زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۱۹ ق.ظ
کمک
سلام شبتون بخیر من دانش اموز دبیرستانی هستم و هنوز وارد دانشکده نشدم و رشتم انسانی هست.ولی قصد دارم برای دانشکده تغییر رشته به کامپیوتر بدم و هدفم برنامه نویسی هست و واقعا به کمک و مشاوره نیاز دارم لطفا به این چندتا سوال جواب بدین?
چ رشته ای و شاخه ای برای رسیدن به هدفم بهتره ؟
دانشگاه معرفی کنید ؟
و اینکه بنظرتون دارم کار درستی میکنم و اینکه عایا اصا ممکنه این کار؟
و بنظرتون کنکور سختی رو پیش رو دارم؟
و برای کنکور یا دانشکده عایا دیپلم انسانیم مهمه؟
و جدا از اینا چ کتابهایی رو برای کنکور مطالعه کنم؟
و کنکور کدوم رشته رو بدم؟
واقعا سردرگمم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ق.ظ
RE: کمک
(۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۹ ق.ظ)Zynb.mehra نوشته شده توسط:  سلام شبتون بخیر من دانش اموز دبیرستانی هستم و هنوز وارد دانشکده نشدم و رشتم انسانی هست.ولی قصد دارم برای دانشکده تغییر رشته به کامپیوتر بدم و هدفم برنامه نویسی هست و واقعا به کمک و مشاوره نیاز دارم لطفا به این چندتا سوال جواب بدین?
دانشگاه معرفی کنید ؟
واقعا سردرگمم.

سلام. از کجا فهمدید که هدفتون برنامه نویسی هست؟! اصلا دیدی دارید یا فقط توی فیلم ها و اطرافتون چیزی شنیدید و فکر میکنید کار با کلاسی هست؟

من بنظرم تا یک تجربه ای از ان حیطه نداشته باشید، نمی تونید بگید واقعا هدفتون حتما همین هست.

برای کنکور هم سخت بودنش به جایی که میخواهید درس بخونید ارتباط داره. خیلی جاها بدون کنکور دانشجو میگیره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط BBumir.)
RE: کمک
(۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۹ ق.ظ)Zynb.mehra نوشته شده توسط:  سلام شبتون بخیر من دانش اموز دبیرستانی هستم و هنوز وارد دانشکده نشدم و رشتم انسانی هست.ولی قصد دارم برای دانشکده تغییر رشته به کامپیوتر بدم و هدفم برنامه نویسی هست و واقعا به کمک و مشاوره نیاز دارم لطفا به این چندتا سوال جواب بدین?
دانشگاه معرفی کنید ؟
واقعا سردرگمم.

سلام،
بدون خوندن رشته‌های کامپیوتری هم می‌تونی برنامه‌نویسی یاد بگیری. حتی وقتی تو دبیرستانی. یه سَری به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزن یه سری دوره رایگان برنامه‌نویسی می‌تونی پیدا کنی مثل برنامه‌نویسی C و پایتون.
هر گرایشی مثل مهندسی نرم‌افزار، مهندسی سخت‌افزار، مهندسی آی‌تی‌ و علوم کامپیوتر بری برنامه‌نویسی رو یاد می‌گیری و خیلی مفاهیم مهم‌تر رو.
فک می‌کنم بزرگ‌ترین مانع اینه که باید دیپلم ریاضی داشته باشی و کنکور ریاضی هم بدی که جفتش به این آسونی نیست.
در مورد کتابای کنکور کارشناسی هم خیلی نمی‌تونم کمکت کنم چون خیلی وقته دنبالش نیستم ولی یه موسسه‌ای هست اسمش آلاء که اینم لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، که یه مجموعه ویدئو داره واسه درسای مختلف که اونم رایگانه و به نظر خوبه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۵۵۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  درخواست کمک برای ارشد یا بعبارتی کمک یه زندگی یه جوان نیازمند arman123494 ۴۷ ۲۲,۴۴۸ ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  درخواست کمک برای پایان نامه حل مسئله بن بست در غذا خوردن فیلسوف ها (کمک خیلی واجبه ) khayyam ۰ ۱,۸۰۱ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک در ترتیب دانشگاه های تهران لطفا کمک کنید unknown! ۲ ۲,۱۹۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sia.hatami
  کمک کمک تو رو خدا کمک کمک کمک!!!فوری sasool ۵ ۲,۹۱۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima1537
  کمک کمک ! وردپرس کار ماهر natanz ۲ ۲,۷۰۰ ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close