زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار

ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ ب.ظ
آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار
سلام دوستان عزیز
من شروع کردم به خوندن برای ارشد نرم افزار.حدود ۱۰ ساله فارغ التحصیل شدم و خیلی از درس دور افتادم. کتابهای مدرسان رو دارم الان دارم از رو اونا میخونم ولی خب خیلی چیزا یادم رفته و وقتی متوجه نمیشم، فیلماشو تو یوتیوب میبینم کلی کمکم میکنه.
از دوستای گلم خواهشی که داشتم اینکه اگه فایل تصویری تدریس خوب تو هرکدوم از دروس داشتن، ممنون میشم برام بفرستن چون فیلمای یوتیوب هم محدود هست و من خودم چون ۱۰ ساله از همه چی دور افتادم کسی هم آشنا ندارم و نمیشناسم جایی که بتونم فیلماهی تدریس رو بگیرم. ناچارا اومدم اینجا گفتم باز شاید شما بتونید کمکم کنید.
یه دنیا ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار
(۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸ ب.ظ)mona64 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
من شروع کردم به خوندن برای ارشد نرم افزار.حدود ۱۰ ساله فارغ التحصیل شدم و خیلی از درس دور افتادم. کتابهای مدرسان رو دارم الان دارم از رو اونا میخونم ولی خب خیلی چیزا یادم رفته و وقتی متوجه نمیشم، فیلماشو تو یوتیوب میبینم کلی کمکم میکنه.
از دوستای گلم خواهشی که داشتم اینکه اگه فایل تصویری تدریس خوب تو هرکدوم از دروس داشتن، ممنون میشم برام بفرستن چون فیلمای یوتیوب هم محدود هست و من خودم چون ۱۰ ساله از همه چی دور افتادم کسی هم آشنا ندارم و نمیشناسم جایی که بتونم فیلماهی تدریس رو بگیرم. ناچارا اومدم اینجا گفتم باز شاید شما بتونید کمکم کنید.
یه دنیا ممنون
سلام فیلم آموزشی خوب رو از اینجا می توانید تهیه فرمایید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۲۴۲ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close