زمان کنونی: ۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین منبع آموزشی C++

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ ب.ظ
بهترین منبع آموزشی C++
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
میخواستم زبان C++ رو اصولی یاد بگیرم و برای همین به یه منبع احتیاج دارم که منو گمراه نکنه و خوب و راحت این زبان رو درس داده باشه، ترجیحا کتاب هم باشه برای اینکه من دیگه سنم اونقدر بالاس که خداییش پای فیلم چرتم میگیره ولی کتاب رو باهاش راحتم. یه منبع برای آموزش C++ معرفی کنین.

سپاس

من از نهایت شب حرف میزنم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: بهترین منبع آموزشی C++
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
میخواستم زبان C++ رو اصولی یاد بگیرم و برای همین به یه منبع احتیاج دارم که منو گمراه نکنه و خوب و راحت این زبان رو درس داده باشه، ترجیحا کتاب هم باشه برای اینکه من دیگه سنم اونقدر بالاس که خداییش پای فیلم چرتم میگیره ولی کتاب رو باهاش راحتم. یه منبع برای آموزش C++ معرفی کنین.

سپاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , marvelous
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ ب.ظ
بهترین منبع آموزشی C++
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  C++ How to Program Book by Harvey Deitel and Paul Deitel

این کتاب ترجمه فارسی اش هم هست. اگر نمیتونید انگلیسی بخونید و شروع خوندنش براتون سخته ترجمه فارسی اش بخرید.

آقای skyrim نظرتون در مورد کتاب برنامه نویسی جعفرنژاد چیه؟ راحتتر نیست اگر با جعفرنژاد شروع کنن؟

زندگی قانون باورها و لیاقتهاست ، همیشه باور داشته باش که لایق بهترینهایی.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ ب.ظ
بهترین منبع آموزشی C++
ممنونم از راهنمایی هاتون. من این کتاب رو دارم، فکر میکنم کتاب جعفرنژاد رو هم دارم. حالا با هر کدوم از کتابها که بگین شروع میکنم. اینم بگم که مبتدی نیستم و این درس رو پاس کردم تو دانشگاه و تا یه حدودی آشنایی دارم. ولی میخوام که اصولی پیش برم برنامه نویسی رو.

بازم سپاسگذارم

۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  C++ How to Program Book by Harvey Deitel and Paul Deitel

این کتاب ترجمه فارسی اش هم هست. اگر نمیتونید انگلیسی بخونید و شروع خوندنش براتون سخته ترجمه فارسی اش بخرید.

آقای skyrim نظرتون در مورد کتاب برنامه نویسی جعفرنژاد چیه؟ راحتتر نیست اگر با جعفرنژاد شروع کنن؟

چرا جعفر نژاد هم خوبه ... من خودم هیچ وقت تمومش نکردم. ترجمه ۲ جلدی قلزم رو داشتم، جلد ۱ رو فقط خوندم.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنمایی هاتون. من این کتاب رو دارم، فکر میکنم کتاب جعفرنژاد رو هم دارم. حالا با هر کدوم از کتابها که بگین شروع میکنم. اینم بگم که مبتدی نیستم و این درس رو پاس کردم تو دانشگاه و تا یه حدودی آشنایی دارم. ولی میخوام که اصولی پیش برم برنامه نویسی رو.

بازم سپاسگذارم

اگر دانشگاه پاس کردید که نیاز به خوندن کتاب نیست به نظرم، برید سراغ سایتهایی مثل sololearn و w3 ریتمشون سریعتره برای یادآوری.
البته این ترجیح منه، من ریتمم نه با کتاب نه با ویدئو سینک نیست سایتهای این مدلی رو ترجیح میدم

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , marvelous , Soldier's life
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۴ ق.ظ
بهترین منبع آموزشی C++
سلام با اجازه صاحب تاپیک به نظرتون دربین فیلم های فارسی برای اینکه راه بیفتیم بعد سراغ سایت های برنامه نویسی خارجی حرفه ای تر بریم برای سی شارپ بهترین منبع چی هستش ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید .
۰
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  C++ How to Program Book by Harvey Deitel and Paul Deitel

چرا جعفر نژاد هم خوبه ... من خودم هیچ وقت تمومش نکردم. ترجمه ۲ جلدی قلزم رو داشتم، جلد ۱ رو فقط خوندم.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنمایی هاتون. من این کتاب رو دارم، فکر میکنم کتاب جعفرنژاد رو هم دارم. حالا با هر کدوم از کتابها که بگین شروع میکنم. اینم بگم که مبتدی نیستم و این درس رو پاس کردم تو دانشگاه و تا یه حدودی آشنایی دارم. ولی میخوام که اصولی پیش برم برنامه نویسی رو.

بازم سپاسگذارم

اگر دانشگاه پاس کردید که نیاز به خوندن کتاب نیست به نظرم، برید سراغ سایتهایی مثل sololearn و w3 ریتمشون سریعتره برای یادآوری.
البته این ترجیح منه، من ریتمم نه با کتاب نه با ویدئو سینک نیست سایتهای این مدلی رو ترجیح میدم

آخه من اون دانشگاهی که اینو پاس کردم خدا رحمتش کنه. فقط سرسری یاد گرفتم رفت و برای همینه که الان دنبال کتاب میگردم که یه استارت اساسی بزنم. ولی ممنون از این سایت ها هم استفاده میکنم.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۰ ۱۴ امروز ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۲,۶۲۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  منبع درامد سایتهای اینترنتی jahan19 ۵ ۱,۱۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۹ ۴۶۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱ ب.ظ
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۱,۴۱۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱۰۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷۹۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
  منبع هوش آزاد Mahoor ۵ ۱,۸۶۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: dikabonis
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲۵۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۱۵۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close