تالار گفتمان مانشت
اشکال در ویندوز۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

اشکال در ویندوز۷ - abraham - 29 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ

سلام روی لپتاپم ویندوز سون نصبه و هر موقع روی یک پوشه کلیک می کنم بجای اینکه محتوای ان پوشه رو در پوشه قبلی نشون بده یک پنجره جدید باز میکنه مشکل چیه
توی تنظیمات قسمت Folder Options در زبانه ی generalگزینه ی open each folder in the same windowرو انتخاب کردم ولی باز هم درست نمی شه!
راهنمایی کنید

RE: کمک خواهشا کمک کنید - mohsen_m - 29 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  سلام روی لپتاپم ویندوز سون نصبه و هر موقع روی یک پوشه کلیک می کنم بجای اینکه محتوای ان پوشه رو در پوشه قبلی نشون بده یک پنجره جدید باز میکنه مشکل چیه
توی تنظیمات قسمت Folder Options در زبانه ی generalگزینه ی open each folder in the same windowرو انتخاب کردم ولی باز هم درست نمی شه!
راهنمایی کنید

ببین وقتی روی چندتا پوشه که کنار هم هستن کلیک می کنی همه رو select می کنه ؟ ممکنه Ctrl گیر کرده باشه ! چون اگه Ctrl رو بگیری و بخوای پوشه جدید باز کنی پنجره جدید باز می کنه !

RE: کمک خواهشا کمک کنید - abraham - 30 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  سلام روی لپتاپم ویندوز سون نصبه و هر موقع روی یک پوشه کلیک می کنم بجای اینکه محتوای ان پوشه رو در پوشه قبلی نشون بده یک پنجره جدید باز میکنه مشکل چیه
راهنمایی کنید

ببین وقتی روی چندتا پوشه که کنار هم هستن کلیک می کنی همه رو select می کنه ؟ ممکنه Ctrl گیر کرده باشه ! چون اگه Ctrl رو بگیری و بخوای پوشه جدید باز کنی پنجره جدید باز می کنه !

نه عزیز کلید ctrlهم گیر نکرده