زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل طورانی

ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سیستم عامل طورانی
سلام دوستان خسته نباشید.
امروز رفتم کتابخونه و یه کتاب دیدم از انتشارات پارسه که سیستم عامل نوشته ی طورانی بود و با خودم آوردمش. میخواستم ببینم این کتاب برای کنکور به درد میخوره بخونم؟
راهنمایی کنید. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
سیستم عامل طورانی
جالبه نمیدونستم. در مورد اینکه بخونی یا نه راستش نمیتونم نظر بدم چون نخوندم و نمیدونم چجوریاست اما به نظرم با توجه به اینکه کتاب حقیقت کتاب خوبیه و نتیجه خوبی هم گرفتن ازش نیازی به کتابهای دیگه نیست. نظر من اینه که این کتاب رو در کنار کتابی که داشتید میخوندید داشته باشید جایی که فکر کردید مطلب براتون سخته یه نگاهی بهش بندازید.

البته من حدس میزنم نویسنده کتاب طاهری جوان باشه و از اعتبار اسم طورانی استفاده کرده باشه. مثلا خیلی از کتابهای مقسمی قبلا اینجوری بودن خودش واسه سه تا درس کتاب نوشته بود بقیش مال نویسنده های دیگه بود که با اسم مقسمی کنار هم مینوشتن. حس میکنم این کتاب هم اسم طورانی رو واسه اعتبارش نوشته. البته دلیلی هم براش ندارم. ولی استاد طورانی هیچ وقت نه جایی راجع به سیستم عامل حرفی زده نه تدریسی داشته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۴۶ ب.ظ
RE: سیستم عامل طورانی
(۰۲ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  جالبه نمیدونستم. در مورد اینکه بخونی یا نه راستش نمیتونم نظر بدم چون نخوندم و نمیدونم چجوریاست اما به نظرم با توجه به اینکه کتاب حقیقت کتاب خوبیه و نتیجه خوبی هم گرفتن ازش نیازی به کتابهای دیگه نیست. نظر من اینه که این کتاب رو در کنار کتابی که داشتید میخوندید داشته باشید جایی که فکر کردید مطلب براتون سخته یه نگاهی بهش بندازید.

البته من حدس میزنم نویسنده کتاب طاهری جوان باشه و از اعتبار اسم طورانی استفاده کرده باشه. مثلا خیلی از کتابهای مقسمی قبلا اینجوری بودن خودش واسه سه تا درس کتاب نوشته بود بقیش مال نویسنده های دیگه بود که با اسم مقسمی کنار هم مینوشتن. حس میکنم این کتاب هم اسم طورانی رو واسه اعتبارش نوشته. البته دلیلی هم براش ندارم. ولی استاد طورانی هیچ وقت نه جایی راجع به سیستم عامل حرفی زده نه تدریسی داشته.

من که همون حقیقت رو کلی باهاش حال کردم. همش وسوسه میشم استالینگز بخونم ولی میگم دختر قاطی میکنی. حقیقت کتابش خیلی خوبه و واقعا راضی هستم.
در مورد استفاده از اسم طورانی هم درست میگی. من خودم کتاب اولم رو که چاپ کردم اسم محققی رو که ازش کمک گرفتم روی جلد کتاب نوشتم و خودم رو مولف و مترجم گذاشتم. انتشارات هم که مال دکتر صادقی معروف بود و دیگه کتاب من راحت به چاپ سوم رسید.
احتمال زیاد همین باشه که میگی. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من که همون حقیقت رو کلی باهاش حال کردم.

پس همون حقیقت کافیه. به نظرم چیز دیگه ای نخونیم.
البته محض یادآوری بگم که تجربه من هم مثل شما خام هست چون هنوز خودم به نتیجه نرسیدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۱۱ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من که همون حقیقت رو کلی باهاش حال کردم.

پس همون حقیقت کافیه. به نظرم چیز دیگه ای نخونیم.
البته محض یادآوری بگم که تجربه من هم مثل شما خام هست چون هنوز خودم به نتیجه نرسیدم.

ارادت استاد، ما پیش شما خیلی ریز هستیم. Smile
ولی من مشاورم هم که خودش ارشد نرم افزاره و از معروفهای سه گام هست همیشه بهم میگه فقط حقیقت. حتی اصرار داره که شبکه ی حقیقت رو بخونم.
اما در مورد یوسفی نمیدونم واقعا ، تمام کتابهاش رو غیر از مدار منطقی برام تو برنامه گذاشته ولی من با کتاباش راحت نیستم. میخوام مثلا برای معماری فیلمش رو بگیرم، فیلم یوسفی رو ولی خب خرجش زیاده. نمیدونم واقعا چیکار کنم چون اینطور که فهمیدم یوسفی کتابهاش و فیلمهاش مکمل هم هستن. برای همین تصمیم دارم که فیلمهای گیلک رو دارم برای ساختمان داده و الگوریتم هم گیلک رو بخونم.

شاید باورت نشه ولی من تو امتحان نصیر شرکت کردم و رتبه سوم شدم و تو طراحی الگوریتم رتبه دو و توی ساختمان داده رتبه یک شده بودم. باورم نمیشد، همینطور معماری رتبم هشت بود. یعنی میخوام بگم که کتاب های یوسفی بی تاثیر نبودن.

خلاصه خیلی دو دل هستم در مورد درسهایی که با کتابهای یوسفی پیش میرم. واقعا به راهنمایی احتیاج دارم. Huh

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۳۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۲۱ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۱۳۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۰۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close