زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال داده خیلی با شبکه فرق داره؟

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
سلام دوستان
اگه انتقال داده رو که به نظر من برای ما کامپیوتری‌ها خیلی راحت تره تا اینکه بریم مداراکترونیکی یا الکترونیک دیجیتالو بخونیم کتاب پارسه رو تهیه کنیم خوبه.بعد خواستم بدونم سرفصلهای این درس با شبکه های کامپیوتری خیلی متفاوته.من شبکه های کامپیوتری پارسه دکتر حقیقت برا ساله ۸۹ رو دارم اصلا ازش راضی نیستم خیلی گنگ و نا مفهوم توضیح داده.اگه انتقال داده رو بخونیم دیگه لازم نیست شبکه رو بخونیم؟[/quote]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ
سلام

۱ . بهتره کتاب شبکه های کامپیوتری سال ۹۰ حقیقت رو بگیرید . چون شنیدم که خیلی خوب و کامل هست.
۲ . همون کتاب گنگ رو اگه با دقت بخونید و چند بار‌، خیلی خوب متوجه میشید .

شبکه کامپیوتری خیلی گسترده‌تر از انتقال داده هست و انتقال داده فقط به ۲ لایه OSI پرداخته ... بنابراین همه شبکه رو پوشش نمیده ... IP address ‌ها و .... رو فکر کنم انتقال داده نداره.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , armin28
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
بستگی داره واسه چه کنکوری می خونید واسه معماری لازم نیست کل شبکه رو بخونید مباحث انتقال داده کافیه(البته انتقال داده پارسه به نظرم خلاصه است) ولی تا اون جایی که من میدونم واسه کنکور ای تی باید شبکه رو بخونید.(نظر کاملا شخصیه Big Grin)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin28 , Xilinx
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ
واسه کنکور معماری چی بخونیم پس خلاصه؟ کتاب مخصوص انتقال نداره دکتر حقیقت؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ب.ظ
RE: انتقال داده خیلی با شبکه فرق داره؟
(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ب.ظ)m_hoveida نوشته شده توسط:  واسه کنکور معماری چی بخونیم پس خلاصه؟ کتاب مخصوص انتقال نداره دکتر حقیقت؟

یا راهیان ارشد یا مقسمی. ۲تاش کپی همه مطالبش!! مقسمی غلط خیلی داره!
۰
۰
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ
جزوه انتقال داده پارسه نوشته دکتر حقیقت هست.
۰
۰
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ ب.ظ
جزوه ای که واسه پارسه است رو میگید؟ اونکه خیلی خلاصه است آخه.
۰
۰
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ ب.ظ
درسته خلاصست فقط خواستم بگم اگر دنبال مطالبی از انتقال داده از دکتر حقیقت هستید این جزوه هست
فکر میکنم این جزوه رو با کتاب راهیان بخونی خوب باشه
۰
۰
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ
کتاب تست چی؟به جز راهیان و پارسه چی هست که فقط مخصوص انتقال داده باشه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
RE: انتقال داده خیلی با شبکه فرق داره؟
یا راهیان ارشد یا مقسمی. ۲تاش کپی همه مطالبش!! مقسمی غلط خیلی داره!
[/quote]
من راهیان ارشد رو دیدم،اصلا سوال نداره ،مطالبش هم زیاد مناسب نیست،در کل به نظرم کتاب خوبی نیومد!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۲۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۹۳ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۹۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۷۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۷۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۱,۹۸۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۳۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۴,۹۷۳ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close