زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تابعی برای جدا کردن و متصل کردن پیکسلهای عکس با فرمتهای مختلف در جاوا

ارسال:

sina_bhh پرسیده:

کسی از دوستان میدونه تابعی هست که بتونه پیکسل های یک عکس رو که از ورودی گرفته شده جدا کرد و یک سری اعمال را روی آن انجام داد و دوباره این پیکسل‌ها رو به عکس اضافه کرد ؟؟

من عکس رو به صورت بایت به بایت خوندم و تونستم فقط فرمت عکس bmp. رو دیکد کنم و تغییرات خواسته شده (مثلا تغییر سایز و اعمال ماسک سوبل و پرویت و شارپ کردن و خیلی موارد دیگه خواسته شده) رو اعمال کنم ولی استادمون گفته با فرمت های مختلف مثلا bmp. و jpg. و ... اجرا بشه و گفتن برای این کار باید از توابع آماده استفاده کنید
من برنامه رو با جاوا نوشتم و اگه توابع آماده ای برای این کار در جاوا هست رو لطفا معرفی کنید
اگه در مورد پارامترهاش هم توضیح بدید ممنون میشم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

RE: تابعی برای جدا کردن و متصل کردن پیکسلهای عکس با فرمتهای مختلف در جاوا

(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  کسی از دوستان میدونه تابعی هست که بتونه پیکسل های یک عکس رو که از ورودی گرفته شده جدا کرد و یک سری اعمال را روی آن انجام داد و دوباره این پیکسل‌ها رو به عکس اضافه کرد ؟؟

من عکس رو به صورت بایت به بایت خوندم و تونستم فقط فرمت عکس bmp. رو دیکد کنم و تغییرات خواسته شده (مثلا تغییر سایز و اعمال ماسک سوبل و پرویت و شارپ کردن و خیلی موارد دیگه خواسته شده) رو اعمال کنم ولی استادمون گفته با فرمت های مختلف مثلا bmp. و jpg. و ... اجرا بشه و گفتن برای این کار باید از توابع آماده استفاده کنید
من برنامه رو با جاوا نوشتم و اگه توابع آماده ای برای این کار در جاوا هست رو لطفا معرفی کنید

سلام . چرا این کارا رو با متلب انجام نمی دین؟! حتما باید جاوا باشه؟ سوبل و شارپ و اینا و تمام فیلتر‌ها و حتی اضافه کردن نویز‌ها تو متلب تابع داره .

ارسال:

sina_bhh پاسخ داده:

(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  کسی از دوستان میدونه تابعی هست که بتونه پیکسل های یک عکس رو که از ورودی گرفته شده جدا کرد و یک سری اعمال را روی آن انجام داد و دوباره این پیکسل‌ها رو به عکس اضافه کرد ؟؟

.....

سلام . چرا این کارا رو با متلب انجام نمی دین؟! حتما باید جاوا باشه؟ سوبل و شارپ و اینا و تمام فیلتر‌ها و حتی اضافه کردن نویز‌ها تو متلب تابع داره .
من بعید می دونم جاوا کلاس هایی برای پردازش تصویر داشته باشه .

برای اینکه این کارها تو متلب راحته استاد گفتن با هر چیزی بجز متلب انجام بدید. من از محیط ویژوال و سی شارپ خوشم نمیاد Smile
کل کارهای خواسته شده رو با جاوا نوشتم و با این قسمت مشکلی ندارم.ولی برای این کار مجبور شدم برم و قالب bmp. رو بخونم و عکس رو دیکد کنم و بعد از اعمال نتایج , دوباره کد کردم.ولی استاد گفتن که باید بتونه روی فرمت های مختلف این کارها اعمال بشه و میشه از توابع آماده استفاده کرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

pos پاسخ داده:

عکس را بصورت bufferedImage بخوانین اون موقع می تونین به صورت یک ماتریس به تک تک پیکسل‌ها دسترسی داشته باشین.

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

خب من سرچ کردم یه ذره . گویا خیلی هم توابع پردازش تصویر برای جاوا موجوده Big Grin
اینو نگاه کنین مثلا قدیمیه ولی خیلی زیاد بود این چیزا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:

sina_bhh پاسخ داده:

(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب من سرچ کردم یه ذره . گویا خیلی هم توابع پردازش تصویر برای جاوا موجوده Big Grin

هر چند این توابع زیاد باشه ولی مجاز به استفاده کردن از این توابع نیستیم Big Grin و باید کل کارهای خواسته شده رو ,روی پیکسل‌ها خودمون بنویسیم.(فقط برای خوندن عکس مجاز به استفاده از توابع هستیم)
من فقط با جدا کردن پیکسل‌ها مشکل داشتم که گویا حل شد
ممنون

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

خب از آبجکت کد توابع که نمی خواد استفاده کنین! سورس کلاس‌ها هست‌! می تونین ایده بگیرین . خب خدا رو شکر که حل شد . ولی من نمی فهمم فایده‌ی این کارا رو تو درس پردازش تصویر!
وقتو تو این درس باید رو چیزهای دیگه ای گذاشت .

ارسال:

sina_bhh پاسخ داده:

(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب از آبجکت کد توابع که نمی خواد استفاده کنین! سورس کلاس‌ها هست‌! می تونین ایده بگیرین . خب خدا رو شکر که حل شد . ولی من نمی فهمم فایده‌ی این کارا رو تو درس پردازش تصویر!
وقتو تو این درس باید رو چیزهای دیگه ای گذاشت .
گفتم.کل تمرینو انجام داده بودم و با این قسمتها مشکلی نداشتم ولی باید با همه فرمتها کار میکرد.
منم دوست دارم کارهای دیگه ای انجام بدم.ولی تقصیر من نیست.تمرینه و باید انجام داد Smile
بازم ممنون از شما و کاربر pos

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۲۹۶ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۳۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۳۴۲ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۳۰ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای مختلف moona70 ۲ ۳,۰۳۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mez1
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close