زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی چند سایت دانلود کتاب

ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط موج.)
۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
: منبعی جامع شامل بیش از ۴۴۸۵ کتاب در ۹۶ دسته بندی مختلف که حجمی بالغ بر ۷۲ گیگابایت دارد. شما می توانید در این سایت به جستجو و دانلود کتاب در مباحثی نظیر برنامه نویسی، مهندسی، موضوعات علمی، داستانی و … بپردازید. برای دانلود کتاب‌ها از این وب سایت نیز نیازی به ثبت نام در آن ندارید.
۲
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
: مجموعه بزرگی از کتاب های برنامه نویسی کامپیوتری است. کتاب هایی موجود در این سایت هر کدام شامل توضیح مختصری نیز هستند که در مورد یافتن کتاب مورد نظرتان شما را کمک می کنند. این مجموعه بزرگ شامل بیش از ۱۰۰۰ کتاب در زمینه های دات نت، ای جکس، اکشن اسکریپت و موارد مشابه دیگر می باشد.
۳
‌: وب سایتی که از طریق آن علاوه بر یافتن کتب مختلف، قادر به دانلود مجله های معروف حهان نیز می باشید. استفاده از خدمات این سایت نیاز به ثبت نام اولیه دارد که به صورت رایگان انجام می گیرد.
۴
: کتاب های مختلفی را جهت نمایش در دستگاه های پی دی اف خوان، آی پاد و پی دی ای آماده می سازد. این سایت دارای آرشیوی بیش از ۲۱۲۸۲ عنوان می باشد که استفاده از تمام آن‌ها به صورت رایگان است!
۵
: سایتی مشابه سایت های بالا که دارای کتابهای رایگان است. کلیه کتاب های موجود در این وب سایت، کتاب هایی هستند که به صورت قانونی امکان دانلود را دارند.
۶
: همان طور که از نام آن پیداست، در آن می توانید کتاب های مختلفی را در زمینه کامپیوتر بیابید. مزیت این سایت، دسته بندی ایده آل آن است که علاوه بر داشتن ۱۲ دسته اصلی، شامل ۱۵۰ زیر دسته مختلف است که جهت یافتن کتاب مورد نظرتان بسیار مفید خواهند بود.

۷: کتاب های موجود در این وب سایت نیز به صورت رایگان و قانونی عرضه می شوند. کتاب های مختلفی را در زمینه مهندسی و علوم کامپیوتر را می توانید در آن بیابید.
٫
۸: وب سایتی جهت به اشتراک گذاری فایل‌ها با فرمت برنامه های مختلفی نظیر Word، Excel، Powerpoint و PDF می باشد. شما می توانید این فایل‌ها را دانلود نموده و یا حتی آن‌ها را وارد وبلاگتان نمایید.

۹‌: همین بس که یکی از وب سایت های معروف در زمینه دانلود کتاب های رایگان است
۱۰
: کاربران این وب سایت به مبادله کتاب ها، آموزش های ویدیویی و سایر موارد این چنینی به صورت رایگان در آن می پردازند.
۱۱
: شامل ۹ دسته بزرگ در زمینه کتاب های بازرگانی، مهندسی، سخت افزار، برنامه نویسی و … می باشد که قابلیت دانلود به صورت رایگان را دارا می باشد.
۱۲
: اگر پاکت پی سی دارید احتمالا این وب سایت برای شما بسیار مناسب است چرا که فرمت کتاب های آن هماهنگ با دستگاه هایی نظیر همان است
۱۳
: بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در فرمت متن و فایل های HTML

۱۴: شامل کتاب های مختلفی در زمینه های رایج است
۱۵
: علاوه بر داشتن کتاب های رایگان، دارای نرم افزار های رایگان برای دانلود نیز هست
۱۶
سایتی شامل تعدا زیادی کتاب در زمینه های پزشکی‌، علوم فنی و مهندسی و … .
۱۷
: لیست بیش از ۳۰۰۰۰ کتاب رایگان موجود در سطح نت
۱۸
: شامل مجموعه ای از کتاب هایی نظیر شکسپیر و نمونه های مشابه آن است
۱۹
: کتابخانه ای از زمان های علمی تخیلی
۲۰
: این سایت به دسته بندی های مختلفی تقسیم شده است. ابتدا موضوع خود را انتخاب می کنید و سپس به جستجوی کتاب مورد علاقه خود می پردازید.

انشالله این پست با سایر سایتها (فارسی و لاتین) در این زمینه ادامه پیدا کنه

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , fatima1537 , iMohammad , Avicenna , mfXpert , HRZ , zer0ne , ملیکا , انرژی مثبت , Msccom , Parva , shine , Sunshine Off , diligent , white bird , sattar7 , mohammadali68 , jazana
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
ممنون از پستتون ولی بهتر بود منبع اش رو هم می نوشتین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ممنون از پستتون ولی بهتر بود منبع اش رو هم می نوشتین .

متاسفانه یه چند جا نقل شده و هیچ کدوم به منبعش اشاره نکردند و الا حتما مینوشتم
ولی بیشتر به نظرم این اهمیت داشت که بتونیم با کمک دوستان یه بانکی از این مدل سایتها توی یه تاپیک جمع کنیم

ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
RE: معرفی چند سایت دانلود کتاب
شما درست می گین . منبع اصلیش
است . البته فکر کنم. چون قدیمی ترین جاییه که گذاشته تو گوگل سرچ کردم . سال ۲۰۰۳ Big Grin
سایتای خوبی هستن من از چند تاشون کلی کتاب دانلود کردم . مخصوصا freebookspot

سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط mamat.)
یه سایت هم من بگم تا حالا هرچی خواستم دست خالی برنگردونده منو البته فقط کتابهای مربوط به رشته کامپیوتر و الکترونیک هست

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , fatima1537 , Parva , shine , diligent , white bird
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ
البته این تاپیک در بخش بازارچه نوشته شده و به نظر من بخش بازارچه کاربردش برای فروش کتابهاست.
با اجازه تون من تاپیک رو منتقل کنم
اگر نظر خاصی درمورد محل تاپیک دارید بفرمایید تا اونجا قرار بدم.
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
به نظرم به بخش عمومی منتقل بشه بهتره . شاید بهتر بود یه بخشی به نام کتابخونه هم وجود داشت Smile .

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  البته این تاپیک در بخش بازارچه نوشته شده و به نظر من بخش بازارچه کاربردش برای فروش کتابهاست.
با اجازه تون من تاپیک رو منتقل کنم
اگر نظر خاصی درمورد محل تاپیک دارید بفرمایید تا اونجا قرار بدم.
به نظر من این بخش از همه بیشتر بهش میخوره
بالاخره یه جور فروش کتاب هست از نوع رایگانش

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ
اینم یه سایت خیلی عالی که من اکثر کتاب های درسیمو ازون دانلود می کنم .

سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , موج , Parva , shine
ارسال: #۱۰
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سایت گیگا پدیا هم که دیگه معرف حضور همه هست:

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , iMohammad , Parva
ارسال: #۱۱
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  سایت گیگا پدیا هم که دیگه معرف حضور همه هست:
مثل اینکه دعوتنامه‌ای هست؛ شما دعوتنامه دارید؟

«یا مَن رَفیق لا رَفیق لَه»
ارسال: #۱۲
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)iMohammad نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  سایت گیگا پدیا هم که دیگه معرف حضور همه هست:
مثل اینکه دعوتنامه‌ای هست؛ شما دعوتنامه دارید؟

تا اون جایی که من دیدم راحت می شه رجیستر کرد و مشکلی نداره مگر این که اخیرا این کار رو کرده باشند

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: iMohammad
ارسال: #۱۳
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
معرفی یک سایت خوب و قدیمی برای دانلود کتاب
سلام
عیدتون مبارک
امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشین...

یه سایت به نام
هست که الیته از خیلی وقت پیش بوده و کتاب های زیادی رو میشه توی اون پیدا کرد.حیفم اومد معرفیش نکنم
امیدوارم مفید واقع بشهSmile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , fatima1537 , aatwo , انرژی مثبت , aminamini , baran , diligent
ارسال: #۱۴
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ
RE: معرفی یک سایت خوب و قدیمی برای دانلود کتاب
ولی این خطا رو میده

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۱۵
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
معرفی یک سایت خوب و قدیمی برای دانلود کتاب
روی لینک proceed anyway. کلیک کنید .حل میشه

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۶ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close