زمان کنونی: ۲۶ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۲۸۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام دوستان عزیز

برای بحث و بررسی سوالات کنکور ۹۸ تا رسیدن اعلام نتایج به لینک زیر بروید Smile

شاد باشید Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زندگی قانون باورها و لیاقتهاست ، همیشه باور داشته باش که لایق بهترینهایی.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۲۸۷
۱۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام. میخاستم بپرسم شما اطلاعی از گرایش معماری کامپیوتر در مقطع ارشد دارید؟
مثلا ایا ارزشی دارد این گرایش برای یک کامپیوتری در مقابل محصلین برق و الکترونیک؟ .. اینده کاری دارد ؟
و تو چه دانشگاهای معتبری میشه گذروند این رشته رو ؟

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
۰
۰
ارسال: #۲۸۸
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۷ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ب.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  سلام. میخاستم بپرسم شما اطلاعی از گرایش معماری کامپیوتر در مقطع ارشد دارید؟
مثلا ایا ارزشی دارد این گرایش برای یک کامپیوتری در مقابل محصلین برق و الکترونیک؟ .. اینده کاری دارد ؟
سلام.
درسهای گرایش سخت افزار در مقطع لیسانس بیشتر با دانشجویان رشته برق مشابهت داره.مثل درسهای سیگنال و سیستم و vlsi و ... .در مقطع ارشد هم دروسی مثل vlsiپیشرفته و سنتز سیستمهای دیجیتال و معماری پیشرفته خونده میشه . من دانشجوهای رشته برق را دیدم که توی مقطع ارشد معماری کامپیوتر میخونن. میتونید حوزه کاریتون هم با هوش مصنوعی ترکیب کنید که موضوعات خیلی قشنگی میشه کار کرد. تا الان هم دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه معماری کامپیوتر چون حوزه کاریشون گرایش به هوش داره برای من جذابه. ولی ممکنه شما یا کسی بخواهید معماری محض کار کنید و براتون جذاب نشه . معماری محض هم فکر کنم دانشگاه شهیدبهشتی استاد ناوی و جابری پور کار میکنن که استاد مطرحی هستند.

۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ب.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  سلام. میخاستم بپرسم شما اطلاعی از گرایش معماری کامپیوتر در مقطع ارشد دارید؟
سلام.
درسهای گرایش سخت افزار در مقطع لیسانس بیشتر با دانشجویان رشته برق مشابهت داره.مثل درسهای سیگنال و سیستم و vlsi و ... .در مقطع ارشد هم دروسی مثل vlsiپیشرفته و سنتز سیستمهای دیجیتال و معماری پیشرفته خونده میشه . من دانشجوهای رشته برق را دیدم که توی مقطع ارشد معماری کامپیوتر میخونن. میتونید حوزه کاریتون هم با هوش مصنوعی ترکیب کنید که موضوعات خیلی قشنگی میشه کار کرد. تا الان هم دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه معماری کامپیوتر چون حوزه کاریشون گرایش به هوش داره برای من جذابه. ولی ممکنه شما یا کسی بخواهید معماری محض کار کنید و براتون جذاب نشه . معماری محض هم فکر کنم دانشگاه شهیدبهشتی استاد ناوی و جابری پور کار میکنن که استاد مطرحی هستند.
ممنونم از توضیحتون ... میخوام بدونم لوث و ضایع نیست. مثلا یه کامپیوتری بره تو این فیلد . وقتی قدرت و توانایی بچه های برق تو این زمینه بیشتر هست؟ یا اونقدر تفاوتی پیدا نمیکنند؟ مثلا شما یک کسی که برق خونده و اومده معماری رو ترجیح میدهید یا کسی که نرم افزار خونده و اومده معماری کامپیوتر؟...
نگرانم به این گرایش برم. بعد ببینم وقتم رو تلف کردم و مجالی به یه نرم افزاری داده نشه ...

۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  ممنونم از توضیحتون ... میخوام بدونم لوث و ضایع نیست. مثلا یه کامپیوتری بره تو این فیلد . وقتی قدرت و توانایی بچه های برق تو این زمینه بیشتر هست؟ یا اونقدر تفاوتی پیدا نمیکنند؟ مثلا شما یک کسی که برق خونده و اومده معماری رو ترجیح میدهید یا کسی که نرم افزار خونده و اومده معماری کامپیوتر؟...
نگرانم به این گرایش برم. بعد ببینم وقتم رو تلف کردم و مجالی به یه نرم افزاری داده نشه ...
نه اینجور نیست. اکثر حدود نود درصد دانشجوهای ارشد معماری لیسانسشون همون سخت افزار بوده و تک و توک از برق میان. تفاوت خاصی هم نمیکنه.بنظرم دانشجوهای سخت افزار هم موفقتر هستن چون دروس معماری و برنامه نویسی را خوندن و درک بهتری دارن ولی بازم برقی ها هم میتونن موفق بشن . من خودم لیسانسم نرم افزار بود و ارشد معماری خوندم. چون ابتدا درکی از دروس vlsiو .. نداشتم خیلی سختم بود و خیلی شاید چند برابر بقیه بچه ها تباش کردم و دروس پیشنیاز هم در دوره ارشد گذروندم و بالاخره تونستم از پسش بر بیام. اگر تلاش کنید و علاقمند باشید حتما میتونید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MohsenRezaei
ارسال: #۲۹۱
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  ممنونم از توضیحتون ... میخوام بدونم لوث و ضایع نیست. مثلا یه کامپیوتری بره تو این فیلد . وقتی قدرت و توانایی بچه های برق تو این زمینه بیشتر هست؟ یا اونقدر تفاوتی پیدا نمیکنند؟ مثلا شما یک کسی که برق خونده و اومده معماری رو ترجیح میدهید یا کسی که نرم افزار خونده و اومده معماری کامپیوتر؟...
نه اینجور نیست. اکثر حدود نود درصد دانشجوهای ارشد معماری لیسانسشون همون سخت افزار بوده و تک و توک از برق میان. تفاوت خاصی هم نمیکنه.بنظرم دانشجوهای سخت افزار هم موفقتر هستن چون دروس معماری و برنامه نویسی را خوندن و درک بهتری دارن ولی بازم برقی ها هم میتونن موفق بشن . من خودم لیسانسم نرم افزار بود و ارشد معماری خوندم. چون ابتدا درکی از دروس vlsiو .. نداشتم خیلی سختم بود و خیلی شاید چند برابر بقیه بچه ها تباش کردم و دروس پیشنیاز هم در دوره ارشد گذروندم و بالاخره تونستم از پسش بر بیام. اگر تلاش کنید و علاقمند باشید حتما میتونید.
ایا تو این دوره تو دانشگاهها ازمایشگاه هایی وجود داره که بشه . ایده هایی که تو ذهنمون هست رو بسازیم؟ ایده هایی که سخت افزاری (یعنی یک وسیله الکترونیکی ) هستند رو ساخت
؟ ... یا فقط باید درسهای این دوره رو گذروند و به فکر مقاله و پایان نامه بود؟

۰
۰
ارسال: #۲۹۲
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط MohsenRezaei.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
شبانه معماری هزینش چقدر هست ؟
و اگر روزانه کسی فارغ التحصیل بشه. برای ازاد کردن مدرکش چقدر باید بابتش پرداخت کنه ؟

میزان پرداخت شدن بیمه برای شخص.چندسال باید باشه. و اینکه بیمه قبل از مدرک مهم نیست؟ باید حتما بعد از مدرک باشه ؟

۰
۰
ارسال: #۲۹۳
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۴ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ب.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  ایا تو این دوره تو دانشگاهها ازمایشگاه هایی وجود داره که بشه . ایده هایی که تو ذهنمون هست رو بسازیم؟ ایده هایی که سخت افزاری (یعنی یک وسیله الکترونیکی ) هستند رو ساخت
بیشتر کار تیوری و ریسرچ هست. این ساخت وسایل که میگید ایده آل هست ولی دانشگاههای ما باصنعت در ارتباط نیستن و اینکارها خیلی کم انجام میشه.اما نشد نداره. شما میتونید از همین الان یا همزمان با دوره ارشد یک شرکت دانش بنیان تاسیس کنید و بهتون وام میدن و کار را شروع میکنید. یا اگر براتون همچین کارهایی مقدور نیست برید توی سایت پارکهای علم و فناوری ببنید چه شرکتهای سخت افزاری وجود داره و چه کارهایی دارن میکنن باهاشون همکاری کنید یا ازشون ایده بگیرید.
اگر به فکر اپلای هستید مقاله و پایان نامه خیلی مهمه. اگر به فکر کار بعد از ارشد در ایران هستید از همون ترم اول ارشد برید تو فکر تاسیس شرکت خودتان یا کار در شرکتهای دیگه
من خودم مدتی در حال تاسیس شرکت بودم ولی شکست خوردم. ولی پر از تجربه شدم.

۱
۰
ارسال: #۲۹۴
۲۲ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ب.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  ایا تو این دوره تو دانشگاهها ازمایشگاه هایی وجود داره که بشه . ایده هایی که تو ذهنمون هست رو بسازیم؟ ایده هایی که سخت افزاری (یعنی یک وسیله الکترونیکی ) هستند رو ساخت
بیشتر کار تیوری و ریسرچ هست. این ساخت وسایل که میگید ایده آل هست ولی دانشگاههای ما باصنعت در ارتباط نیستن و اینکارها خیلی کم انجام میشه.اما نشد نداره. شما میتونید از همین الان یا همزمان با دوره ارشد یک شرکت دانش بنیان تاسیس کنید و بهتون وام میدن و کار را شروع میکنید. یا اگر براتون همچین کارهایی مقدور نیست برید توی سایت پارکهای علم و فناوری ببنید چه شرکتهای سخت افزاری وجود داره و چه کارهایی دارن میکنن باهاشون همکاری کنید یا ازشون ایده بگیرید.
اگر به فکر اپلای هستید مقاله و پایان نامه خیلی مهمه. اگر به فکر کار بعد از ارشد در ایران هستید از همون ترم اول ارشد برید تو فکر تاسیس شرکت خودتان یا کار در شرکتهای دیگه
من خودم مدتی در حال تاسیس شرکت بودم ولی شکست خوردم. ولی پر از تجربه شدم.

ممنونم از توضیحتون. نه به فکر از ایران رفتن نیستم.

۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۲۲ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
در ارشد معماری کامپیوتر چقدر الگوریتم و ساختمان داده استفاده میشه؟

۰
۰
ارسال: #۲۹۶
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام دوستان
کسی توی کنکور وزارت بهداشت می خاد شرکت کنه؟

ما توبه شکستیم
ولی دل نشکستیم …!

#مولانا
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close