زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایتی اصفهان و شیراز یا علوم تحقیقات تهران؟

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ
ایتی اصفهان و شیراز یا علوم تحقیقات تهران؟
سلام دوستان
من ساکن سمنان هستم رتبه ی امسال (سال۹۶) تو ایتی ۳۷۰ شد
نمیدونم اصلا چیزی قبول میشم یا ن
ولی اگه قبول بشم علوم تحقیقات تهران بهتره یا اصفهان و شیراز؟
هدفم برای دکترا اپلای هست
نظر شما چیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ب.ظ
RE: ایتی اصفهان و شیراز یا علوم تحقیقات تهران؟
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  سلام دوستان
نظر شما چیه؟

فکر نمیکنم دولتی این دانشگاه ها قبول بشین با این رتبه ولی در هر حال در انتخاب دانشگاه اصفهان و شیراز نسبت به علوم و تحقیقات شک نکنین چون آزاد همیشه آزاده
۱
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ)alilash نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  سلام دوستان
نظر شما چیه؟

فکر نمیکنم دولتی این دانشگاه ها قبول بشین با این رتبه ولی در هر حال در انتخاب دانشگاه اصفهان و شیراز نسبت به علوم و تحقیقات شک نکنین چون آزاد همیشه آزاده

اخه از ازاد علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم چون خودم دانشگاه سمنان درس خوندم واقعا دانشگاه خوبی نیست استاداش داغونن ولی علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم از اساتید نمیدونم دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز چه مدلین مثله دانشگاه سمنان هستن یا ن
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ)alilash نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  سلام دوستان
نظر شما چیه؟

اخه از ازاد علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم چون خودم دانشگاه سمنان درس خوندم واقعا دانشگاه خوبی نیست استاداش داغونن ولی علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم از اساتید نمیدونم دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز چه مدلین مثله دانشگاه سمنان هستن یا ن
یکی از مزیت های دانشگاه های دولتی اصفهان و شیراز اینه که شما در کنار افراد درس خون تری به نسبت به علوم و تحقیقات هستین و جو دانشگاه های آزاد دانشجو سالاریه اما در دانشگاه های دولتی برعکسه به حدی که دیدم حتی دانشجو گریه هم کرده و بسیار دیدم که اخراج شدن به خاطر درس نخوندن و مشروط شدن و از مزایای دیگه اینه که دولت داره افراد دانشگاه های دولتی رو بورس می کنه و تقریبا هزینه ی کامل تحصیلشون رو میده بنابراین هنگام کاریابی نیز در دولت در اولویت هستند نسبت به دانشگاه های آزاد
۱
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  اخه از ازاد علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم چون خودم دانشگاه سمنان درس خوندم واقعا دانشگاه خوبی نیست استاداش داغونن ولی علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم از اساتید نمیدونم دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز چه مدلین مثله دانشگاه سمنان هستن یا ن
دانشگاه صنعتی شیراز به هیچ وجه دانشگاه قوی ای نیست و اکثرا اساتیدش شبکه ای نیستند و اسماََ یکسری درس شبکه ای رو میان درس میدن (البته بعضی از اساتید خودشون هم نمیفهمن دارن چی میگن!) و یا ته اسم دروس نرم افزاری کلمه ی "شبکه" رو فقط اضافه کرده اند. در مورد جو ارتباطی و احترام متقابل استاد دانشجو هم تقریبا میتونم بگم که باید خودتونو با بی احترامی ها و صدای کوس تو خالی اساتید اماده کنین.
دانشگاه کوچیک هست و در نقطه ی پرت شهر واقع شده و تعداد دانشجویان اون هم به واسطه ی صنعتی بودن و داشتن تعداد رشته های محدود بسیار کم هست نسبت به دانشگاههای جامع.
در مورد انتخاب علوم تحقیقات تهران و صنعتی شیراز شما باید بسته به شرایط خودتون تصمیم بگیرید اما من همه ی موارد منفی دانشگاه رو گفتم که خودتون تصمیم بگیرید...
۱
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  اخه از ازاد علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم چون خودم دانشگاه سمنان درس خوندم واقعا دانشگاه خوبی نیست استاداش داغونن ولی علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم از اساتید نمیدونم دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز چه مدلین مثله دانشگاه سمنان هستن یا ن
دانشگاه صنعتی شیراز به هیچ وجه دانشگاه قوی ای نیست و اکثرا اساتیدش شبکه ای نیستند و اسماََ یکسری درس شبکه ای رو میان درس میدن (البته بعضی از اساتید خودشون هم نمیفهمن دارن چی میگن!) و یا ته اسم دروس نرم افزاری کلمه ی "شبکه" رو فقط اضافه کرده اند. در مورد جو ارتباطی و احترام متقابل استاد دانشجو هم تقریبا میتونم بگم که باید خودتونو با بی احترامی ها و صدای کوس تو خالی اساتید اماده کنین.
دانشگاه کوچیک هست و در نقطه ی پرت شهر واقع شده و تعداد دانشجویان اون هم به واسطه ی صنعتی بودن و داشتن تعداد رشته های محدود بسیار کم هست نسبت به دانشگاههای جامع.
در مورد انتخاب علوم تحقیقات تهران و صنعتی شیراز شما باید بسته به شرایط خودتون تصمیم بگیرید اما من همه ی موارد منفی دانشگاه رو گفتم که خودتون تصمیم بگیرید...

ممنونم از راهنمایی تون چون سمنان و شیراز مسافت خیلی زیاده ... ولی با این حال اگه دانشگاه خوبی باشه بازم این مسافت و راه طولانی رو تحمل کنم
در مورد دانشگاه اصفهان اطلاعاتی ندارین؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ
دانشگاه اصفهان دانشگاه خوبی هست هم از نظر اساتید و هم از نظر امکانات البته ممکنه برخی اساتید هم داشته باشه که کار نکنن که آفت دانشگاه ها ی دولتی همین هست چون پولشون رو می گیرن در هر حال ولی در هر حال من خودم این دانشگاه رو بسیار به علوم و تحقیقات ترجیح می دم هزینه هم چیز کمی نیست و بسیار مهمه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojgan_creative
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنمایی تون چون سمنان و شیراز مسافت خیلی زیاده ... ولی با این حال اگه دانشگاه خوبی باشه بازم این مسافت و راه طولانی رو تحمل کنم
خواهش میکنم. چون من از نزدیک با صنعتی شیراز در ارتباط بودم مشاهداتمو (چه غلط یا درست) رو بیان کردم. متاسفانه دانشگاه اصفهان رو ندیدم ولی از دوستانم که اونجان همینجوری که دوستمون گفتن کامنتهای مثبت زیاد شنیدم.
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  اخه از ازاد علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم چون خودم دانشگاه سمنان درس خوندم واقعا دانشگاه خوبی نیست استاداش داغونن ولی علوم تحقیقات خیلی تعریف شنیدم از اساتید نمیدونم دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز چه مدلین مثله دانشگاه سمنان هستن یا ن
دانشگاه صنعتی شیراز به هیچ وجه دانشگاه قوی ای نیست و اکثرا اساتیدش شبکه ای نیستند و اسماََ یکسری درس شبکه ای رو میان درس میدن (البته بعضی از اساتید خودشون هم نمیفهمن دارن چی میگن!) و یا ته اسم دروس نرم افزاری کلمه ی "شبکه" رو فقط اضافه کرده اند. در مورد جو ارتباطی و احترام متقابل استاد دانشجو هم تقریبا میتونم بگم که باید خودتونو ب
ا بی احترامی ها و صدای کوس تو خالی اساتید اماده کنین.

ممنونم از راهنمایی تون چون سمنان و شیراز مسافت خیلی زیاده ... ولی با این حال اگه دانشگاه خوبی باشه بازم این مسافت و راه طولانی رو تحمل کنم
دوست عزیز دانشگاههای اصفهان واقعا سطح علمیه خوبی دارن من خودم کارشناسی صنعتی اصفهان بودم درسته استاداش خشکن ولی سطح علمی بالاست بچه ها درس خونن همه هدف دارن
خیلی از دوستام ارشد به دلیل همین خشکی رفتار استادا رفتن دانشگاه اصفهان که میگن گرایش نرم افزارش تو ارشد قوی ترم هست
شما هیچ وقت یه دانشگاه دولتی رو با ازاد مقایسه نکن هرچقدرم تعریفشو بکنن بالاخره ازاده و سطح علمیش مطمئن باشین پایین تره
امیدوارم موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ)جسی نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  
دانشگاه صنعتی شیراز به هیچ وجه دانشگاه قوی ای نیست و اکثرا اساتیدش شبکه ای نیستند و اسماََ یکسری درس شبکه ای رو میان درس میدن (البته بعضی از اساتید خودشون هم نمیفهمن دارن چی میگن!) و یا ته اسم دروس نرم افزاری کلمه ی "شبکه" رو فقط اضافه کرده اند. در مورد جو ارتباطی و احترام متقابل استاد دانشجو هم تقریبا میتونم بگم که باید خودتونو ب

دوست عزیز دانشگاههای اصفهان واقعا سطح علمیه خوبی دارن من خودم کارشناسی صنعتی اصفهان بودم درسته استاداش خشکن ولی سطح علمی بالاست بچه ها درس خونن همه هدف دارن
خیلی از دوستام ارشد به دلیل همین خشکی رفتار استادا رفتن دانشگاه اصفهان که میگن گرایش نرم افزارش تو ارشد قوی ترم هست
شما هیچ وقت یه دانشگاه دولتی رو با ازاد مقایسه نکن هرچقدرم تعریفشو بکنن بالاخره ازاده و سطح علمیش مطمئن باشین پایین تره
امیدوارم موفق باشین

خیلی ممنونم از توضیحاتتون ولی ایا دانشگاه اصفهان با صنعتی اصفهان فرق میکنه؟؟ چون من میخام تجارت اصفهان بخونم البته فکر نمیکنم با ۳۷۰ روزانه جایی قبول شم فقط میخوام مطمئن انتخاب رشته کنم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۹ ب.ظ
بله کاملا متفاوت هست تجارت در دانشگاه خود اصفهان که محیط خوبی هم داره و داخل شهر اصفهان می باشد
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ق.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ)جسی نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mojgan_creative نوشته شده توسط:  
دانشگاه صنعتی شیراز به هیچ وجه دانشگاه قوی ای نیست و اکثرا اساتیدش شبکه ای نیستند و اسماََ یکسری درس شبکه ای رو میان درس میدن (البته
بعضی از اساتید خودشون هم نمیفهمن دارن چی میگن!) و یا ته اسم دروس نرم افزاری کلمه ی "شبکه" رو فقط اضافه کرده اند. در مورد جبلهو ارتباطی و احترام متقابل استاد دانشجو هم تقریبا میتونم بگم که باید خودتونو ب

امیدوارم موفق باشین

خیلی ممنونم از توضیحاتتون ولی ایا دانشگاه اصفهان با صنعتی اصفهان فرق میکنه؟؟ چون من میخام تجارت اصفهان بخونم البته فکر نمیکنم با ۳۷۰ روزانه جایی قبول شم فقط میخوام مطمئن انتخاب رشته کنم
بله دانشگاه اصفهان در داخل شهر اصفهان دروازه شیرازه سطح علمیش خوبه و صنعتی اصفهان خارج از شهر در خمینی شهره
واسه لیسانس که صنعتی خیلی بالاتر بود که انتخابش کردم ولی واسه فوق نرم افزار میگن اصفهان بهتره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۲۶۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۰۴۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۲۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۲۲۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۴۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close