زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۹۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
میگید اون عکس یه خورده مغرور و ....... میخای عکس گل بذارم یا تیر دروازه ؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , انرژی مثبت
ارسال: #۳۰۹۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  همه فکر می کنند من خیلی می خورم Big Grin TongueBig Grin
مگه غیر از اینه؟Big GrinWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۰۹۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  همه فکر می کنند من خیلی می خورم Big Grin TongueBig Grin
مگه غیر از اینه؟Big GrinWink
بستگی داره معیار مقایسه چی باشه؟!!! درمقابل شما اقایون من کم می خورمSmile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۰۹۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ
منکه نیاز به خریدن ماشین ندارم Big Grin اینارو به عنوان تبلیغات میدن به من Smile

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۳۰۹۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  میگید اون عکس یه خورده مغرور و ....... میخای عکس گل بذارم یا تیر دروازه ؟؟

عکس با توپ طلایی بذارین! یا با ماشین جدید! Big Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۳۰۹۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط farazin.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  منکه نیاز به خریدن ماشین ندارم Big Grin اینارو به عنوان تبلیغات میدن به من Smile

می گم اونجا بپرس ببین گاز سوزشم هست؟Big Grin

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۳۰۹۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط ronaldo.)
حالا اینقدر به این خانم انرژی مثبت بگید پرخور تا آخر چشم بخورهConfused بیفته گوشه شریف و اونجا موندگارشه ( بشه مدیر سلف ) Big Grin
اگرم نباشه ، سفارش میدم یکی مخصوص شما درست کنن Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , blackhalo1989
ارسال: #۳۰۹۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  بیفته گوشه شریف و اونجا موندگارشه ( بشه مدیر سلف )
بیا این قدر درس بخونیم اخرش بشیم مدیر سلف Sad شغل بهتری نبود به من بدید؟ حالا نمی شه دکتری قبول شیم بیفتیم گوشه شریف!!! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۰۹۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ
لونا خانم اگه عکس با توپ طلا بذارم ، میگن این پسره اهل تجملاته .

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , luna
ارسال: #۳۱۰۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط luna.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  بیفته گوشه شریف و اونجا موندگارشه ( بشه مدیر سلف )
بیا این قدر درس بخونیم اخرش بشیم مدیر سلف Sad شغل بهتری نبود به من بدید؟ حالا نمی شه دکتری قبول شیم بیفتیم گوشه شریف!!! Big Grin

آخه اونجام هیچ چیز خوشمزه ای هم پیدا نمیشه! مگه اینکه برید اونجا که بستنی و ذرت مکزیکی و اینا می فروشن!Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , alidata
ارسال: #۳۱۰۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
انرژی مثبت شما حداقل برید سلف میتویند اونجارو یه سرو سامونی بدید و بچه های مردم رو از اون غذاهای رنگاوارنگ نجات بدید Big Grin اینطوری به جامعه علمی کشور خیلی کمک میکنیدSmile

ارسال: #۳۱۰۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  آخه اونجام هیچ چیز خوشمزه ای هم پیدا نمیشه! مگه اینکه برید اونجا که بستنی و ذرت مکزیکی و اینا می فروشن!Big Grin
مثل این که شغل اینده ام رو هم بچه ها انتخاب کردندBig Grin دیگه انگیزه ای واسه ادامه تحصیل و درس خوندن ندارمSad می خوام برم انصراف بدمTongue (البته فکر نکنید من چیزی از رشتمون بلدم که بکار بیادا همین جوری گفتم Big Grin ) اگه این جور جاها باشم که از بس بوی غذا می خوره به دماغم حالم از هر نوع خوراکی بد می شه دیگهSadShy

اقای رونالدو این سلف درس بشو نیست که نیست!!!

ارسال: #۳۱۰۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  آخه اونجام هیچ چیز خوشمزه ای هم پیدا نمیشه! مگه اینکه برید اونجا که بستنی و ذرت مکزیکی و اینا می فروشن!Big Grin
مثل این که شغل اینده ام رو هم بچه ها انتخاب کردندBig Grin دیگه انگیزه ای واسه ادامه تحصیل و درس خوندن ندارمSad می خوام برم انصراف بدمTongue (البته فکر نکنید من چیزی از رشتمون بلدم که بکار بیادا همین جوری گفتم Big Grin ) اگه این جور جاها باشم که از بس بوی غذا می خوره به دماغم حالم از هر نوع خوراکی بد می شه دیگهSadShy
اقای رونالدو این سلف درس بشو نیست که نیست!!!
من میترسم شما مدیر سلف بشید دیگه به کسی غذا نرسهBig GrinTongue
ارسال: #۳۱۰۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  امروز گویی توییتر EA sport زده بوده که به نظرتون بهترین حمله یورو ۲۰۱۲ کیه؟ بعد نصف آدما جواب داده بودن مسی!!!Big GrinBig GrinBig Grin
دیشبم که هتریک کرد واسه ارژانتین

آره بعدش خود این EA sport به پست زده بود که اونا تقریبا مطمئنن که مسی تیمش رو در یورو ۲۰۱۲ همراهی نمی کنه Smile))

سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۱۰۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  مشکلی نداره Smile سعی میکنم تو شریف یه کافی شاپ درست حسابی بزنم و بدم بدمش به خانم بچه مثبت Tongue آخه اون از این هله هوله ها زیاد میشناسه Big Grin
اره ایشون خیلی از این چیزا سر درمیارهTongue اون دفعه یه چیزی گفت می خواد سفارش بده واسه قبولی بچه ها که من نمی دونم چی بودTongue خیلی هله هوله قاطی داشتBig Grin خب این جوری دیگه همه چی هم مفت می شهSmileTongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close