زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۱۶ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
بعد از گذشت سالها هنوزم این سوال برای من حل نشده که اگه کتاب دکتر قدسی رو از الان شروع کنم میرسم به کنکور یا نه؟!Angel
این تاپیک منو یاد سوال لاینحلم انداخت Big Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , hun73r.9h0s7
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعد از گذشت سالها هنوزم این سوال برای من حل نشده که اگه کتاب دکتر قدسی رو از الان شروع کنم میرسم به کنکور یا نه؟!Angel
واااای
زاویه دیدتو دوست دارم! وقتی من تو تاپیک ها دنبال مو میگردم تو از پیچش مو میگی Big GrinBig GrinBig Grin
برای منم این سوال لاینحل بود که واقعا انقدر سخته تصمیم گرفتن در مورد این کتاب و روش خوندنش که اکثر بچه ها این سوال رو میپرسن Big Grin
تازه این دو سال اخیر یه سوال دیگه به این سوال لاینحلت اضافه شده بود اونم اینکه:«کتاب نارنجی رو بخونم بعدش میرسم کتاب دکتر قدسی رو بخونم؟»Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۷ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
بچه ها اینجا کسی هست بخواد clrs تو تابستون شروع کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعد از گذشت سالها هنوزم این سوال برای من حل نشده که اگه کتاب دکتر قدسی رو از الان شروع کنم میرسم به کنکور یا نه؟!Angel

به نظرم کتاب دکتر قدسی رو از الان شروع کردن اشتباهه

البته ما که کنکور رو ماچ کردیم گذاشتیم اونور. نه هنوز نگذاشتیم هیچ ور فقط ماچ کردیم. Big Grin

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  معماری : !نداریم

داریم! فیلم و کتاب یوسفی
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
دوستان این فیلمهای تدریس دروس رو از کجا میشه دانلود کرد ؟

تا زمزمه ی عشق تو در گوشم شد *** عقل و خرد و هوش فراموشم شد
تا یک ورق از عشق تو از بر کردم *** سیصد ورق از علم فراموشم شد
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  دوستان این فیلمهای تدریس دروس رو از کجا میشه دانلود کرد ؟

سلام این فیلم ها فروشی است و دانلود رایگان ندارد البته در اپارات برای هر درس گسسته - ساختمان داده وطراحی الگوریتم - معماری ومنطقی جلسات اول رایگان قرار داده شده فکر کنم استاد یوسفی اخر هر فیلم روش های تهیه فیلم ها را گفتند.موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
اولا خسته نباشید
دوما یک سوال داشتم
من امسال کنکور دادم که خب نخونده بودم و فک نمیکنم جایی که میخوام قبول شم توی تیر ماه هم زمان یک سال فارغ اتحصیلی تا سربازیم تموم میشه و احتمالا یا ۱/۶ یا ۱/۸ اعزامم
با این شرایط سوالم اینه که آیا من میتونم امسال دانشگاه آزاد یا پیام نور یا شبانه ثبت نام کنم بعد همون ترم اول تو مهر یا آبان قبل از شروع ثبت نام کنکور انصراف بدم و کنکور بعدیو ثبت نام کنم؟ و این که انصراف در همون ترم یک بعد از یک هفته از ثبت نام ممکن هست یا خیر؟
از تیر ماه مشمولم و تا حالا انصراف ندادم
ممنون

منم می خوام همین کارو بکنم ولی میشه ترم اول مرخصی گرفت یعنی فقط شهریه ثابت پرداخت کرد؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط exir.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  دوستان این فیلمهای تدریس دروس رو از کجا میشه دانلود کرد ؟

سلام این فیلم ها فروشی است و دانلود رایگان ندارد البته در اپارات برای هر درس گسسته - ساختمان داده وطراحی الگوریتم - معماری ومنطقی جلسات اول رایگان قرار داده شده فکر کنم استاد یوسفی اخر هر فیلم روش های تهیه فیلم ها را گفتند.موفق باشید

ممنون دوست عزیز فقط نگفتید از کجا باید خریده شود؟

از سایت مکتبخونه تعداد زیادی فیلم تدریس درس دانشگاههای مختلف رو دیدم که به نظر میرسید رایگان هستند برای دانلود .
کسی اون فیلمها رو دیده ؟ کدومش مفیدتر هستن برای دانلود ؟ با توجه به اینکه سالها از فارغ التحصیلی من میگذره و نیاز دارم که فیلم تدریس تمام درسها رو ببینم

تا زمزمه ی عشق تو در گوشم شد *** عقل و خرد و هوش فراموشم شد
تا یک ورق از عشق تو از بر کردم *** سیصد ورق از علم فراموشم شد
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ)exir نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  دوستان این فیلمهای تدریس دروس رو از کجا میشه دانلود کرد ؟

ممنون دوست عزیز فقط نگفتید از کجا باید خریده شود؟

از سایت مکتبخونه تعداد زیادی فیلم تدریس درس دانشگاههای مختلف رو دیدم که به نظر میرسید رایگان هستند برای دانلود .
کسی اون فیلمها رو دیده ؟ کدومش مفیدتر هستن برای دانلود ؟ با توجه به اینکه سالها از فارغ التحصیلی من میگذره و نیاز دارم که فیلم تدریس تمام درسها رو ببینم
سلام من این شماره را از کاور یکی از این فیلم ها پیدا کردم ۰۲۱۶۶۹۰۶۷۱۱ البته در پست قبل هم عرض کردم که اگر سرچ بفرمایید فیلم گسسته یوسفی در سایت اپارات جلسات اول به صورت رایگان قرار گرفته و اطلاعات لازم برای تهیه فیلم ها قرار دارد .
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
لصفا یکی منابع ارشد معماری را بگه. لا اقل مشتر که را مشخص کنه چه کتابی خوبه؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط naser0123.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام من چند سال از درس ها دور بودم بنظرتون نیاز هس کتاب مراجع و فیلمای مکتبخونه که هر کدام نیاز باشه رو بخونم اول؟
گرایش هوش میخوام و برای شریف امیرکبیر و تهران
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط noori759.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۷ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی هست بخواد clrs تو تابستون شروع کنه؟
سلام ... من می خوام بخونم ولی مطمنم نیستم واقعا برا کنکور مفید باشه

(۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ب.ظ)naser0123 نوشته شده توسط:  سلام من چند سال از درس ها دور بودم بنظرتون نیاز هس کتاب مراجع و فیلمای مکتبخونه که هر کدام نیاز باشه رو بخونم اول؟
گرایش هوش میخوام و برای شریف امیرکبیر و تهران

مرجع خوندن که به نظرم نمی تونه خیلی زیاد کمکی کنه البته برا ارشد منظورم هست ولی اگر وقت داری بخونی مفید هست ... فقط بعضی دروس رو دوستان پیشنهاد می کنن مثل نظریه و هوش مصنوعی... ویدیو های مکت خونه هم مثل ویدیو هوش خانم سلیمانی خیلی می تونه کمک کنه ولی نه اینکه خیلی افراطی بری از ریاضی ۱ شروع کنی به دیدن ! ! !
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  مرجع خوندن که به نظرم نمی تونه خیلی زیاد کمکی کنه البته برا ارشد منظورم هست ولی اگر وقت داری بخونی مفید هست ... فقط بعضی دروس رو دوستان پیشنهاد می کنن مثل نظریه و هوش مصنوعی... ویدیو های مکت خونه هم مثل ویدیو هوش خانم سلیمانی خیلی می تونه کمک کنه ولی نه اینکه خیلی افراطی بری از ریاضی ۱ شروع کنی به دیدن ! ! !

من اونموقع ها میخواسم کنکور بدم اما بخاطر وسواس مرجع خوندن که داشتم حتی کنکور هم ثبت نام نکردم که باعث شد اصلا نخونم(بخاطر ترس) و بخاطر هدفم میخوام فقط تهران رو بیارم و کارم هم رها کنم. برای ارشد که گفتین، کنکورش هست یا خود ارشد؟
۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ)naser0123 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  مرجع خوندن که به نظرم نمی تونه خیلی زیاد کمکی کنه البته برا ارشد منظورم هست ولی اگر وقت داری بخونی مفید هست ... فقط بعضی دروس رو دوستان پیشنهاد می کنن مثل نظریه و هوش مصنوعی... ویدیو های مکت خونه هم مثل ویدیو هوش خانم سلیمانی خیلی می تونه کمک کنه ولی نه اینکه خیلی افراطی بری از ریاضی ۱ شروع کنی به دیدن ! ! !

من اونموقع ها میخواسم کنکور بدم اما بخاطر وسواس مرجع خوندن که داشتم حتی کنکور هم ثبت نام نکردم که باعث شد اصلا نخونم(بخاطر ترس) و بخاطر هدفم میخوام فقط تهران رو بیارم و کارم هم رها کنم. برای ارشد که گفتین، کنکورش هست یا خود ارشد؟

برا کنکور منظورم بود
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
من ویدیو های خانوم سلیمانی رو از سایت مکتبخونه پارسال به سفارش یکی از استادام دانلود کردم. کاملا مثل همه ی کلاسهای دیگه یه کلیات مختصر میگه در حد آشنایی ساده به شدت وقت گیر و الکی. بقیه درسها رو نمیدونم چجوریه.
برای طراحی کامپایلر مکتب خونه چیز مفیدی داره؟
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۸۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۴۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۲۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۳۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۷,۸۷۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۲۷ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close