زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه دکتری ٩٧

ارسال: #۱۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: کارنامه دکتری ٩٧
اینم کارنامه من

هوش
تخصصی ۴/۴۴
استعداد ۲۴/۴۴
زبان سفید

رتبه ۶۰۰

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظرتون کلا امیدی به روزانه یا شبانه هست؟

به نظرتون شانس دعوت به مصاحبه برای دانشگاه های تهران دارم؟Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۷ ب.ظ)AmiriManesh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من هم رتبه م ۳۳۱ شد

با تخصصی ۱۳/۳۳
و استعداد ۲۳/۳۳
و زبان صفر

بنظرتون میشه به شبانه امیدوار بود؟
-------------------------------------------------------------------------
ظرفیت های پارسال رو نگاه کردم. کل ظرفیت حدود ۱۰۰ نفر بوده برای نرم افزار. اعزام به خارج و پردیس خودگردان رو هم حساب کردم. پس فکر می کنم امیدی نمیشه داشته باشم.

رتبه من پارسال ۳۴۶ شده بود، تمام روزانه و شبانه ها رو زدم، اما هیچ جا واسه مصاحبه دعوت نشدم. اما شما اگه دنبال پردیس هستی، به احتمال زیاد دعوت میشی و ایشالا قبول میشی.
نه. اصلا دنبال پردیس نیستم.
همون شبانه رو هم بنظرم حیفه آدم پول بده.
ارسال: #۱۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
کارنامه دکتری ٩٧
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  رتبه من پارسال ۳۴۶ شده بود، تمام روزانه و شبانه ها رو زدم، اما هیچ جا واسه مصاحبه دعوت نشدم. اما شما اگه دنبال پردیس هستی، به احتمال زیاد دعوت میشی و ایشالا قبول میشی.
چه عجیب .ممکنه به دانشگاه ارشدتون ربط داشته باشه؟ فقط شما اینجوری بودین یا پارسال با این رتبه کلا اوضاع همینجوری بود؟
ارسال: #۱۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۲۰ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
منم رتبه ام ۸۵ شده با تراز ۲۶۳۳ در گرایش هوش
زبان سفید
استعداد ۲۴.۴۴
تخصصی ۲۶.۶۷

به نظرتون کدوم دانشگاه ها ممکنه بیارم برای دانشگاه های تهران که فکر کنم امیدی نباشه اره Sad

سلام دوست عزیز
لطف میکنید منابعی رو که برای سوالات تخصصی مطالعه کردید رو ذکر بفرمایید؟
ممنونم

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
ارسال: #۲۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط mohsen406.)
کارنامه دکتری ٩٧
سلام دوستان
منم ۱۶۰ شده رتبه ام
۱۹ درصد تخصصی
۲۰ درصد استعداد
زبان سفید

به نظرتون پردیسهای تهران قبول میشم؟
یا علوم تحقیقات تهران؟

(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۳۶ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  سلام. بالاخره نتایج اومد. با اینکه سوالات تخصصی رو نسبت به سال گذشته، ضعیفتر زده بودم، اما رتبه بهتری نسبت به پارسال آوردم. بس که سوالات شک برانگیز و سخت بودن. ضمن اینکه سوالات سیستم عامل هم انقد سخت بودن که خیلیا مثل من اصلا نتونستن بزنن.

گرایش نرم افزار
رتبه: ۱۶۲
تخصصی: ۱۹/۲۶ (نوزده و بیست شش صدم)
استعداد: صفر
زبان: ۱۷/۷۸ (هفده و هفتاد و هشت صدم)

سلام مهندس منم با رتبه ۱۶۰ کنار شما دارم حرکت میکنم Smile
شما هدفتون پردیس، شبانه یا آزاده؟

زندگی آب روانی است... روان می گذرد
آنچه تقدیر من و توست همان می گذرد...
ارسال: #۲۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۵۱ ب.ظ
سلام
من پارسال با رتبه ۱۲۴ هوش مصنوعی هیچ جا قبول نشدم
و امسال هم رتبه من خیلی بدتر از پارسال است HuhHuhHuhHuh
هر چند درصد ها من در مقایسه با پارسال تا حدی بهتر بوده استUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
ارسال: #۲۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ)tiradan نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۲۰ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
منم رتبه ام ۸۵ شده با تراز ۲۶۳۳ در گرایش هوش
زبان سفید
استعداد ۲۴.۴۴
تخصصی ۲۶.۶۷

به نظرتون کدوم دانشگاه ها ممکنه بیارم برای دانشگاه های تهران که فکر کنم امیدی نباشه اره Sad

سلام دوست عزیز
لطف میکنید منابعی رو که برای سوالات تخصصی مطالعه کردید رو ذکر بفرمایید؟
ممنونم
من بیشتر سوالات پترن و ماشین لرنینگ سال های قبل رو نگاه کردم و سعی کردم حلشون کنم
ارسال: #۲۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط damash.)
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  تبریک به دوستای عزیر واقعا عالی
من تراز ام شده ۲۰۰۰
تخصصی ۱۲ زبان سفید هوش ۱۳ رتبه ام ۵۰۵ شده
البته سهمیه پنج درصدی هم دارم تو اکنجا رتبه ام ۲۷ شده
من که روزانه قبول نمیشم Sad
بچه ها به نظرتون شبانه ممکن اه قبول بشم....
ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید

من پارسال رتبه ۳۴۶ آوردم ولی دعوت به مصاحبه نشدم. ایشالا امسال ظرفیت ها بیشتر باشه که شما شبانه بتونی قبول شی

(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  [quote='damash' pid='454182' dateline='1523896547']
رتبه من پارسال ۳۴۶ شده بود، تمام روزانه و شبانه ها رو زدم، اما هیچ جا واسه مصاحبه دعوت نشدم. اما شما اگه دنبال پردیس هستی، به احتمال زیاد دعوت میشی و ایشالا قبول میشی.
چه عجیب .ممکنه به دانشگاه ارشدتون ربط داشته باشه؟ فقط شما اینجوری بودین یا پارسال با این رتبه کلا اوضاع همینجوری بود؟
[/quote]

دقیقا نمیدونم. ولی روزانه و شبانه فقط ۸۳تا میخواست. یعنی ظرفیتها پایین بود و رتبه من واسه مصاحبه هم دعوت نمیشد.

(۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم ۱۶۰ شده رتبه ام
۱۹ درصد تخصصی
۲۰ درصد استعداد
زبان سفید

یا علوم تحقیقات تهران؟

[quote='damash' pid='454152' dateline='1523883974']
سلام. بالاخره نتایج اومد. با اینکه سوالات تخصصی رو نسبت به سال گذشته، ضعیفتر زده بودم، اما رتبه بهتری نسبت به پارسال آوردم. بس که سوالات شک برانگیز و سخت بودن. ضمن اینکه سوالات سیستم عامل هم انقد سخت بودن که خیلیا مثل من اصلا نتونستن بزنن.

گرایش نرم افزار

[/quote

خوشبختم.

راستش نمیتونم هزینه شبانه رو بدم. فقط روزانه میخوام. تراز من ۳۲۲۴ شده. شما چطور.
 سپاس‌گزاری شده توسط: taha.maten
ارسال: #۲۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ
سلام

گرایش نرم افزار
تخصصی ۲۲/۲۲
استعداد ۲۸/۸۹
زبان سفید

رتبه ۸۰

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۲۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۱۷ ق.ظ
من پارسال رتبه ۳۴۶ آوردم ولی دعوت به مصاحبه نشدم. ایشالا امسال ظرفیت ها بیشتر باشه که شما شبانه بتونی قبول شی

(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  رتبه من پارسال ۳۴۶ شده بود، تمام روزانه و شبانه ها رو زدم، اما هیچ جا واسه مصاحبه دعوت نشدم. اما شما اگه دنبال پردیس هستی، به احتمال زیاد دعوت میشی و ایشالا قبول میشی.

دقیقا نمیدونم. ولی روزانه و شبانه فقط ۸۳تا میخواست. یعنی ظرفیتها پایین بود و رتبه من واسه مصاحبه هم دعوت نمیشد.

(۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم ۱۶۰ شده رتبه ام
۱۹ درصد تخصصی
۲۰ درصد استعداد
زبان سفید

یا علوم تحقیقات تهران؟

(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۳۶ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  سلام. بالاخره نتایج اومد. با اینکه سوالات تخصصی رو نسبت به سال گذشته، ضعیفتر زده بودم، اما رتبه بهتری نسبت به پارسال آوردم. بس که سوالات شک برانگیز و سخت بودن. ضمن اینکه سوالات سیستم عامل هم انقد سخت بودن که خیلیا مثل من اصلا نتونستن بزنن.

گرایش نرم افزار

[/quote

خوشبختم.

راستش نمیتونم هزینه شبانه رو بدم. فقط روزانه میخوام. تراز من ۳۲۲۴ شده. شما چطور.

تراز من ۳۲۴۲ شده است

زندگی آب روانی است... روان می گذرد
آنچه تقدیر من و توست همان می گذرد...
ارسال: #۲۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ ب.ظ
کارنامه دکتری ٩٧
دوستان واسه دانشگاه آزاد پارسال تا رتبه چند رو دعوت به مصاحبه کردند؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ ب.ظ
کارنامه دکتری ٩٧
سلام
رتبه من ۱۴۹ شد توی هوش مصنوعی

تخصصی ۲۰
استعداد ۸
زبان ۲۳

میخواستم بدونم با این رتبه کجاها دعوت به مصاحبه میشم؟ اصفهان میارم؟
ارسال: #۲۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط hassan_alikarami.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Maks نوشته شده توسط:  سلام
رتبه من ۱۴۹ شد توی هوش مصنوعی

تخصصی ۲۰
استعداد ۸
زبان ۲۳

میخواستم بدونم با این رتبه کجاها دعوت به مصاحبه میشم؟ اصفهان میارم؟

سلام دوست عزیز
دانشگاه اصفهان سال قبل تا تراز ۲۴۳۸ و صنعتی اصفهان تا ۲۹۱۹ رو برای مصاحبه دعوت کردن که باتوجه به رتبه شما احتمالا نمره شما یه چیزی نزدیک ۲۲۰۰ باید باشه و بر اساس سال قبل برای روزانه این دوتا دعوت نمیشین. البته ممکنه امسال حد ترازشون رو تغییر بدن و دعوت بشین.

(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  رتبه من پارسال ۳۴۶ شده بود، تمام روزانه و شبانه ها رو زدم، اما هیچ جا واسه مصاحبه دعوت نشدم. اما شما اگه دنبال پردیس هستی، به احتمال زیاد دعوت میشی و ایشالا قبول میشی.

دوست عزیز دعوت به مصاحبه براساس نمره آزمون مشخص میشه و دانشگاه ارشد دخیل نیست. رتبه بالای ۲۰۰ عملا فقط چندتا شبانه که اونم فک کنم پایینترینتش نمره امیرکبیر بود با ۱۸۶۱ دعوت به مصاحبه بشه ولی هر کسی باید انتخاب رو انجام بده شاید حد نصاب رو کم کردن اساتید
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۲۹
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط nazanin2020.)
کارنامه دکتری ٩٧
(۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hassan_alikarami نوشته شده توسط:  دوست عزیز دعوت به مصاحبه براساس نمره آزمون مشخص میشه و دانشگاه ارشد دخیل نیست. رتبه بالای ۲۰۰ عملا فقط چندتا شبانه که اونم فک کنم پایینترینتش نمره امیرکبیر بود با ۱۸۶۱ دعوت به مصاحبه بشه ولی هر کسی باید انتخاب رو انجام بده شاید حد نصاب رو کم کردن اساتید
والا من رتبم بالای دویسته و نمره ازمونم حدود ۲۵۰۰ بوده :/
ارسال: #۳۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ب.ظ
کارنامه دکتری ٩٧
وقت بخیر دوستان،

اطلاع دارید آخرین رتبه دعوت شده (نرم افزار) دانشگاه تهران (یا دیگر دانشگاه های تهران) چه حدودا یی هست؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۱,۸۴۳ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۶۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره کارنامه نتیجه انتخاب رشته دکتری morweb ۱ ۲,۷۶۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: esi2
  کلید سوالات دکتری هوش ٩١،٩٢،٩٣،٩٤ hani89 ۰ ۱,۶۱۹ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hani89
  نکاتی جهت موفقیت در مصاحبه دکتری parsaNA ۲۲ ۴۱,۸۰۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص انتشار سوالات آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) aboualfazl ۱ ۲,۱۳۵ ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aboualfazl
  افزایش تعداد رشته محل های جدید، عامل به تعویق افتادن زمان اعلام نتایج ارشد و دکتری pedram25teh ۰ ۱,۶۲۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  اسامی مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی PHD دانشگاه آزاد اسلامی امروز اعلام می شود good-wishes ۱ ۱,۹۷۹ ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  برگۀ ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد امروز بر روی سایت قرار گرفت good-wishes ۰ ۱,۷۲۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  اعلام‌ فهرست‌ اسامی‌ پذیرفتگان‌ نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ ورودی‌ دکتری سال ۹۲ انرژی مثبت ۰ ۱,۹۷۷ ۱۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close