زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید)

ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط olizan.)
رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید)
سلام به همه دوستان عزیز.سال پیش کنکور شرکت کردم و گفتم باید حتما قبول بشم اما با یه استرس زیاد تو یه حوزه امتحانی بد با یه مراقب (که انصافا صلاحیت این کارو نداشت و استرسم رو زیادتر کرد Angry) امتحان خراب کردم . تصمیم گرفتم همه چیزو جبران کنم بخاطر همین یه سال دیگه هم نشستم و خوندم. نزدیک کنکور دوباره استرس زیاد اومد سراغم اما برای کنترل استرسم به خودم امیدواری دادم سال دیگه هم هستBig Grin. اما از اینکارم پشیمونم.

۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ ق.ظ
حیف واقعا! زبان و دروس تخصصی خیلی خوب زدین
۲
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ
درصداتون خوب بوده مخصوصا تخصصی
اگه که مشترکو ۲۰ میزدید تا حدودای ۳۰۰ رتبتون میشد.
توکل بر خدا ایشالا سال دیگه

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط olizan.)
RE: رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید)
(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Erfan_zamani نوشته شده توسط:  حیف واقعا! زبان و دروس تخصصی خیلی خوب زدین

ممنونم از لطفتون.

(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  درصداتون خوب بوده مخصوصا تخصصی
اگه که مشترکو ۲۰ میزدید تا حدودای ۳۰۰ رتبتون میشد.
توکل بر خدا ایشالا سال دیگه

ممنونم دوست عزیز . دقیقا تو مشترک بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم ضعیف هستم.و برای سال بعد باید بیشتر تمرکز کنم.
انشاالله سال دیگه
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ
منم تقریبا درصدام مثل شما بود رتبم ۶۰ تا بالاتره. به نظرتون شبانه نرم نمیشه آورد؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ ق.ظ
RE: رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید)
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  منم تقریبا درصدام مثل شما بود رتبم ۶۰ تا بالاتره. به نظرتون شبانه نرم نمیشه آورد؟

سلام. راستش من اطلاع زیادی ندارم اما استاد حقیقت تو کانالش زده بود تقریبا با یه همچین رتبه ای (البته رتبه شما ) امکان داره شبانه زنجان ، کاشان و یا گرگان بیارید. ولی خوب خودم احساس میکنم یه پیش بینی خوشبینانه است. باز هم باید منتظر نتیجه ها موند امسال خیلی شرایط تغییر کرده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۰ ق.ظ
ایشالا هرچی صلاحه دوست عزیز ممنون موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ
توی کنکور خوندن معمولا اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
انسانها همواره دلیلی برای قانع کردن خود دارند بله باید تا آخرین لحظه جنگید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط olizan.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  ایشالا هرچی صلاحه دوست عزیز ممنون موفق باشید

امیدوارم نتیجه خوبی بگیرید البته بازم هرچی صلاحه دوست عزیز شما هم همچنین موفق باشید.

(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  توی کنکور خوندن معمولا اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
انسانها همواره دلیلی برای قانع کردن خود دارند بله باید تا آخرین لحظه جنگید

دقیقا همینطوره اول باید یه اراده آهنی داشت و بعد ترس و ناامیدی رو کنار گذاشت نباید اجازه بدیم استرس روی آینده و تلاشمون غلبه کنه و تاثیر بذاره ( دقیقا همون کاری که من موفق نشدم انجام بدم ) به همین خاطر این پست رو گذاشتم تا دوستانی که قصد دارن سال دیگه شرکت کنن جدی و مصمم باشن چنین اشتباهی رو اونها تجربه نکنن. یکسال از عمر آدم واقعا چیز کمی نیست که به این راحتی از دست بره.ممنونم از شما هم دوست عزیز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , marge_setare

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۹۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۴۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close