زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک کمک تو رو خدا کمک کمک کمک!!!فوری

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
من رتبم ۱۸۱ نرم و ۱۰۶ الگوریتمم. اولویت بندی زیر چه طوره؟ الگوریتم خوبه (از نظر ادامه تحصیل و بازار کار)؟ از کدوم انتخاب به بعد شانس دارم؟
۱/شریف(نرم)
۲/تهران(نرم)
۳/امیر کبیر(نرم)
۴/شهیدبهشتی(نرم)
۵/علم و صنعت(نرم)
۶/ مدرس(نرم)
۷/تهران (الگوریتم)
۸/اصفهان(نرم)
۹/اصفهان (اموزش محور نرم)
۱۰/فردوسی

انتخاب ها همه روزانه اند(شبانه رو بی خیال).
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
اینطور که شما کمک خواستی فکر کردم داری غرق میشی
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Mansoureh , sarbaz1214 , Aurora , eris229 , inteligentium , yaser_ilam_com , S_Mehrjoyan
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
رتبه شما و اموزش محور !!!؟ من درقسمت انتخاب رشته ۹۰ توضیحاتی را در مورد الگوریتم خواندم و برام خیلی مفید بود به نظرم شما هم بخونید و بعد تصمیم بگیرید .
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ
اصفهان رو میاری. رتبت برای تهران خوب نیست ولی بقیه شهرهارو قبول میشی.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ
RE: کمک کمک تو رو خدا کمک کمک کمک!!!فوری
به نظر من این رو ببین بعد درباره الگوریتم و محاسبات تهران تصمیم بگیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
اگر خیلی به نرم علاقه دارید خب جای الگوریتم تهران را با نرم اصفهان عوض کنید.ولی بستگی داره که چطور نگاه کنید به آینده.اگر میخواید ترکیبی از کار و دانشگاه و علاقه را کنار هم بذارید و اولویت بندی کنید که همین ترتیبی که نوشتید خوبه.موفق باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۱۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۰۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۰۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۴۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۲,۹۸۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۵۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۰۸ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  راهنمایی برای انتخاب رشته کنکور ۹۶(فوری) ali.reza1044 ۳ ۲,۳۰۸ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close