داده:

پاسخ : مطالعه و رفع اشکال گروهی ٦٠٠ مساله دکتر قدسی/ کنکور ٩٤

نه صب کنین منم آخر هفته بگیرم بعد

۱
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

منم موافقم صبر کنید.هنوز که دوجلسه جدید ساختمان نرسیده دستمون....تا بیشتر راه بیفتیم.....

۱
ارسال:

A V A پاسخ داده:

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  منم موافقم صبر کنید.هنوز که دوجلسه جدید ساختمان نرسیده دستمون....تا بیشتر راه بیفتیم.....

تا جلسه ی ٤ در تاپیک موجود است
من با مطالعه ی همزمان موافق نیستم و رفع اشکالو میپسندم، چون مسلما همیشه کسانی هستن که به برنامه نمیرسن، اما اگر رای اکثریت به همزمان بودنه، که هیچSmile
متاسفانه من پاسخنامه ی کتاب رو درک نمیکنم و دوس دارم این رفع اشکال زودتر شروع شه

ارسال:

shayesteb پاسخ داده:

تا جلسه ی ٤ در تاپیک موجود است
من با مطالعه ی همزمان موافق نیستم و رفع اشکالو میپسندم، چون مسلما همیشه کسانی هستن که به برنامه نمیرسن، اما اگر رای اکثریت به همزمان بودنه، که هیچSmile
متاسفانه من پاسخنامه ی کتاب رو درک نمیکنم و دوس دارم این رفع اشکال زودتر شروع شه
[/quote]

بله پاسخنامش زیاد خوب نیست. منم با رفع اشکال گروهی موافقم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۱
ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

بچه ها به نظرتون گرفتن این کتاب موثره؟
اخه بعضیا میگن نیازی نیست بعضیا میگن حتما باید بگیری بخونیHuhHuhHuh
شما هم که حالا میگید پاسخنامش خوب نیستDodgy

ارسال:

Mohammad-A پاسخ داده:

به نظر من از خواندن این کتاب ناراضی نخواهید بود. حتی اگر مسائلی باشه که کاملاً متوجه راه حلش نشید ولی با تکرار و تأمل میتونید متوجه روش بشید.

۱
ارسال: #۱۰

ریحان پاسخ داده:

اگه میشه شما که کتابو دارین و باش اشنایی دارید یه تاریخ برای شروع اعلام کنین و دسته بندیشون کنین وبفرمایین مثلا کدوم تستها در چه تاریخی حل و رفع اشکال میشن...

من جلسه ۳و۴ ساختمانو بیدا نکردمممممم

۱
ارسال: #۱۱

sanahin پاسخ داده:

امروز از صب تا عصر معطل کتاب شدمو از شهرستان رفتم تبریز که این کتابو بگیرم. گیر نیاوردم خسته و کوفته برگشتم. مبانی مدیریت رابینزم تو مخزن کتاب تبریز پیدا نکردم.

Sent from my C6603

ارسال: #۱۲

NP-Cσмρℓєтє پاسخ داده:

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  امروز از صب تا عصر معطل کتاب شدمو از شهرستان رفتم تبریز که این کتابو بگیرم. گیر نیاوردم خسته و کوفته برگشتم. مبانی مدیریت رابینزم تو مخزن کتاب تبریز پیدا نکردم.

Sent from my C6603

سلام
کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی رو میخواستید که نتونستید گیر بیاریدش؟؟ اگه بخواید من آدرس سایت و شماره تلفن انتشاراتی(نشر- توزیع و فروش کتب دانشگاهی) که ازش خرید کردم تو تهران و این کتاب رو داشت(اما من نخریدم) بهتون پ خ بدم, چون فروشندش گفت از هرکجای ایران که تماس بگیرید کتابتونو میفرستیم! این کتابش تو تهران هم همجا نبود! یجورایی بد گیر میاد!Rolleyes Shy

ارسال: #۱۳

pooyaa پاسخ داده:

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  امروز از صب تا عصر معطل کتاب شدمو از شهرستان رفتم تبریز که این کتابو بگیرم. گیر نیاوردم خسته و کوفته برگشتم. مبانی مدیریت رابینزم تو مخزن کتاب تبریز پیدا نکردم.

Sent from my C6603

از سایت fardabook.com بخرید،زده موجود...

ارسال: #۱۴

Donna پاسخ داده:

Sent from my C6603

من از خود انتشارات فاطمی خریده بودم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱۰درصدم تخفیف داشت

۱
ارسال: #۱۵

shayesteb پاسخ داده:

سلام دوستان

میشه روش حل این سوال را توضیح بدید

[tex]T(n)=\frac{1}{n}\: Sigma^{n-1}_{i=1}T(i)\: \: 3n\: \: \: \: \: \: T(1)=1[/tex]

( منبع: سوال ۱۳ فصل اول کتاب ۶۰۰ تست Smile )

ارسال: #۱۶

ADELZX پاسخ داده:

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  سلام دوستان

میشه روش حل این سوال را توضیح بدید

[tex]T(n)=\frac{1}{n}\: Sigma^{n-1}_{i=1}T(i)\: \: 3n\: \: \: \: \: \: T(1)=1[/tex]

( منبع: سوال ۱۳ فصل اول کتاب ۶۰۰ تست Smile )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۱۷

MiladCr7 پاسخ داده:

اکی.پس همین رفع اشکال رو ادامه بدیم تا ببینیم چی میشه

۰
ارسال: #۱۸

MiladCr7 پاسخ داده:

بفرمایین اینم لینک، هر ۴ تا جلسه هستن:

۰
ارسال: #۱۹

metallica.r پاسخ داده:

خوبه موافقم

Sent from my LT22i using Tapatalk

۰
ارسال: #۲۰

alagh پاسخ داده:

فکر خوبیه.موفق باشید....از من میشنوید روی تک تک سوالاش بحث کنید ....

۰
ارسال: #۲۱

sanahin پاسخ داده:

سپاس از همه ی دوستانی که پاسخ دادن. حقیقتش یکبار از فردابوک سه تا کتاب سفارش دادم و پولم از حساب کسر شد. اما گفتن چیزی به سایت فردابوک واریز نشده. بعده کلی پیگیری از فردابوک و بانک ملت آخرشم کتابی گیرم نیومد پولمم رفت. قبلا هم کتابی سفارش داده بودم که با اینکه پیشتاز بود یه ماه بعد اونم بعد کلی پیگیری به دستم رسید. برای همین اصلا از خدماتشون راضی نیستم

ارسال: #۲۲

pooyaa پاسخ داده:

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سپاس از همه ی دوستانی که پاسخ دادن. حقیقتش یکبار از فردابوک سه تا کتاب سفارش دادم و پولم از حساب کسر شد. اما گفتن چیزی به سایت فردابوک واریز نشده. بعده کلی پیگیری از فردابوک و بانک ملت آخرشم کتابی گیرم نیومد پولمم رفت. قبلا هم کتابی سفارش داده بودم که با اینکه پیشتاز بود یه ماه بعد اونم بعد کلی پیگیری به دستم رسید. برای همین اصلا از خدماتشون راضی نیستم

ممنون بابت اطلاع رسانیSmile

ارسال: #۲۳

Ametrine پاسخ داده:

(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سپاس از همه ی دوستانی که پاسخ دادن. حقیقتش یکبار از فردابوک سه تا کتاب سفارش دادم و پولم از حساب کسر شد. اما گفتن چیزی به سایت فردابوک واریز نشده. بعده کلی پیگیری از فردابوک و بانک ملت آخرشم کتابی گیرم نیومد پولمم رفت. قبلا هم کتابی سفارش داده بودم که با اینکه پیشتاز بود یه ماه بعد اونم بعد کلی پیگیری به دستم رسید. برای همین اصلا از خدماتشون راضی نیستم
من دوبار از فردا بوک کتاب خریدم
بار اول طول کشید تا به دستم رسید، فکر کنم حدود ۲ هفته شد.
ولی بار دوم به موقع رسید.

۰
ارسال: #۲۴

shamim_70 پاسخ داده:

واااااای شما از همین الان داری ۶۰۰تستو میزنین؟؟؟؟!!!

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

۰
ارسال: #۲۵

ریحان پاسخ داده:

سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

ارسال: #۲۶

MiladCr7 پاسخ داده:

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

خیلی معلوم نیستش

ارسال: #۲۷

A V A پاسخ داده:

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

من نظرم به رفع اشکال بود. حالا اگر بخواین میتونیم مشخص کنیم هفته ای یه تعدادی رو همه بزنیم.موافقا دستا بالا

ارسال: #۲۸

hamedfayez پاسخ داده:

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

من نظرم به رفع اشکال بود. حالا اگر بخواین میتونیم مشخص کنیم هفته ای یه تعدادی رو همه بزنیم.موافقا دستا بالا

اینجوری فایده نداره چون هیچوقت همه مثل هم درس نمیخونن تهش. بهترین کار اینه که هر کی جداگونه که میخونه سوالی براش پیش میاد بیاد بپرسه بعد یه سری ها که اون سوالو خوندن بیان جواب بدن

ارسال: #۲۹

A V A پاسخ داده:

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.من یه هفته مسافرت بودم...چه خبر؟کتاب روشروع کردین؟کی شروع میکنین؟چرا اینکار نظم نداره؟؟؟

اینجوری فایده نداره چون هیچوقت همه مثل هم درس نمیخونن تهش. بهترین کار اینه که هر کی جداگونه که میخونه سوالی براش پیش میاد بیاد بپرسه بعد یه سری ها که اون سوالو خوندن بیان جواب بدن
خود منم از اول این مدلی گفتم اما گویا یه عده میخوان برنامه داشته باشه. دیگه منم نمیدونم. فقط میدونم کتابش مهمه و باید بخونیمشBig Grin

۰
ارسال: #۳۰

setarehfb پاسخ داده:

چه تایپیک خوبی ایجاد کردین. ولی حیف که من خیلی دیر دیدم. .. ششصد مساله قدسی از راه حل هایی که میگه هیچی سر در نمیارم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۹۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۴۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۹۹۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۲۰۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۳۶ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۳۸۲ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close