تالار گفتمان مانشت
رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - olizan - 15 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ

سلام به همه دوستان عزیز.سال پیش کنکور شرکت کردم و گفتم باید حتما قبول بشم اما با یه استرس زیاد تو یه حوزه امتحانی بد با یه مراقب (که انصافا صلاحیت این کارو نداشت و استرسم رو زیادتر کرد Angry) امتحان خراب کردم . تصمیم گرفتم همه چیزو جبران کنم بخاطر همین یه سال دیگه هم نشستم و خوندم. نزدیک کنکور دوباره استرس زیاد اومد سراغم اما برای کنترل استرسم به خودم امیدواری دادم سال دیگه هم هستBig Grin. اما از اینکارم پشیمونم.
[attachment=21984]

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - Erfan_zamani - 16 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ

حیف واقعا! زبان و دروس تخصصی خیلی خوب زدین

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - alizl70 - 16 تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ

درصداتون خوب بوده مخصوصا تخصصی
اگه که مشترکو ۲۰ میزدید تا حدودای ۳۰۰ رتبتون میشد.
توکل بر خدا ایشالا سال دیگه

RE: رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - olizan - 16 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Erfan_zamani نوشته شده توسط:  حیف واقعا! زبان و دروس تخصصی خیلی خوب زدین

ممنونم از لطفتون.

(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  درصداتون خوب بوده مخصوصا تخصصی
اگه که مشترکو ۲۰ میزدید تا حدودای ۳۰۰ رتبتون میشد.
توکل بر خدا ایشالا سال دیگه

ممنونم دوست عزیز . دقیقا تو مشترک بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم ضعیف هستم.و برای سال بعد باید بیشتر تمرکز کنم.
انشاالله سال دیگه

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - naser.71 - 17 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ

منم تقریبا درصدام مثل شما بود رتبم ۶۰ تا بالاتره. به نظرتون شبانه نرم نمیشه آورد؟

RE: رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - olizan - 17 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  منم تقریبا درصدام مثل شما بود رتبم ۶۰ تا بالاتره. به نظرتون شبانه نرم نمیشه آورد؟

سلام. راستش من اطلاع زیادی ندارم اما استاد حقیقت تو کانالش زده بود تقریبا با یه همچین رتبه ای (البته رتبه شما ) امکان داره شبانه زنجان ، کاشان و یا گرگان بیارید. ولی خوب خودم احساس میکنم یه پیش بینی خوشبینانه است. باز هم باید منتظر نتیجه ها موند امسال خیلی شرایط تغییر کرده.

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - naser.71 - 17 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ

ایشالا هرچی صلاحه دوست عزیز ممنون موفق باشید

رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - RASPINA - 17 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ

توی کنکور خوندن معمولا اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
انسانها همواره دلیلی برای قانع کردن خود دارند بله باید تا آخرین لحظه جنگید

RE: رتبه۱۲۸۲ نرم افزار(لطفا تا آخرین لحظه بجنگید و امیدتون رو برای پیروزی از دست ندید) - olizan - 17 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  ایشالا هرچی صلاحه دوست عزیز ممنون موفق باشید

امیدوارم نتیجه خوبی بگیرید البته بازم هرچی صلاحه دوست عزیز شما هم همچنین موفق باشید.

(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  توی کنکور خوندن معمولا اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
انسانها همواره دلیلی برای قانع کردن خود دارند بله باید تا آخرین لحظه جنگید

دقیقا همینطوره اول باید یه اراده آهنی داشت و بعد ترس و ناامیدی رو کنار گذاشت نباید اجازه بدیم استرس روی آینده و تلاشمون غلبه کنه و تاثیر بذاره ( دقیقا همون کاری که من موفق نشدم انجام بدم ) به همین خاطر این پست رو گذاشتم تا دوستانی که قصد دارن سال دیگه شرکت کنن جدی و مصمم باشن چنین اشتباهی رو اونها تجربه نکنن. یکسال از عمر آدم واقعا چیز کمی نیست که به این راحتی از دست بره.ممنونم از شما هم دوست عزیز.