زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو

ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط _student_98.)
دوستان مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو ترجمه دکتر سپیدنام؟
من مدار منطقی خیلی خوب بلد نیستم و میخوام برا ارشد از یه کتابی که درسنامه خوبی داره بخونم.
شما کدوم یک از این دو کتاب رو پیشنهاد میدین؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۸ ب.ظ
مانو رو که کلا بذار کنار اون که هیچ.
دکتر اجلالی کتابش پایه هست و خیلی دقیق و مو به مو آموزش داده کتاب خیلی خوبیه.۰
پوران برای کنکور بهترین کتابه. خیلی پر نکته و عالی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , _student_98
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۷:۵۶ ب.ظ
بله شما باید برای کنکور کتاب دکتر اجلالی رو بخونی، موریس مانو اصلا کنکوری نیست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: _student_98
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو
(۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ)_student_98 نوشته شده توسط:  دوستان مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو ترجمه دکتر سپیدنام؟
من مدار منطقی خیلی خوب بلد نیستم و میخوام برا ارشد از یه کتابی که درسنامه خوبی داره بخونم.

شک نکن اجلالی ، اگه فیلم میخوای فیلمای کتیرایی . خوبی این دو تا استاد اینه درس رو کاملا عمقی متوجه میشی نه تنها کنکور بلکه برا اخرتت هم جوابه Smile
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ)_student_98 نوشته شده توسط:  دوستان مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو ترجمه دکتر سپیدنام؟

(۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بله شما باید برای کنکور کتاب دکتر اجلالی رو بخونی، موریس مانو اصلا کنکوری نیست.

ممنون از راهنماییتون.برای معماری کامپیوتر چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ق.ظ)_student_98 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ)_student_98 نوشته شده توسط:  دوستان مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو ترجمه دکتر سپیدنام؟

(۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بله شما باید برای کنکور کتاب دکتر اجلالی رو بخونی، موریس مانو اصلا کنکوری نیست.

ممنون از راهنماییتون.برای معماری کامپیوتر چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟

والا من کتیرایی رو پیشنهاد میدم از پارسه یا پر که فوق العاده هست، الان مدرسان شریف رو هم باهاش کار کردم خیلی عالی نکته و تسته. این دو تا رو من تایید میکنم ولی حالم از پوران پژوهش بهم میخوره اصلا نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۶ ب.ظ
من هم برا مدار منطقی اجلالی میخونم ولی نمیتونم هیچ تستی بزنم تو ازمون های آزمایشی Sad اصلا آشنا هم نیستن سوالات چه برسه به اینکه اشکال داشته باشم .
این بار هم اگه نتونم تستی بزنم باید فیلم استاد کتیرایی رو تهیه کنم ، واقعا عجیبه من رو صد این درس حساب کرده بودم و کمی این نتایجم دلگیرم کرده ?
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  من هم برا مدار منطقی اجلالی میخونم ولی نمیتونم هیچ تستی بزنم تو ازمون های آزمایشی Sad اصلا آشنا هم نیستن سوالات چه برسه به اینکه اشکال داشته باشم .
این بار هم اگه نتونم تستی بزنم باید فیلم استاد کتیرایی رو تهیه کنم ، واقعا عجیبه من رو صد این درس حساب کرده بودم و کمی این نتایجم دلگیرم کرده ?

فیلم یوسفی رو بگیر. من معماری و منطقی رو دارم از فیلم یوسفی استفاده میکنم عالیه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال:
۰۶ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  من هم برا مدار منطقی اجلالی میخونم ولی نمیتونم هیچ تستی بزنم تو ازمون های آزمایشی Sad اصلا آشنا هم نیستن سوالات چه برسه به اینکه اشکال داشته باشم .

فیلم یوسفی رو بگیر. من معماری و منطقی رو دارم از فیلم یوسفی استفاده میکنم عالیه.

ممنون از راهنماییتون ولی با این استاد ها که همه چی درس میدن اصلا حال نمیکنم‌ ، استاد کتیرایی قطعا از ایشون بهتره به نظرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۰
۰۶ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۵۰ ب.ظ
در هر حال اگه میخوای مدار منطقی رو به معنای واقعیش یاد بگیری موریس مانو خیلی بهتره. باز هر جور میلته. من برای معماری کتاب کتیرایی رو خوندم و خیلی کتاب خوبی بود، ولی به نظر من اصلا کنکوری نیومد. یعنی منم مثل تو بودم. تا اینکه اولین امتحان نصیر رو شرکت کردم و رتبه سه شدم و دیدم بالاترین درصد هایی که زده بودم از ساختمان داده و طراحی الگوریتم و معماری یوسفی بود که خونده بودم. من مدار منطقی مدرسان شریف رو میخونم و الان سه روزه فیلم معماری یوسفی رو گرفتم که نصفش فیلمهای مدار منطقیه و باید بگم فوق العاده راضی هستم.
کنکور بحث عدده و زمان، چیزی که هست متوجه شدم خصوصا با آماری که اینجا از رتبه های برتر و قبولیهای سالهای قبل دیدم که یوسفی بهتر هست. یعنی یوسفی میدونه داره چیکار میکنه. به شرطی که فیلم و کتابهاش باهم استفاده بشن. من متخصص نیستم ولی این تجربه ای هست که به عنوان یه کنکوری اونم صفر کیلومتر، بعد از چند ماه درس خوندن بدست آوردم. من اکثر منابع رو خریدم و خوندم ولی الان یوسفی با فیلمهاش برام پرچمدار شد.
من خدمت آقای کتیرایی ارادت دارم و در مورد کتابشون هم شخصا بهشون پیام دادم که خیلی عالیه، ولی چیزی که هست یوسفی مدرس کنکوره واقعا.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۴۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۰,۹۷۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۱۲۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close