زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتغال و تحصیل در مقطع ارشد!!!!؟؟؟؟؟؟

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط amirhacker.)
Star اشتغال و تحصیل در مقطع ارشد!!!!؟؟؟؟؟؟
با سلام به همگی
یه سوالی از بچه هایی که دارند در مقطع ارشد تحصیل میکنند یا فارغ التحصیل شدند دارم؟
آیا میشه (میدونم از لحاظ قانونی مشکل نداره) همزمان با شغل و کار ادامه تحصیل هم داد
از لحاظ صرف وقت و تلاش و..
و اینکه اصولا کلاس های ارشد چه روزهایی از هفته میباشد؟؟؟
ممنونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ
قبلا توی تاپیکهای دیگه ای به سئوالتون جواب داده شده
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: اشتغال و تحصیل در مقطع ارشد!!!!؟؟؟؟؟؟
(۳۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  قبلا توی تاپیکهای دیگه ای به سئوالتون جواب داده شده

سلام
چیزی که من تو بقیه پست‌ها دیدم در مورد اشتغال و مطالعه برای قبولی در کنکور است برادر!!!
۰
۰
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
بچه‌ها برای من یه موقعیت کاری پیش اومده‌، دقیقا همین الان که ارشد هم قبول شدم‌، تو چند ماهی که منتظر اعلام نتایج بودم به شدت دنبال کار بودم‌، راستش چون امیدی به قبولی نداشتم و حوصله دوباره خوندن هم نداشتم‌، حالا نمیدونم چی کار کنم‌، میشه همزمان با درس‌، کار هم کرد ؟ کسی هست که وضعیت مشابهی داشته باشه ؟؟؟ من کلاس هام روزهای دوشنبه و سه شنبه است .. میتونم هم سر کار برم و هم سر کلاس ؟ جایی که میخوام استخدام بشم یه جای دولتیه !!!
۰
۰
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
از نظر قانونی اگه روزانه باشید نمی شه . ولی اگه شبانه باشین موردی نداره! اگه فکر می کنین که می رسین هم کار کنین هم درس بخونین! چون واقعا آدم نمی رسه .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
بچه‌ها کسی هست موقعیت مشابه من داشته و همزمان هم درس خونده باشه و هم کار ؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی هست موقعیت مشابه من داشته و همزمان هم درس خونده باشه و هم کار ؟
بله. من از سال آخر کارشناسی مشغول بکار بوده ام.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
کار همراه بادرس خیلی سخته .ازیک طرف فشار کار،کمبود استراحت،واینکه باید مرتبا از رئیس و همکار خواهش کنی که باهات همکاری کنند.اونها هم چند بار که همکاری کردند فکر میکنند خیلی لطف کردند و دفعات بعد باهربارخواهش میگن "این ترم درستو تموم میکنی؟" توی درس هم موفقیتت نسبت به حالتی که آزاد هستی کمتره،مرتب تمرینهای استاد،پروژههایی که باید انجام داد،روزهایی (خارج از برنامه کلاسی)که استاد محترم امر میکنند که تشریف بیاورید دانشگاه و تحقیقتون رو ارائه بدهید یا امتحان میانترم میگذاره.ممکنه رئیس حتی این رو درک نکنه که امروز امتحان پایانترم داری و با کلی منت بذاره بری امتحان بدی.اینها سختیهایی بود که من از سر گذروندم.ولی هنوز پشیمون نیستم!زندگی همیشه با سختی همراهه.چاره چیه! دیگه این بستگی به خودتون داره،اوضاع مالی،میزان علاقه به درس،میزان پشتکاری که درخودتون سراغ دارید،چه اداره ای و چه کاری؟ و ...
درضمن تا اونجا که من میدونم(وفکرکنم توی دفترچه ارشد هم نوشته بود)ادامه تحصیل کارکنان دولت(رسمی و پیمانی)باید با مجوز اداره مربوطه باشه(الان دقیق یادم نیست چی نوشته بود شک دارم)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victoria
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
این چیزی که ساره خانم گفتند ظاهرا مشکل سختی درس نیست مشکل اینه که تو کار دولتی اجازه‌ی تحصیل نمی دن.
دیگه اول کار که به صورت آزمایشی کار می کنید و هنوز حکم استخدام شما قطعی نشده که عمرا حرف مرخصی و درس و اینجور چیزها رو نزن.چون رئیس یه نظر انتقادی روی شما داره اول کار و تمام اینها رو به حساب تنبلی شما می گذاره .ولی بعد از اینکه یه مدت کار کنی وضعیت خیلی بهتر میشه و به هر حال میشه یک کاریش کرد.

نمیشه هر روز اداره رو به بهانه‌ی کلاس و درس پیچوند و لی میشه واحد های دانشگاه رو یه جوری انتخاب کرد که کمترین تصادم را توی ساعات کاری داشته باشه.

نظر من اینه‌ :
اگر کار چیزی است که تا حدود نسبتا بالایی دوستش داری و به اصطلاح ارزش توش موندن رو داره
ترم اول رو مرخصی بگیر از ترم دوم شروع کن .ساعاتی رو که کلاس داری مرخصی ساعتی بگیر.

یه طرح مرخصی بدون حقوق به مدت دو سال هم داریم که اول کاری زیاد روش فکر نکن!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۰
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط amirhacker.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  نظر من اینه‌ :
اگر کار چیزی است که تا حدود نسبتا بالایی دوستش داری و به اصطلاح ارزش توش موندن رو داره
ترم اول رو مرخصی بگیر از ترم دوم شروع کن .ساعاتی رو که کلاس داری مرخصی ساعتی بگیر.

دورد بر شما
در مورد اول من میخواستم ترم اول را مرخصی بگیرم آموزش گفت "گرفتن مرخصی در ترم اول غیرقانونی است"
در مورد دوم هم اگه میشه لطف کنید یه مقدار بیشتر توضیح بدید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط aryaeei.)
دوستان من حدو%
(۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی هست موقعیت مشابه من داشته و همزمان هم درس خونده باشه و هم کار ؟

دوستان من حدود ۲ سال توی شرکت مخابراتی مشغول کار بودم خصوصی با مدیران سخت گیر force کار هم خیلی زیاد بود اما بچهای اونجا نصفشون امیرکبیری اونم دانشجوی ارشد بودن بسته به نوع کار و مرتبط بودن کار با نوع درسی که میخونید داره به نظر منم میشه منم شرایطی مثل شما رو دارم ساره خانم پس نگران نباش انشالاه که میرسیم

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  [quote='Maryam-X' pid='49956' dateline='1318791301
دورد بر شما
در مورد اول من میخواستم ترم اول را مرخصی بگیرم آموزش گفت "گرفتن مرخصی در ترم اول غیرقانونی است"
در مورد دوم هم اگه میشه لطف کنید یه مقدار بیشتر توضیح بدید
[/quote]

این چیزی که گفتم در قانون کار اومده
بدین ترتیب که اگر کارمند در آزمون های تحصیلی قبول بشه و قصد ادامه تحصیل داشته باشه درخواست تحصیل خودش رو به نهادی که توش کار می کنه ارائه می ده.آنها یک کمیسیون می گیرن اگر ببینند رشته و تخصص آینده‌ی طرف به درد اون اداره می خوره موافقت می کنند.
موافقت یا عدم موافقت کاملا بستگی به نظر روسای اون اداره داره و توی هر اداره ای فرق می کنه.هیچ فرمول یا شرایط دقیقی روش نیست.
بیشتر برای تحصیل در دکترا اضافه میشه.
کلا یک کارمند در طول خدمت ۳۰ ساله حداکثر می تونه تا ۳ سال مرخصی بدون حقوق بگیره.اگر موافقت کنند.

دنگ و فنگ زیاد داره.

-----------------------------------------------------------------
به نظرم مسئول آموزشتون بیخود گفته که نمیشه مرخصی گرفت.
من مصوبه‌ی وزارت علوم برای دوره‌ی فوق را خوندم... همچین چیزی توش نبود.
شما کدوم دانشگاه هستید؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
من یک اصلاحیه کوچک به صحبتهای خانم مریم اضافه کنم و اون اینکه در مورد سازمانهای دولتی قانون کار کاربردی نداره. قانو کار مربوط به قرارداد کار هست . سازمانهای دولتی تابع سازمان امر اداری و استخدامی سابق و معاونت اداری ریاست جمهوری فعلی است و در چارچوب بخشنامه‌ها و آیین نامه های این معاونت‌، اینجور چیزها مشخص میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط Breeze.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  با سلام به همگی
یه سوالی از بچه هایی که دارند در مقطع ارشد تحصیل میکنند یا فارغ التحصیل شدند دارم؟
آیا میشه (میدونم از لحاظ قانونی مشکل نداره) همزمان با شغل و کار ادامه تحصیل هم داد
از لحاظ صرف وقت و تلاش و..
و اینکه اصولا کلاس های ارشد چه روزهایی از هفته میباشد؟؟؟
ممنونم
به نظر من که نمیشه . چون درسای ارشد اصلا به هیچ عنوان قابل مقایسه با کارشناسی نیست .. خصوصا اینکه تحقیق و پژوهش و مقاله نویسی های اجباری - و نه اختیاری- اصلا اجازه سر خاروندن بهت نمیده . مشکل بعدی اینه که شما باید نمره هات ۱۴ به بالا باشه و در واقع نمره ناپلئونی در مقطع ارشد ۱۲ هستش و مرز مشروطی ۱۴
حالا کلاه خودتو قاضی کنUndecided

(۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  بچه‌ها برای من یه موقعیت کاری پیش اومده‌، دقیقا همین الان که ارشد هم قبول شدم‌، تو چند ماهی که منتظر اعلام نتایج بودم به شدت دنبال کار بودم‌، راستش چون امیدی به قبولی نداشتم و حوصله دوباره خوندن هم نداشتم‌، حالا نمیدونم چی کار کنم‌، میشه همزمان با درس‌، کار هم کرد ؟ کسی هست که وضعیت مشابهی داشته باشه ؟؟؟ من کلاس هام روزهای دوشنبه و سه شنبه است .. میتونم هم سر کار برم و هم سر کلاس ؟ جایی که میخوام استخدام بشم یه جای دولتیه !!!
من خودم متاسفانه به خاطر ادامه تحصیل مجبور شدم استعفا بدم .اونم از یه شرکت که شاید خیلی‌ها آرزو داشتن اونجا کار کنن. اصلا با آدم راه نمیان چون هیچ جایی به خاطر پیشرفت تو کار خودشو لنگ نمیذاره.Sad

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victoria

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۱۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۳۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۹۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۷۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  زبان انگلیسی در مقطع دکترا در ایران suraty ۱ ۲,۵۲۷ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: suraty
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۴۳ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close