زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخمین رایگان رشته قبولی مدرسان شریف

ارسال: #۱۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ
RE: تخمین رایگان رشته قبولی مدرسان شریف
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)فرهمند گلیان نوشته شده توسط:  سلام
می خواستم لطف کنید و در انتخاب رشته و شهر کمکم کنید

سلام مجدد
میخواستم بدونم در کد ضریب ۲ کدام رتبه مد نظر است رتبه با سهمیه یا بدون اکتساب سهمیه؟
لطفا راهنماییم کنید

توصیه برادرانه میکنم بهتون یکسال دیگه اگر ممکن هست بخونید و از این سهمیه معجزه وار دوباره استفاده کنید من همچین سهمیه ایی داشتم با اینکه دورقمی شدم دوباره میخونم بر م خود شریف واقعا مشالله به سهمیه شما
بازم میگم حیفه دوباره ازمون بدید از این سهمیه تون درست استفاده کنید بخدا حیفه
سپاسگزارم دوست عزیز بابت راهنماییتون ولی سن من بالاست و فرصت زیادی برای پشت کنکور بودن ندارم امیدوارم امسال بتونم وارد دانشگاه در مقطع ارشد بشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)فرهمند گلیان نوشته شده توسط:  سلام
می خواستم لطف کنید و در انتخاب رشته و شهر کمکم کنید

سلام مجدد
میخواستم بدونم در کد ضریب ۲ کدام رتبه مد نظر است رتبه با سهمیه یا بدون اکتساب سهمیه؟
لطفا راهنماییم کنید

توصیه برادرانه میکنم بهتون یکسال دیگه اگر ممکن هست بخونید و از این سهمیه معجزه وار دوباره استفاده کنید من همچین سهمیه ایی داشتم با اینکه دورقمی شدم دوباره میخونم بر م خود شریف واقعا مشالله به سهمیه شما
بازم میگم حیفه دوباره ازمون بدید از این سهمیه تون درست استفاده کنید بخدا حیفه
سپاسگزارم دوست عزیز بابت راهنماییتون ولی سن من بالاست و فرصت زیادی برای پشت کنکور بودن ندارم امیدوارم امسال بتونم وارد دانشگاه در مقطع ارشد بشم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ
من هیچی نخوندم البته رشته ی تخصصی بنده سخت افزار بود که فناوری اطلاعات امتحان دادم می خواستم ببینم با این رتبه کجا قبول میشم؟ Sad Sad

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط sresoft.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ب.ظ)hajilari نوشته شده توسط:  [تصویر:  438660_u7k6_rotbeh-man.jpg]

کارنامه شما رو وارد کردم و نتایج زیر رو اورد. لطفا حتما توضیحات رو مطالعه کنید.

نتایج تخمین شهر و دانشگاه
توجه بسیار مهم
ازآنجا که سامانه تخمین شهر و دانشگاه موسسه مدرسان شریف بر اساس ظرفیت های دفترچه سازمان سنجش در سال قبل(۹۵) طراحی شده است، به همین منظور در ابتدا نیاز است که نکات زیر به دقت مطالعه و سپس از سامانه استفاده شود.

نکاتی چند در رابطه با تخمین شهر و دانشگاه

۱-سامانه تخمین شهر و دانشگاه موسسه مدرسان شریف صرفاً نتایج را برای دانشگاه های روزانه و شبانه در اختیار شما قرار میدهد و برای دانشگاه های آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی و ... با توجه به متغیر بودن بسیار زیاد ظرفیت پذیرش این دانشگاه ها و متفاوت بودن پذیرش و عدم پذیرش دانشجو در هر سال، نتایجی برای این موارد در سامانه ارائه نمیشود اما داوطلبان بعد از نتایج سامانه در مورد دانشگاه های روزانه و شبانه می توانند، این موارد را نیز به لیست خود اضافه و شانس قبولی خود در این دانشگاه ها را نیز با توجه به علائق و ملاک های خود بسنجد.

۲-ممکن است تخمین شهر و دانشگاه نتیجه ای را برای شما نشان ندهد. این مطلب به این معنی نیست که شما قبول نخواهید شد ! این امکان وجود دارد پس از اعلام ظرفیتهای جدید برخی دانشگاهها، ظرفیت رشته ی شما را افزایش داده باشند، همچنین امکان قبولی در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز برای شما بالا خواهد بود و از این بابت نباید نا امید گردید.

۳- همچنین زمانی که تخمین شهر و دانشگاه نتیجه ای را برای شما نشان دهد این مطلب به این معنا نیست که شما حتماً در آن رشته قبول خواهید شد! زیرا ممکن است دانشگاه اعلامی به شما در سال جدید دیگر دانشجو در رشته اعلامی قبول نکند اما اگر همچون سال گذشته آن دانشگاه در آن رشته دانشجو بپذیرد شما به احتمال زیاد جزء قبول شدگان خواهید بود.

۴- نکته ی بسیار مهم دیگر این است که این لیست و ترتیب رشته و محل های اعلامی قبولی در این سامانه به هیچ وجه (تاکید می‌شود به هیچ وجه) نباید مد نظر قرار گرفته شود و داوطلب باید دانشگاه ها و رشته های مورد علاقه خود را از نتایج اعلامی این سامانه به ترتیب اولویت های فردی خود یادداشت و وارد لیست اصلی انتخاب رشته سازمان سنجش کند.

تعداد شهر و دانشگاه یافت شده

۲۰

نام مجموعه دوره گرایش نام دانشگاه وضعیت دوره توضیحات
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه خوارزمی متمرکز محل تحصیل تهران
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شیراز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه اصفهان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی شیراز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شاهد-تهران متمرکز شرایط در انتهای دفترچه
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شاهد-تهران متمرکز شرایط در انتهای دفترچه
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی بابل متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه تبریز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران(محل تحصیل پردیس گرمسار) متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی اصفهان متمرکز آموزش محور
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه اصفهان متمرکز پذیرش با عنوان مهندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتر
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه تبریز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران(محل تحصیل پردیس گرمسار) متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه رازی-کرمانشاه متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی بابل متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شهید باهنر-کرمان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شهید باهنر-کرمان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار روزانه نرم‌افزار دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی-تهران متمرکز ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Dr.Cnet نوشته شده توسط:  خدمت شما

حتما توضیجات رو مطالعه بفرمایید.

نتایج تخمین شهر و دانشگاه
توجه بسیار مهم
ازآنجا که سامانه تخمین شهر و دانشگاه موسسه مدرسان شریف بر اساس ظرفیت های دفترچه سازمان سنجش در سال قبل(۹۵) طراحی شده است، به همین منظور در ابتدا نیاز است که نکات زیر به دقت مطالعه و سپس از سامانه استفاده شود.

نکاتی چند در رابطه با تخمین شهر و دانشگاه

۱-سامانه تخمین شهر و دانشگاه موسسه مدرسان شریف صرفاً نتایج را برای دانشگاه های روزانه و شبانه در اختیار شما قرار میدهد و برای دانشگاه های آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی و ... با توجه به متغیر بودن بسیار زیاد ظرفیت پذیرش این دانشگاه ها و متفاوت بودن پذیرش و عدم پذیرش دانشجو در هر سال، نتایجی برای این موارد در سامانه ارائه نمیشود اما داوطلبان بعد از نتایج سامانه در مورد دانشگاه های روزانه و شبانه می توانند، این موارد را نیز به لیست خود اضافه و شانس قبولی خود در این دانشگاه ها را نیز با توجه به علائق و ملاک های خود بسنجد.

۲-ممکن است تخمین شهر و دانشگاه نتیجه ای را برای شما نشان ندهد. این مطلب به این معنی نیست که شما قبول نخواهید شد ! این امکان وجود دارد پس از اعلام ظرفیتهای جدید برخی دانشگاهها، ظرفیت رشته ی شما را افزایش داده باشند، همچنین امکان قبولی در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز برای شما بالا خواهد بود و از این بابت نباید نا امید گردید.

۳- همچنین زمانی که تخمین شهر و دانشگاه نتیجه ای را برای شما نشان دهد این مطلب به این معنا نیست که شما حتماً در آن رشته قبول خواهید شد! زیرا ممکن است دانشگاه اعلامی به شما در سال جدید دیگر دانشجو در رشته اعلامی قبول نکند اما اگر همچون سال گذشته آن دانشگاه در آن رشته دانشجو بپذیرد شما به احتمال زیاد جزء قبول شدگان خواهید بود.

۴- نکته ی بسیار مهم دیگر این است که این لیست و ترتیب رشته و محل های اعلامی قبولی در این سامانه به هیچ وجه (تاکید می‌شود به هیچ وجه) نباید مد نظر قرار گرفته شود و داوطلب باید دانشگاه ها و رشته های مورد علاقه خود را از نتایج اعلامی این سامانه به ترتیب اولویت های فردی خود یادداشت و وارد لیست اصلی انتخاب رشته سازمان سنجش کند.

۱۶

مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی شیراز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شاهد-تهران متمرکز شرایط در انتهای دفترچه
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شاهد-تهران متمرکز شرایط در انتهای دفترچه
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی بابل متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه تبریز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی اصفهان متمرکز آموزش محور
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه اصفهان متمرکز پذیرش با عنوان مهندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتر
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه تبریز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران(محل تحصیل پردیس گرمسار) متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه رازی-کرمانشاه متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی بابل متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری شبانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شهید باهنر-کرمان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شهید باهنر-کرمان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز شبانه هوش مصنوعی و رباتیکز دانشگاه شهید بهشتی-تهران متمرکز پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی

سه تا اعتبارم تموم شد. شرمنده ی باقی دوستان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajilari
ارسال: #۲۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط hajilari.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ)sresoft نوشته شده توسط:  [quote='hajilari' pid='438660' dateline='1496770769']

کارنامه شما رو وارد کردم و نتایج زیر رو اورد. لطفا حتما توضیحات رو مطالعه کنید

۲۰

مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه خوارزمی متمرکز محل تحصیل تهران
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه شیراز متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه اصفهان متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری روزانه معماری سیستم‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران(محل تحصیل پردیس گرمسار) متمرکز
مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار روزانه نرم‌افزار دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی-تهران متمرکز ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش

سه تا اعتبارم تموم شد. شرمنده ی باقی دوستان

تشکر از لطفت عزیز خیلی زحمت کشیدی Heart
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ ب.ظ
سه تا اعتبارم تموم شد. شرمنده ی سایر دوستان.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ
سلام
من خیلی استرس دارم دوستان میگن قبول میشی ولی من باور نمی کنم می خواستم ببینم با این تخمین رتبه من با رتبه ۲۹۱ نرم افزار -دانشگاه تبریز - روزانه نرم افزار -تاکید می کنم روزانه نرم افزار تبریز قبول میشم؟
ممنون میشم اگه پاسخم رو بفرستید

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ)لیلاجون نوشته شده توسط:  سلام
من خیلی استرس دارم دوستان میگن قبول میشی ولی من باور نمی کنم می خواستم ببینم با این تخمین رتبه من با رتبه ۲۹۱ نرم افزار -دانشگاه تبریز - روزانه نرم افزار -تاکید می کنم روزانه نرم افزار تبریز قبول میشم؟
ممنون میشم اگه پاسخم رو بفرستید

سه تا اعتبارم تموم شد. شرمنده ی سایر دوستان.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط Ahmad4321.)
۸۲۴ رشته علوم اقتصادی

میخواستم احتمال قبولی با رتبه ۸۲۴ رشته اقتصاد و بدونم
ممنون.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط داود۷۷۷داود.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ق.ظ)sresoft نوشته شده توسط:  سلام. من سه تا اعتبار اضافه برای سامانه تخمین قبولی مدرسان شریف رشته مهندسی کامپیوتر دارم.
هر کدوم از دوستان اگه میخواد همین جا اعلام کنه. تا براش تخمین رو بفرستم.

عکس کارنامه هم نیاز هست. (بدون اطلاعات شخصی)

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ق.ظ)sresoft نوشته شده توسط:  سلام. من سه تا اعتبار اضافه برای سامانه تخمین قبولی مدرسان شریف رشته مهندسی کامپیوتر دارم.
هر کدوم از دوستان اگه میخواد همین جا اعلام کنه. تا براش تخمین رو بفرستم.

عکس کارنامه هم نیاز هست. (بدون اطلاعات شخصی)

سلام تخمین رشته و دانشگاه رو میخواستم با معدل ۱۵/۹۱ و معدل موثر ۱۷/۰۲/
اگه امکانش باشه رتبه بدون سهمیه و باسهمیه را هم توضیح بفرمایید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط Bita bita.)
Rainbow RE: تخمین رایگان رشته قبولی مدرسان شریف
سلام
کارنامه رو در زیر ارایه میکنم لطفا در انتخاب رشته مساعدت شود رشته مدیریتSad
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
من نمیتوانم کارنامه رو پیوست کنم میگه حجمش زیاده خواهشا راهنمایی کنید
رشته مدیریت رتبه کد ۱ بدون سهمیه ۱۴۸۷۹ بوده با سهمیه ۸۰۰ و آخرین حد مجاز۸۴۲ است میخواهم بدانم روزانه در میام تهران یا اهواز آگه جای دیگر هم در میان لطفا بهم بگید و برای شبانه کد ۱ ۸۰۰ شدم و کد ۶ رتبه ۳۷۹ شدم لطفا راهنمایی کنید[/size]
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط ۰۹۳۳۵۹۵۱۰۸۵.)
سلام من بارتبه ۱۰۷ ومعدل موثر۱۴.۹۰ مهندسی آب گرایش آبیاری وزهکشی درچه دانشگاهایی روزانه قبول میشم با سپاس

سلام این کارنامه من لطفا درانتخاب رشته کمکم کنید
چاپ کارنامه (۱).pdf
اندازه فایل: ۶۴/۵۵ KB
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ق.ظ)۰۹۳۳۵۹۵۱۰۸۵ نوشته شده توسط:  سلام من بارتبه ۱۰۷ ومعدل موثر۱۴.۹۰ مهندسی آب گرایش آبیاری وزهکشی درچه دانشگاهایی روزانه قبول میشم با سپاس

سلام این کارنامه من لطفا درانتخاب رشته کمکم کنید

دوست عزیز اگر کامپیوتر یا it بودین میتوانستیم راهنمایی کنیم ولی الان فقط شرمنده اخلاق عارفانت میشیم امان از دست خالی داد بی داد
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ق.ظ
سلام من بارتبه ۱۴۹ مهندسی آب گرایش آبیاری وزهکشی بامعدل موثر ۱۴.۹۰ روزانه کدام دانشگاه قبول میشم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۳۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۹۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۱۲ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close