زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه زبان ها و ماشین ها

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط admin.)
نظریه زبان ها و ماشین ها
برای این درس فقط باید کتاب لینز و تمرین هاشو خوند البته کتاب سیپسر هم خوبه(زبان اصلی) و من کسی رو ندیدم که از کتاب های کنکوری این درس راضی باشه فقط کتاب مدرسان شریف رو میگن بد نیست.
پوران پژوهش و مقسمی رو میگن اشتباه زیاد داره و مباحثش کامل نیست.
این درس رو تا میتونید باید تمرین حل کنید چون حداقل دو سوال هر سال این طور که من دیدم محاسباتیه.
کتاب های ترجمه شده نظریه زبان هم استاد ما می گفت فصل های گرامر‌ها رو همه کتاب‌ها خوب ترجمه می کنند ولی فصل های آخر ماشین تورینگ و...... رو می گفت یه اشتباه ترجمه صورت قضیه رو عوض می کنه.
نتیجه گیری اخلاقی اینکه سمت کتاب ترجمه نرید!

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamaduis , ف.ش , پشتکار , saeed_nami , Sadra.T
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط mahdieh-Z.)
کلاس برای نظریه زبان‌ها و ماشین ها
 کارگهی - نصیر: خیلی‌ها میگن خیلی سنگین درس میده و باید حتما خودت تمرین کنی!! در اصل تاکید ایشون رو تمرینهای لینز هستش! یکی از شاگرداشون عقیده داشت اگه حل المسائل لینز رو داشت اصلا کلاس نمی رفت!! و خیلی هام می گفتن که از یک جاهایی نرسیدن تمرینا رو حل کنن و عملا کلس به دردشون نمی خوره!

سید جوادی - پارسه: من فقط با یکی از شاگرداشون صحبت کردم و تا جایی که فهمیدم کلاسشون به درد کسایی که خیلی هم وقت تمرین حل کردن ندارن می خوره! و ظاهرا سوال کردن توش راحتتر از چیزی هست که از کلاس دکتر کارگهی شنیدم... ولی تاجایی که من از جزوه هاشون فهمیدم حجم مطالبی که دکتر کارگهی گفته خیلی بیشتر هستش! و ظاهرا دکتر سید جوادی رو فهم مطالب بیشتر تاکید داشته اگه شاگرداشون بیان این جا و خودوشن نظر بدن بهتر هستش... در کل اگر خواستین جزوه گیر بیارین به نظر من جزوه کارگهی کاملتره!

و برای کتاب تست هم تو انتخاب بین بد و بدتر به نظر من پوران پژوهش بهتره فقط به جوابای غلط غلوطش نباید اعتماد کرد!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_123 , mohamaduis , farazin , **sara** , mmes2020 , teacherpc , rezaei.m , Sadra.T
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
RE: نظره زبان‌ها و ماشین ها
من خودم جزوه دکتر کارگهی رو دیدم حدود ۱۷۰ صفحه بود و همین طور که دوستمون گفتن تاکید بر حل مسال کتاب لینز داره جزوه دکتر سیدجوادی رو هم دیدم خوب توضیح داده ولی خیلی کمتره از لحاظ ححم بنظر من اگه این جزواتو با Voice هاش گیر بیارید خیلی کمک می کنه خصوصا جزوه دکتر سید جوادی.
حل المسایل کتاب نظریه لینز به صورت دست نویس تو اینترنت هست یه سرچ کوچک بزنید پیدا میشه.
راستی یه بلاگ داره یکی از دوستان که voice های بعضی دروس از موسسات پارسه و نصیر رو آپلود کرده به این آدرس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم مفید باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , بی رنگ , mohamaduis , carbon , **sara** , arshadbanoo , rezaei.m , saeed_nami
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ب.ظ
نظره زبان‌ها و ماشین ها
من کتاب لینز رو خوندم و کتاب سیپسر رو هم که فعلا جلد اولش چاپ شده رو خوندم و فکر کنم لینز خیلی با حالتر باشه.
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ب.ظ
نظره زبان‌ها و ماشین ها
به نظر من کتاب لینز با یه حل تمرین خوب بهترین منبع هستش
دو تا از استادای ما یه کتاب حل تمرین برای لینز نوشتن که خوبه

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , shobair87
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
نظره زبان‌ها و ماشین ها
نظریه پوران پژوهش: تنها ویژگی مثبتش خلاصه بودنشه، اگه وقت کم آوردید واسه دوره کردن خوبه.
مجموعه تست هاش کامل نیست (ایراد هم داره)، یعنی اصلا تستی به اون صورت توش حل نشده!

سخته، ولی ممکنه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
(۱۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  دوستان سیپسر حل المسائل داره؟

این سیپسر ترجمه شده یا زبان اصلی می خونید؟
اگه ترجمه شده ناشر؟
اگه زبان اصلیه لینک دانلود؟

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ
نظره زبان‌ها و ماشین ها
اره این کتاب مال انتشارات دانشگاه یزده من امسال تو نمایشگاه از مسئول فروش پرسیدم گفت جلد دوم کتاب چاپ نشده ما این کتاب را با نام نظریه محاسبات خوندیم البته فصل اولش حذف بود اسم خود کتاب هم همینه نظریه‌ی محاسبات فصل های اخرش وحشتناک شیرینه و تقریبا ارتباط منطق ریاضی رو با علوم کامپیوتر نشون میده.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۲۹ ق.ظ)msdn نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  کسی حل تمرین پیتر لینز و نداره ؟
من از کتابشو خریدم
قیمتش هم زیاد نیست فکر کنم ۵۵۰۰

میشه اسم مولف و انتشاراتشو بگید؟
ممنون

انتشارات ناقوس یه حل تمرین برای لینز داده.بدک نیست.

برای سیپسر من حل تمرینی ندیدم. سوالاش خیلی سخت‌تر از لینزه.خود نویسنده یه سری از تمرینها رو آخر هر فصل حل کرده. اگه وقت کردید اونارو نگاه کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl
ارسال: #۱۰
۰۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
سلام دوستان حل تمرین های کتاب لینز که دست نویس نوشته شده(نمی دونم مال کدوم ویرایش) رو به صورت PDF میتونید از لینک زیر دریافت کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جواب هاشم تاجایی که من یادم درست بود و بعضی هاشو خودش چک کرده امیدوارم بدرد بخوره.

پسورد: "www.manesht.ir"
پسورد رو بدون کتیشن بزنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , mohsen.srn
ارسال: #۱۱
۰۸ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۵ ب.ظ
با سلام دوستان لینک جزوه حل تمرین که داده بودم از سایت Divshare فیلتر شده و من نمی دونستم چون تا اون هفته که باز بود حالا اومدم می بینم فیلتر شده(خدا بگم چی کارشون کنه) جزوه رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید.

پسورد:"www.manesht.ir"

سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , admin , mohamaduis , asemani , پشتکار , Pakzad , mohsen.srn , narges73
ارسال: #۱۲
۲۹ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۳ ق.ظ
نظره زبان‌ها و ماشین ها
به نظر من سودکمپ برای بخش ماشین‌ها خوبه و بقیش رو از پتر لینز بخونید

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , پشتکار , shobair87 , teacherpc , Pakniat , saeed_nami , fatemehkh , narges73
ارسال: #۱۳
۱۰ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۴۶ ق.ظ)bahar نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی خود پیتر لینز اصلشو برای دانلود نداره کارم گیره ؟
چون حجمش زیاده خودم آپلود نکردم و می تونید از یکی از لینکهای زیر دریافت کنید:
نسخه‌ی PDF با حجم ۲۵ مگ

نسخه‌ی PDF با حجم ۲۵ مگ

نسخه‌ی djvu با حجم ۹ مگ

اینا ویرایش سومشه.ویرایش چهارمش هم اومده که روی اینترنت منتشر نشده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , bahar , jaroon , mohamaduis , asemani , ایرسا , sarbaz1214 , mahdieh67 , mfXpert , Shady205 , Pakzad , mohsen.srn
ارسال: #۱۴
۳۰ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  ناقوس حل امسائل لینز رو هم داره
گشتم نه تو سایت انتشارات ناقوس پیدا کردم نه تو سایت ادینه بوک اگه بشه لینکشو بزار

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: karostami
ارسال: #۱۵
۳۰ مرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۵۴ ب.ظ
نظره زبان‌ها و ماشین ها
لینکشو ندارم اما یه سر به این سایت بزن شاید گیر آوردی تو قسمت حل مسائل . کتابی که من دارم تازه چاپ پنجم قیمتش ۵۵۰۰ و مولف هم مهندس علی ریاحی هستش

پشت جلدش این آدرس نوشته شده

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۵۶ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۳۶۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۲۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۶۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۸۹۷ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۷۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۱۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close