زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۳۶ ق.ظ
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

بدون حاشیه برم سر اصل موضوع...

من میخوام کنکور ارشد نرم افزار بدم درسایی که زیر نوشتم رو میخوام کتاب و فیلم اموزشی استاداشو بخونم....

ساختمان داده و الگوریتم، فیلم و کتاب استاد یوسفی
نظریه زبان و ماشین و کامپایلر، فیلم و کتاب استاد شاپوری
پایگاه داده، فیلم و کتاب استاد کیوان پور
هوش مصنوعی، فیلم و کتاب استاد فیلی
مدار منطقی، فیلم و کتاب استاد اجلالی

ریاضی کلا سفید، زبان هم با دانش خودم.

دوستان بنظر شما این دروس، دروس امن هستن؟ بنظرتون انتخاب خوبی توی دروس کردم؟ استادایی که انتخاب کردم با کتابشون خوبن؟

به سوالی که هست مثلا استاد فیلی و استاد اجلالی فیلم اموزشی ازشون پیدا نکردم. چطوری میتونم سرکلاسای حضوریشون بشینم؟

دوستان اگه هرکدوم از اساتید رو میدونید کلاس انلاین یا حضوری یا هرچیزی داره لطفا بگید.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۱۲ ق.ظ
دوست عزیز سلام، به جمع کنکوری های مانشت خوش اومدی. ما اینجا در این تاپیک در مورد این درسها مفصلا داریم صحبت میکنیم. بیا اونجا منتظریم.

کتابهایی که انتخاب کردی همه خوبن ولی من برای هوش مصنوعی خودم کتاب راهیان ارشد رو که نوشته ارسطو خلیلی فر هست رو میخونم. البته من گرایش هوش مصنوعی رو میخوام امتحان بدم و برای همین پایگاه داده و کامپایلر شکر خدا ندارم.
کتاب استاد اجلالی عالیه، فقط یه کم حجمش زیاده ولی به نظر شخص من خوندن این کتاب کاملا می ارزه.

فیلم های اساتید تو کانالهاشون اصولا هست و همیشه یه قسمت اول و دومی رو رایگان اول تو آپارات منتشر میکنن بعد کلاس آنلاین رو معرفی میکنن. به نظرم تو آپارات سر بزن خوب فیلمهایی از همین استادها پیدا میکنی. برای نشستن سر کلاس اساتیدی مثل اجلالی تا اونجا که میدونم باید بری موسسه نصیر که تو میدون ولی عصره اگه اشتباه نکنم. با خود موسسه تماس بگیر و یا برو به سایت نصیر سر بزن تاریخ و ساعت و قیمت تمام کلاسها رو نوشته.
یوسفی کلاس آنلاین داره، اینو میدونم و تو کانالش همیشه حتی امتحان بخش بخش میزاره. به نظرم از این کانال استاد یوسفی استفاده کن.
پیام خصوصیتو چک کن و در ضمن منتظرت در تاپیک گام به گام تا ارشد ۹۹ هستیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ق.ظ
RE: چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ق.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی، فیلم و کتاب استاد فیلی

استاد فیلی و دکتر اجلالی فیلم کنکوری ندارن. یا من نشنیدم داشته باشن.
کتاب استاد فیلی ترجمه ویرایش دوم راسل هست که الان دو ساله از ویرایش سوم راسل سوال میدن. اگه کتاب استاد فیلی رو گرفتید دقت کنید ویرایش دوم یا سوم هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط NersiA.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام، به جمع کنکوری های مانشت خوش اومدی. ما اینجا در این تاپیک در مورد این درسها مفصلا داریم صحبت میکنیم. بیا اونجا منتظریم.

کتابهایی که انتخاب کردی همه خوبن ولی من برای هوش مصنوعی خودم کتاب راهیان ارشد رو که نوشته ارسطو خلیلی فر هست رو میخونم. البته من گرایش هوش مصنوعی رو میخوام امتحان بدم و برای همین پایگاه داده و کامپایلر شکر خدا ندارم.
کتاب استاد اجلالی عالیه، فقط یه کم حجمش زیاده ولی به نظر شخص من خوندن این کتاب کاملا می ارزه.

فیلم های اساتید تو کانالهاشون اصولا هست و همیشه یه قسمت اول و دومی رو رایگان اول تو آپارات منتشر میکنن بعد کلاس آنلاین رو معرفی میکنن. به نظرم تو آپارات سر بزن خوب فیلمهایی از همین استادها پیدا میکنی. برای نشستن سر کلاس اساتیدی مثل اجلالی تا اونجا که میدونم باید بری موسسه نصیر که تو میدون ولی عصره اگه اشتباه نکنم. با خود موسسه تماس بگیر و یا برو به سایت نصیر سر بزن تاریخ و ساعت و قیمت تمام کلاسها رو نوشته.
یوسفی کلاس آنلاین داره، اینو میدونم و تو کانالش همیشه حتی امتحان بخش بخش میزاره. به نظرم از این کانال استاد یوسفی استفاده کن.

سلام دوست من ممنونم از خوش امدگویی

اخه شنیدم هوش فیلی بسیار خوب هستش... اونم اتفاقا برای نصیر هستش. باید یه تماسی بگیرم... منمونم ازت...

میخوام ابتذا با ساختمان داده و الگوریتم شرپع کنم. بنظرت یوسفی خوبه یا یکی دیگه انتخاب کنم؟ یه استاد تاپ میخوام.

(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ق.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی، فیلم و کتاب استاد فیلی

کتاب استاد فیلی ترجمه ویرایش دوم راسل هست که الان دو ساله از ویرایش سوم راسل سوال میدن. اگه کتاب استاد فیلی رو گرفتید دقت کنید ویرایش دوم یا سوم هست.

کلاس حضوری هم ندارن؟
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام، به جمع کنکوری های مانشت خوش اومدی. ما اینجا در این تاپیک در مورد این درسها مفصلا داریم صحبت میکنیم. بیا اونجا منتظریم.

اخه شنیدم هوش فیلی بسیار خوب هستش... اونم اتفاقا برای نصیر هستش. باید یه تماسی بگیرم... منمونم ازت...

میخوام ابتذا با ساختمان داده و الگوریتم شرپع کنم. بنظرت یوسفی خوبه یا یکی دیگه انتخاب کنم؟ یه استاد تاپ میخوام.

(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ق.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی، فیلم و کتاب استاد فیلی

کلاس حضوری هم ندارن؟

سلام دوستم، خواهش میکنم، ببین الان کتابی که خیلی همه روش کار میکنن برای هوش مصنوعی کتاب راهیان ارشد هست و خودمم دارم این کتاب رو میخونم و گفته میشه که به نسبت بقیه بهتره.

حالا که میخوای با ساختمان داده و طراحی الگوریتم شروع کنی بهترین استاد همون یوسفی هست. من چون از رشته کاملا غیرمرتبط میخوام کنکور ارشد بدم و یه کم ساختمان داده برام مشکله، کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم انتشارات نصیر که نوشته دکتر محسن ابراهیمی مقدم هست رو هم در کنار کتابهای یوسفی میخونم.

من فکر میکنم دکتر اجلالی کلاس حضوری داره، یادم نیست کدوم کانال دیدم ولی یکی دکتر حقیقت و یکی دکتر اجلالی رو دیدم که کلاس داشتن. حتما با موسسه نصیر تماس بگیر و ازشون بپرس. اتفاقا بسیار موسسه ی مرتبیه و هر چی بخوای در اختیارت میزارن. من خودم ازشون کتاب خریدم و یه روزه به دستم رسوندن. حالا من بازم کانالهایی رو که دارم سر میزنم ببینم پیدا میکنم اگه دیدم برات میفرستم با پیام خصوصی.

موفق باشیSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام، به جمع کنکوری های مانشت خوش اومدی. ما اینجا در این تاپیک در مورد این درسها مفصلا داریم صحبت میکنیم. بیا اونجا منتظریم.

کلاس حضوری هم ندارن؟

سلام دوستم، خواهش میکنم، ببین الان کتابی که خیلی همه روش کار میکنن برای هوش مصنوعی کتاب راهیان ارشد هست و خودمم دارم این کتاب رو میخونم و گفته میشه که به نسبت بقیه بهتره.

حالا که میخوای با ساختمان داده و طراحی الگوریتم شروع کنی بهترین استاد همون یوسفی هست. من چون از رشته کاملا غیرمرتبط میخوام کنکور ارشد بدم و یه کم ساختمان داده برام مشکله، کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم انتشارات نصیر که نوشته دکتر محسن ابراهیمی مقدم هست رو هم در کنار کتابهای یوسفی میخونم.

من فکر میکنم دکتر اجلالی کلاس حضوری داره، یادم نیست کدوم کانال دیدم ولی یکی دکتر حقیقت و یکی دکتر اجلالی رو دیدم که کلاس داشتن. حتما با موسسه نصیر تماس بگیر و ازشون بپرس. اتفاقا بسیار موسسه ی مرتبیه و هر چی بخوای در اختیارت میزارن. من خودم ازشون کتاب خریدم و یه روزه به دستم رسوندن. حالا من بازم کانالهایی رو که دارم سر میزنم ببینم پیدا میکنم اگه دیدم برات میفرستم با پیام خصوصی.

موفق باشیSmile

بهشون زنگ زدم گفتن داهل سایت هست. رفتم داخل سایت اجلالی نبودش... اگه امار استاد فیلی و اجلالی رو برام دربیاری ممنونت میشم.
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۴۴ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بهترین استاد یوسفی نیست به نظر من!!!
من نمیدونم چرا یه عده نخونده میان نظر میدن!!
مقسمی هم با وجود اینکه کتاباش مال n سال پیشه بیانش و بررسی مسائلش از یوسفی قوی تره!!!
-----------
کسی که CLRS درس بده استاد خوبیه!! حالا برید بگردید ببینم کی CLRS درس میده.هوش هم رفرنس بخونید خیلی بهتره!!
خیلی از استاتید اصلا بلد نیستن منطق رو توی هوش درس بدن، حتی نمیدونن چرا سوالات به سمت "برنامه ریزی و پلنینگ" کشیده شدن!!
----------
هوش کلاس دانشگاه صنعتی شریف رو پیشنهاد میکنم. البته به شدت وقتگیره،ولی مفید هست واقعا.یه جای دیگه هم استاد گیلک تدریسش میکنه که به نظر من خوبه!
----------

دوست من اخه یه سریا نوشتن برای کنکور کارشناسی مقسمی خوبه و برای ارشد یوسفی عالیه

هوش هم دقیقا فکرم اینه فیلمای گیلک رو تهیه کنم.
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
داده الگوریتم مقسمی بی نهایت مطلب کاملا اشتباه هست. نمونش master که از اساس غلط گفته و تستهاشو خیلی جاها غلط حل کرده. اینکه استاد یوسفی خوبه یا نه نمیدونم اما در کل سه تا استاد برای داده الگوریتم بیشتر نداریم . که دو تاشون فقط کلاس دارن. فقط یوسفی هم فیلم داره هم کتاب درس هم کتاب تست.
بخوای کورمن هم بخونی که لابد زبان اصلیش خوبه کل هشت ماه اینده رو باید clrs بخونی.
هوش شریف ویدیو های خانوم دکتر سلیمانی هست که مطلقا کنکوری نیست. مثل همه دانشگاه ها کاملا کلیات رو گفته. من به پیشنهاد استاد رضوی ده جلسشو دیدم خیلی خوبه برای امتحان پایان ترم و دانشگاه اما اصلا بدرد کنکور نمیخوره.
کلاس هوش استاد گیلک هم اولا ایشون رشتشون ریاضیه بعدشم تازه امسال ایشون برای اولین بار در عمرش داره هوش تدریس میکنه و کلا تا حالا هیچ خروجی نداشته چجوری شما میگید بهترین کلاس رو دارن؟

هوش منبع خوب نداره. راهیان که همه توصیه کردن بهتر از بقیست اما خوب نیست رفرنس هم که به تنهایی به درد نمیخوره.
انتخاب من فیلم کلاس ها و نکته و تست یه استاد دیگست اولا نمیخوام تبلیغ کنم بعدشم تا کنکور ندم نمیدونم خوب بوده یا بد. اما بقیه منابع رو میدونم که خوب نیستن. در کل دو درس هوش و شبکه منبع خوب نداره.
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۴۴ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بهترین استاد یوسفی نیست به نظر من!!!
من نمیدونم چرا یه عده نخونده میان نظر میدن!!
مقسمی هم با وجود اینکه کتاباش مال n سال پیشه بیانش و بررسی مسائلش از یوسفی قوی تره!!!
-----------
کسی که CLRS درس بده استاد خوبیه!! حالا برید بگردید ببینم کی CLRS درس میده.هوش هم رفرنس بخونید خیلی بهتره!!
خیلی از استاتید اصلا بلد نیستن منطق رو توی هوش درس بدن، حتی نمیدونن چرا سوالات به سمت "برنامه ریزی و پلنینگ" کشیده شدن!!
----------
هوش کلاس دانشگاه صنعتی شریف رو پیشنهاد میکنم. البته به شدت وقتگیره،ولی مفید هست واقعا.یه جای دیگه هم استاد گیلک تدریسش میکنه که به نظر من خوبه!
----------
داده الگوریتم مقسمی بی نهایت مطلب کاملا اشتباه هست. نمونش master که از اساس غلط گفته و تستهاشو خیلی جاها غلط حل کرده. اینکه استاد یوسفی خوبه یا نه نمیدونم اما در کل سه تا استاد برای داده الگوریتم بیشتر نداریم . که دو تاشون فقط کلاس دارن. فقط یوسفی هم فیلم داره هم کتاب درس هم کتاب تست.
بخوای کورمن هم بخونی که لابد زبان اصلیش خوبه کل هشت ماه اینده رو باید clrs بخونی.
هوش شریف که شما میگی ویدیو های خانوم دکتر سلیمانی هست که مطلقا کنکوری نیست. مثل همه دانشگاه ها کاملا کلیات رو گفته. من به پیشنهاد استاد رضوی ده جلسشو دیدم خیلی خوبه برای امتحان پایان ترم و دانشگاه اما اصلا بدرد کنکور نمیخوره.
کلاس هوش استاد گیلک هم که شما میگید اولا ایشون رشتشون ریاضیه بعدشم تازه امسال ایشون برای اولین بار در عمرش داره هوش تدریس میکنه و کلا تا حالا هیچ خروجی نداشته چجوری شما میگید بهترین کلاس رو دارن؟
درسته پستتون رو حذف کردید اما چون نقل قول ازش گرفتن و یه عده میان میبینن جواب دادم.

هوش منبع خوب نداره. راهیان که همه توصیه کردن بهتر از بقیست اما خوب نیست رفرنس هم که به تنهایی به درد نمیخوره.
انتخاب من فیلم کلاس ها و نکته و تست یه استاد دیگست اولا نمیخوام تبلیغ کنم بعدشم تا کنکور ندم نمیدونم خوب بوده یا بد. اما بقیه منابع رو میدونم که خوب نیستن. در کل دو درس هوش و شبکه منبع خوب نداره.

سلام دوست من. دروسی که من گفتم نظر شما روی چه اساتیدی هستش؟ نمیخوام چندین ماه و هزینه کنم اخرش خروجی نداشته باشه
ارسال: #۱۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۵۴ ب.ظ
من حرفامو پس میگیرم کاش شمام نقل قول هاتون رو پاک کنید.
نه که پشیمون شده باشم به شکلی که حرف زدم.
فقط کلا پشیمون شدم که اطلاعات درست دادم.
---
هر کاری خودتون فکر میکنید درسته انجام بدید(ارسالمم به همین منظور پاک کردم)
ارسال: #۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ق.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

بدون حاشیه برم سر اصل موضوع...

من میخوام کنکور ارشد نرم افزار بدم درسایی که زیر نوشتم رو میخوام کتاب و فیلم اموزشی استاداشو بخونم....

ساختمان داده و الگوریتم، فیلم و کتاب استاد یوسفی
نظریه زبان و ماشین و کامپایلر، فیلم و کتاب استاد شاپوری
پایگاه داده، فیلم و کتاب استاد کیوان پور
هوش مصنوعی، فیلم و کتاب استاد فیلی

ریاضی کلا سفید، زبان هم با دانش خودم.

دوستان بنظر شما این دروس، دروس امن هستن؟ بنظرتون انتخاب خوبی توی دروس کردم؟ استادایی که انتخاب کردم با کتابشون خوبن؟

به سوالی که هست مثلا استاد فیلی و استاد اجلالی فیلم اموزشی ازشون پیدا نکردم. چطوری میتونم سرکلاسای حضوریشون بشینم؟

دوستان اگه هرکدوم از اساتید رو میدونید کلاس انلاین یا حضوری یا هرچیزی داره لطفا بگید.

با تشکر
سلام
به نظرم همونطور که دوستان فرمودن منابع انتخابی شما کاملا مناسب هستن و میتونین باهاشون به نتیجه برسین.
فقط پیشنهاد میکنم در صورت خوندن مدار منطقی، معماری رو هم بخونین. جفتشون دروس نسبتا آسونی هستن و راحت درک میشن. میتونن نمره بیار باشن.
در صورتی که قصد دارین ریاضی رو حذف کنین هم حداقل فصل اول ریاضی گسسته که مربوط به منطق و گزاره های منطقی میشه رو مطالعه کنین، در مدار منطقی خیلی بهتون کمک میکنه که خود اونم تو معماری خیلی کمکتون میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۱۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶ ب.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  سلام دوست من. دروسی که من گفتم نظر شما روی چه اساتیدی هستش؟ نمیخوام چندین ماه و هزینه کنم اخرش خروجی نداشته باشه

به نظرم منابعتون همشون خوبن. البته نظر من نیست من از رتبه های دو سه سال اخیر پرسیدم.
در مورد هوش کتاب استاد فیلی اگه ترجمه ویرایش دوم هست خوب نیست. ایشون فیلم هم ندارن.برای هوش بچه ها معمولا کلاس میرن یا فیلم میگیرن. این اساتید تا جایی که من خبر دارم کلاس دارن برای هوش:
استاد طارمیان(مولف پارسه)
استاد خلیلی فر (مولف راهیان ارشد)
خانم شاهی(مصاحبشون تو مانشت هست)
استاد یلمه(هم فیلم دارن هم کلاس دانشجوی دکتری شریف)
کتابهایی هم که هست و معروفه:
راهیان ارشد . کتاب نصیر نوشته استاد فیلی کتاب پارسه کتاب پوران(که من یه بار خوندم از منطق به بعدش خیلی بده). با کتاب مرجع که راسل هست.
با اطمینان بهت میگم کسی نمیدونه کدوم بهتره.
من راهیان میخونم. یکی از این کلاسها رو هم انتخاب کردم. پوران رو هم چون قبلا خوندم یه نگاهی میندازم.

در موردمدار هم فیلم و کتاب استاد یوسفی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: KavehIsHere
ارسال: #۱۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶ ب.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  سلام دوست من. دروسی که من گفتم نظر شما روی چه اساتیدی هستش؟ نمیخوام چندین ماه و هزینه کنم اخرش خروجی نداشته باشه

به نظرم منابعتون همشون خوبن. البته نظر من نیست من از رتبه های دو سه سال اخیر پرسیدم.
در مورد هوش کتاب استاد فیلی اگه ترجمه ویرایش دوم هست خوب نیست. ایشون فیلم هم ندارن.برای هوش بچه ها معمولا کلاس میرن یا فیلم میگیرن. این اساتید تا جایی که من خبر دارم کلاس دارن برای هوش:
استاد طارمیان(مولف پارسه)
استاد خلیلی فر (مولف راهیان ارشد)
خانم شاهی(مصاحبشون تو مانشت هست)
استاد یلمه(هم فیلم دارن هم کلاس دانشجوی دکتری شریف)
کتابهایی هم که هست و معروفه:
راهیان ارشد . کتاب نصیر نوشته استاد فیلی کتاب پارسه کتاب پوران(که من یه بار خوندم از منطق به بعدش خیلی بده). با کتاب مرجع که راسل هست.
با اطمینان بهت میگم کسی نمیدونه کدوم بهتره.
من راهیان میخونم. یکی از این کلاسها رو هم انتخاب کردم. پوران رو هم چون قبلا خوندم یه نگاهی میندازم.

در موردمدار هم فیلم و کتاب استاد یوسفی.

حالا به نتایجی رسیدم من نمیدونم درست یا غلط
ساختمان داده طورانی
الگوریتم سیدجوادی
هوش طارمی
ارسال: #۱۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۱ ق.ظ، توسط Saman.)
حالا که یه سریا پیام دادن بد نیست بنویسم
اول اینکه مقسمی رو در مقایسه با یوسفی خوب در نظر گرفتم!!
ساختمان داده طورانی حلش مبتنی بر دانش ساختمان داده نیست و میتونم تستش رو از هر بخشی بخواید براتون بیارم.تستا رو صرفا با تکنیک های بدرد نخور و یکبار مصرف حل میکنه.(تست های نکته دار و ابتکاری منظورم هست).
اگر این مدل تست ها رو در نظر نگیریم.استاد خوبیه قطعا.(ولی بهتون قول میدم دانش ساختمان داده رو بهتون نمیده) اگر ادعا داشتید که بهتون داده یه نگاه به تمرینات clrs بندازید که اون سوال پشته ای دکترای امسال از تمرینای clrsبود.و کلی مثال دیگه م هست که حوصله نوشتنش رو ندارم
--------
در مورد الگوریتم سید جوادی :
ایشون استاد فوق العاده و جز نفرات اول ایران توی الگوریتم و بسیاری از درس ها هستن.ولی ۹۹ درصد جزوه هاش کامل نیست.از یه جایی ب۶ بعد اون زنجیره یادگیری مطالب رو همیشه پاره کرده!!!!!(مثال : هر کی اینجا تونست الگوریتم محاسبه قطر گراف رو ارائه بده،نه صرفا جواب آخر،الگوریتم محاسبه رو بنویسید من قبول میکنم حرفتون رو)احتمالا الان یکی بیاد بگه خب الگوریتم به چه درد میخوره اگر من جواب آخر رو بلد باشم.من بهش میگم آی کیو سال بعد یه مقاله روی همین محاسبه قطر گراف مینویسن بعد شما به خاطر حلقه ای که مثلا اضافه بشه باید تابع زمانی رو تغییر بدی!!(این میشه دانش الگوریتمی)مثال دیگه اینکه : چرا در dfs تشخیص دور یا همیلتونی بودن یا اویلری بودن میتونه صورت بگیره یا خیر!!!(مربوط به clrsو ۶۰۰ مساله و غیره).برای این ها دانش الگوریتمی لازمه.سه تا سوال گسسته دکترا طرح شده همینجور توو سایت بی جواب مونده هنوز.سوالای دکترا هم بذارید ببینم کدوم از این اساتید با تحلیل درست میتونن پاسخ بدن!!(البته سید جوادی قطعا میتونه چون جلو چشم خودم این کارو کرده ولی بعیده به جز سر کلاساش بیاد این سوالات رو حل کنه)

هوش طارمیان :
اگر ۴ سال قبل بودیم قطعا کتاب خوبی بود!!
قسمت برنامه ریزی و پلنینگ و اون درخت های احتمالش خیلی شوته.هر سه این ها که عرض کردم خیلی بولد شدن اخیرا.
از طرفی به خاطر اینکه در مسائل csp شما قطعا از کتاب یوسفی چند جمله ای رنگی(کروماتیک)رو حسابی نفهمیدی اینجا به مشکل بر میخوری.(به امید خدا اینجور نباشه)
من نمیدونم یه عده از مردم چرا میخوان با حفظ کردن برن ارشد.
تفاوتی هست بین دانش و اطلاعات و امیدوارم همه بتونیم اطلاعاتمون رو توی جایی که لازمه تبدیل به دانش کنیم.
-------
من فارغ التحصیل از دانشگاه های خوب ایران دیدم که الان توی دانشگاه سطح پایین تری هستن و سال سوم هست و دفاع نکردن!!خدا شاهده همین هفته پیش یکیشون پیش خودم بود و نظام وظیفه بهش مسیج داده بود که فرصت تحصیلت تموم شده و این حرفا ، حالا کار ندارم دانشگاه تمدید کنه براش و اینا،ولی طرف الان سه ساله گیر خورده.

در مورد ریاضیات گسسته هم که بحثش شده باید بگم :
قسمت منطقش به درد هوش میخوره!!(ضروریه اصا)
بعدش روابط بازگشتی هستش با اون حل های کلاسیک و انواع روش های مختلفش که بیس کل ساختمان و الگوریتمه!!!
بعدش داریم : شمارش که فک کنم همه جا هستش و شالوده اکثر محاسبات در شبکه مباحث مربوط به درخت و هش و غیره هستش!!
بعدش تابع مولد
بعدش گراف!!!!!!!!
و غیره که همش مهمه . . .!!
آدم یا باید درس نخونه بعد از لیسانس یا اگر خوند وقفش بشه(صرفا نظر شخصیم بود)
ارسال: #۱۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  حالا که یه سریا پیام دادن بد نیست بنویسم
اول اینکه مقسمی رو در مقایسه با یوسفی خوب در نظر گرفتم!!
ساختمان داده طورانی حلش مبتنی بر دانش ساختمان داده نیست و میتونم تستش رو از هر بخشی بخواید براتون بیارم.تستا رو صرفا با تکنیک های بدرد نخور و یکبار مصرف حل میکنه.(تست های نکته دار و ابتکاری منظورم هست).
اگر این مدل تست ها رو در نظر نگیریم.استاد خوبیه قطعا.(ولی بهتون قول میدم دانش ساختمان داده رو بهتون نمیده) اگر ادعا داشتید که بهتون داده یه نگاه به تمرینات clrs بندازید که اون سوال پشته ای دکترای امسال از تمرینای clrsبود.و کلی مثال دیگه م هست که حوصله نوشتنش رو ندارم
--------
در مورد الگوریتم سید جوادی :
ایشون استاد فوق العاده و جز نفرات اول ایران توی الگوریتم و بسیاری از درس ها هستن.ولی ۹۹ درصد جزوه هاش کامل نیست.از یه جایی ب۶ بعد اون زنجیره یادگیری مطالب رو همیشه پاره کرده!!!!!(مثال : هر کی اینجا تونست الگوریتم محاسبه قطر گراف رو ارائه بده،نه صرفا جواب آخر،الگوریتم محاسبه رو بنویسید من قبول میکنم حرفتون رو)احتمالا الان یکی بیاد بگه خب الگوریتم به چه درد میخوره اگر من جواب آخر رو بلد باشم.من بهش میگم آی کیو سال بعد یه مقاله روی همین محاسبه قطر گراف مینویسن بعد شما به خاطر حلقه ای که مثلا اضافه بشه باید تابع زمانی رو تغییر بدی!!(این میشه دانش الگوریتمی)مثال دیگه اینکه : چرا در dfs تشخیص دور یا همیلتونی بودن یا اویلری بودن میتونه صورت بگیره یا خیر!!!(مربوط به clrsو ۶۰۰ مساله و غیره).برای این ها دانش الگوریتمی لازمه.سه تا سوال گسسته دکترا طرح شده همینجور توو سایت بی جواب مونده هنوز.سوالای دکترا هم بذارید ببینم کدوم از این اساتید با تحلیل درست میتونن پاسخ بدن!!(البته سید جوادی قطعا میتونه چون جلو چشم خودم این کارو کرده ولی بعیده به جز سر کلاساش بیاد این سوالات رو حل کنه)

هوش طارمیان :
اگر ۴ سال قبل بودیم قطعا کتاب خوبی بود!!
قسمت برنامه ریزی و پلنینگ و اون درخت های احتمالش خیلی شوته.هر سه این ها که عرض کردم خیلی بولد شدن اخیرا.
از طرفی به خاطر اینکه در مسائل csp شما قطعا از کتاب یوسفی چند جمله ای رنگی(کروماتیک)رو حسابی نفهمیدی اینجا به مشکل بر میخوری.(به امید خدا اینجور نباشه)
من نمیدونم یه عده از مردم چرا میخوان با حفظ کردن برن ارشد.
تفاوتی هست بین دانش و اطلاعات و امیدوارم همه بتونیم اطلاعاتمون رو توی جایی که لازمه تبدیل به دانش کنیم.
-------
من فارغ التحصیل از دانشگاه های خوب ایران دیدم که الان توی دانشگاه سطح پایین تری هستن و سال سوم هست و دفاع نکردن!!خدا شاهده همین هفته پیش یکیشون پیش خودم بود و نظام وظیفه بهش مسیج داده بود که فرصت تحصیلت تموم شده و این حرفا ، حالا کار ندارم دانشگاه تمدید کنه براش و اینا،ولی طرف الان سه ساله گیر خورده.

در مورد ریاضیات گسسته هم که بحثش شده باید بگم :
قسمت منطقش به درد هوش میخوره!!(ضروریه اصا)
بعدش روابط بازگشتی هستش با اون حل های کلاسیک و انواع روش های مختلفش که بیس کل ساختمان و الگوریتمه!!!
بعدش داریم : شمارش که فک کنم همه جا هستش و شالوده اکثر محاسبات در شبکه مباحث مربوط به درخت و هش و غیره هستش!!
بعدش تابع مولد
بعدش گراف!!!!!!!!
و غیره که همش مهمه . . .!!
آدم یا باید درس نخونه بعد از لیسانس یا اگر خوند وقفش بشه(صرفا نظر شخصیم بود)

اخه اینطور که شما گفتید هیچ استادی ک نموند پس چ کنیم ما پشت کنکوریا؟
راستی شما ارشد میخونی یا پشت کنکوری؟ اگه ارشدی کدون یونی هستید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۱۱ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close