زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶

ارسال: #۳۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ ق.ظ
RE: اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶
اصلا منطقی نیست که برای گرایش هوش در مقابل گرایش های معماری و نرم افزار تمایز قایل بشن.برای بچه های گرایش نرم افزار به نظر من میانگین درصد های تخصصی بدلیل کمبود وقت پایین خواهد بود...به نظر شما با توجه به ضرایب دروس مشترک و دروس تخصصی که به ترتیب ۴ و ۳ هست و با توجه به کمبود وقت در پاسخ دادن به سوالات تخصصی کدوم یک برای امسال در رتبه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود؟ درصد بالا در مشترک یا درصد بالا در تخصصی؟

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۳ ق.ظ
بچه ها اغتراض ها چیشد ؟؟؟ چرا سنجش هیچ واکنشی نشون نمیده ؟؟؟؟ چن تا از خبرگزاری ها این تیتر رو زدن ولی ..... واقعا ظلم چه جوری میشه دیگه آخههههههههههههههههههههه !!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ق.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط:  اصلا منطقی نیست که برای گرایش هوش در مقابل گرایش های معماری و نرم افزار تمایز قایل بشن.برای بچه های گرایش نرم افزار به نظر من میانگین درصد های تخصصی بدلیل کمبود وقت پایین خواهد بود...به نظر شما با توجه به ضرایب دروس مشترک و دروس تخصصی که به ترتیب ۴ و ۳ هست و با توجه به کمبود وقت در پاسخ دادن به سوالات تخصصی کدوم یک برای امسال در رتبه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود؟ درصد بالا در مشترک یا درصد بالا در تخصصی؟

همونطور که گفتم و عقیده دارم ، امسال تخصصی نرم افزار پوست بچه ها رو میکنه ، اگر هم کمبودی وقتی بوده باشه روی تخصصی بوده که برگ های آخر هست ، و در ثانی من فکر می کنم بچه ها به طور میانگین خیلی سوالات پایگاه داده رو جواب دادن و این احتمالا به دردسرشون میندازه و خوش بحال کسایی میشه که کلا تو تخصصی ۴ یا ۵ تا سوال زده باشن ولی همش درست

البته قانون بالا برای بچه های دانشگاه تهران صدق نمیکنه ، اونا انقدر قوی هستن که اصلا گیر همچین چیزهایی نمیوفتن ، معمولا اونا همش با رتبه های خوب و جاهای خوبی قبولن ، بیشتر بچه های دانشگاه های سطح پایین تر گیر هستن و مشکل دارن و هر سال هم کم و بیش نق میزنن
۱
۵
ارسال: #۳۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط عشقم هوش مصنوعی.)
Sad RE: اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ق.ظ)mahz3000 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ)sepideh entezari نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
خواهش میکنم در این مورد ساکت نشینید و اعتراض بدید حتی اگر تاثیری نداشته باشه، بزارید دیگه این حماقت ها هیچوقت تکرار نشه.
کسانیکه میتونن حضوری برن و اونهایی که نمیتونن از طریق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اقدام کنن

چیزی که واضحه حق خورده شده ی داوطلبان ارشد گرایشهای نرم افزار و معماری کامپیوتر هست. دلیلی نداره که بین گرایشهای ما و گرایش هوش تمایزی قائل بشن.
چیزی که واضحه اینه که زحمات چندین ماهه ما به حماقت های یه سازمانی به اسم سنجش هدر میره
هر داوطلبی باید ۲۵۵ دقیقه وقت میداشت که از این ۲۵۵ دقیقه ما از ۶۰ دقیقه اش بی بهره بودیم. درحالیکه این بی عدالتی فقط در کنکور امسال اتفاق افتاد و در سنوات گذشته به این شکل نبود.
در کنکور سالهای پیش ۱۴۰ دقیقه برای دفترچه ۱ که شامل سوالات مشترک، زبان و ریاضیات بود، و ۱۰۰ دقیقه برای سولات تخصصی تمام گرایشات.
امسال به دلیل اضافه شدن دو درس به دروس مشترک و افزایش تعداد سوالات زمان ۲۴۰ دقیقه به ۲۵۵ دقیقه افزایش پیدا کرده بود(دفترچه ۱، ۱۹۰ دقیقه و دفترچه ۲، ۶۰ دقیقه.
و مساله جالب اینجا بود که سوالات گرایش ما با دفترچه ۱ ادغام شده بود و ما برای کل سوالات فقط ۱۹۰ دقیقه وقت داشتیم یعنی ۱۹۰ دقیقه امسال با ۲۴۰ دقیقه سالهای پیش برابری میکنه؟ درحالیکه هم تعداد سوالامون زیاد شده بود هم دو درس به دروس مشترک.
قبل از آزمون هم حداقل درمورد این موضوع که داوطلبان گرایشهای نرم افزار و سخت افزار از ۲۵۵ دقیقه ازمون ۶۰ دقیقه اش رو بی بهره هستن باید اعلام میشد، خیلی ها مثل من اخر ازمون وقتیکه زمانشون تموم شده بود و هنوز سوالای گرایش خودشون رو نرسیده بودن متوجه این موضوع شدن.
منطق این بود که ما هم از اون ۶۰ دقیقه بهره میبردیم یا سوالای گرایش خودمون رو در دفترچه ۱ جواب میدادیم یا همون سوالا در دفترچه ۲ هم باید میبود.

این که حق ما این وسط ضایع شده شکی درش نیست و سکوت در مقابل این موضوع حماقت ما رو میرسونه. بخاطر حق از دست رفتتون اعتراض کنید.
حالا اینا جای خود تقلب برام خیلی تعجب آور بود که تو حوزه تبریز بودم طرف قشنگ با یکی عقبیش مشورت میکردن حواس ما رو پرت کردن تو جلسه مراقبم اصلا عین خیالش نبود!!!! امسال چه خبر هست معلوم نیست؟؟؟؟!!!! Smile()()()
آره دقیقااااااااااااا من خودمم تبریز بودم از بچه ها یکیش از ذوق داشت میمرد میگف من دانشکده خودمون افتادم با بچه های خودموووووووووون قشنگ تقلب دیزدن :| :|||||||||| SadSadSadDodgyDodgyDodgyDodgyAngry

بچه ها اعتراضات خودتون رو با این کانال ها در میون بذارید . ما نباید ساکت بشینیم
@khabaronline_ir خبر آنلاین
@farsna فارس
@tasnimnews تسنیم
@shahrvandyjc باشگاه خبرنگاران جوان
@www_snn_ir اس ان ان
@rajanews_com رجا نیوز
@irannewspaper روزنامه ایران
@akharinkhabar آخرین خبر
@dana_news دانا
@www_tabnak_ir تابناک
@irna1313 ایرنا
@myasriran عصر ایران
@fardanews پایگاه خبری فردا
@alalam_fa العالم
@entekhab_ir انتخاب
@mashreghnews_channel کانال مشرق
@mizanonline_ir میزان
@mehragency مهر
@nasimonline نسیم آنلاین
@rokna_news رکنا
@faradeed1394 فرادید
@jjonews جام جم آنلاین
@alef_news الف
@isna95 ایسنا
@jamnews جام نیوز
@hamshahrionlinenews همشهری
@dolat11 پایگاه اطلاع رسانی دولت
@parsinehnews پارسینه
@ilnair ایلنا
@etefaghyeh اتفاقیه
@fetan فتن
@akhbarekhorasan روزنامه خراسان
@click کلیک
@imnanews ایمنا
@PressTVFarsi پرس تی وی
@eslahatnews اصلاحات نیوز
@mersadnewschannel مرصاد نیوز
@seraaj_24 سراج نیوز
@nameh_news نامه نیوز
@mashreghnews_channel مشرق نیوز
@eghtesadonline اقتصاد آنلاین
@qudsdaily روزنامه قدس
@iranenvironmentwatch دیده بان محیط زیست
@asreandisheh عصر اندیشه
@h_javan همشهری جوان
@den_ir دنیای اقتصاد
@didgah55 آنلاین ۵۵
@tnewsline تی نیوز
@safir_hamandishi شبکه خبری سفیر
@isnaphoto عکس ایسنا
@tarafdari طرفداری
@tvnavad 90
@icana خانه ملت
@Moers کانال رسمی آموزش و پرورش
@hamshahriostanha همشهری استان ها
@aqr_ir آستان قدس
@larzenegar لرزه نگار
@rasad_org رصد
@khamenei_ir خامنه ای دات آی آر
@tabnakbato تابناک با تو
@shahraranews شهرآرا نیوز
@sobhtoos صبح توس
@farsnewsint فارس بین الملل
@mojnews خبرگزاری موج
@ghasednews_com قاصد نیوز
@masironline مسیر آنلاین
@rah141 راه و ترابری کشور
@khabargozarisaba صبا
@diibache دیباچه
@setarehnews ستاره نیوز
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط comcoral.)
متاسفانه شما خیلی دلتون خوشه و خیلی خوش خیال هستین

چند ماه پیش یه درس حذف شد ، یه درس از دروس تخصصی نرم افزار رفت تو دروس مشترک ، درس شبکه های کامپیوتری وسط بهمن اضافه شد ( یهو از فضا اومد ) کلی دانشجو اعتراض کردن حتی صداش تو خبرگزاری ها هم پیچید اما آخرش هم هیچی نشد

ضرایب اواسط بهمن ماه تغییر کرد هیچی نشد

ما هیچ قدرتی نداریم ، این کارها هم بی فایده هست ، تازه من که ندیدم حرکتی بشه که جنبشی باشه ، با این چند نفر توی مانشت نمیشه اعتراضی کرد و کاملا مسخره هست و به ما میخندن ، چون فقط ما کنکور ندادیم

هر موقع رتبه های برتر کنکور اعتراض کردن اون موقع یه چیزی

ما هر حرفی هم بزنیم آخرش علیه خودمون استفاده میشه و هیچ فایده ای نداره ، کنکور سیستمی هست که برای همه هست نه فقط برای من و شما

حتی اگه واقعا کوتاهی هم صورت گرفته باشه ، باید اونایی که قبول میشن اعتراض کنن نه اونایی که درصدهاشون افتضاح هست ، چون به نظر من اونا اعتراضشون به جایی نمیرسه

اونی هم که قبول میشه حتی اگه آزمون واقعا مشکل هم داشته دیگه اعتراضی نمیکنه و اینجاست که میگن از ماست که برماست

شماها خیلی خوش خیال هستین

جدی میگم

میتونیم یه نامه هم بزنیم به رئیس کل سازمان ملل یا ریاست جمهوری جایی D-:
۱
۱۱
ارسال: #۳۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ب.ظ
هردم ازاین باغ بری میرسد!!!!
دوستان عزیز سوالات هوش هم که طراح اقای فیلی تشریف دارن انگار سوالات رو ازکتاب خودشون دادن(در حد کپی پست)جالبیش اینجاس که ایشونن توی موسسات هم تدریس میکنن!؟برداشت قضیه دیگه با خودتون
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۱۶ ب.ظ
خب دیگه
واسه امسال بشینیم هوش فیلی هم بخونیم دیدی یکی دیگه طرح‌کرد
همون وقتی که دامادمون گفت میزاریم واسه ارشد بزار واسه اپلای
الآن به حرفش رسیدم که گفت کنکور رانت بازی اساتید هستش
الانم وقتم رو میزارم واسه اپلای و آیلتس
فکر نکنید هر کی ارشد رفت تهران دیگه موفق میشه
خیر
ارشد هیچ چیز خاصی نداره جز جوی که ت ایران بهش دادن
تخصص رو بیشتر می‌پسندم و اینکه مقاله بنویسم
تو لیسانس یه مقاله و دو تا ترجمه انجام دادم و باعث شد رزومم سنگین شه
به شما هم توصیه میکنم خیلی درگیرش نشید
کار یاد بگیریم بهتره
باز هر طور صلاح میدونید
۱
۰
ارسال: #۳۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
یعنی چی یعنی کسی که خودش توی موسسات درس میده شده طراح هوش ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

اساتیدموسسات کنکور ظاهرا تازه متوجه تغییرات دفترچه شدند تا دیروز هیچکی چیزی نمیگفت ولی حالا که بچه ها نامه زدند به خبرگزاری ها تازه دارن ابراز همدردی میکنند.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۲۶ ب.ظ
بچه ها خیلی از خبر گزاری ها، این خبر رو پوشش دادن. ولی اگر ساکت و بی تفاوت بشینیم که هرچه پیش آید خوش آید، نمیشه. الان مملکت رفته توو جو انتخابات. نذارید خواهشا قضیع ماست مالی بشه.
تبلیغات تلگرام ممنوعه اینجا ولی این یک مورد رو استثنا از مدیران خواهش میکنم اجازه بدن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمونه متن اعتراض هم داخل کانال تلگرامی هست. برای خبرگزاری ها ارسال کنید و برای خود سنجش هم اعتراض بزنید.

---------------------------------------
با سلام
ما داوطلبان کنکور مهندسی کامپیوتر گرایش های معماری و نرم افزار و شبکه و رایانش امن که هنوز از شوک تغییر دروس کنکور که هنگام انتشار دفترچه ی سازمان سنجش در دی ماه از آن مطلع شده بودیم بیرون نیامده بودیم این بار به طرزی عجیب و غیرقابل باور در روز کنکور شوکه شدیم.
در سنوات گذشته رشته ی مهندسی کامپیوتر دارای دو دفترچه بود. دفترچه ی اول شامل ۳۰سوال زبان، ۱۶ سوال ریاضی و ۲۷ سوال مشترک و زمان ۱۴۰ دقیقه و دفترچه ی دوم شامل ۱۶ تست تخصصی و ۱۰۰ دقیقه.
این بار اما دفترچه ی اول شامل ۳۰ سوال زبان، ۲۰ سوال ریاضی، ۳۰ سوال مشترک و ۲۰ سوال تخصصی بود و تنها ۱۹۵ دقیقه!!
بسیاری از ما با فکر این که سازمان سنجش اشتباها دروس تخصصی را در دفترچه ی مشترک چاپ کرده پس از پاسخ به سوالات زبان و ریاضی و مشترک و تحویل دفترچه ی اول منتظر سوالات تخصصی گرایش های خود بودیم که در کمال ناباوری هیچ سوالی نبود جز سوالات تخصصی یک گرایش هوش مصنوعی. و ما که زمان زیادی برای دروس تخصصی که ضریب ۳ داشت گذاشته بودیم بر روی صندلی خشکمان زد. عده ای از ما اما این فکر را نکرده و تصمیم گرفتند علی رغم حرف مراقبان که در تمامی حوزه ها اعلام کردند شما دارای دفترچه ی دوم هستید دروس تخصصی را در همان دفترچه ی اول پاسخ دهند اما چطور می شد در آن زمان کوتاه به آن همه سوال وقت گیر که زمانش در سال های قبل استاندارد بود پاسخ داد.
چرا گرایش هوش مصنوعی باید ۶۰ دقیقه بیشتر وقت می داشت و دروس تخصصی گرایش های شبکه و رایانش امن و نرم افزار و معماری در دفترچه ی دوم نبودند؟ و چرا به ما گفتند دفترچه ی دوم دفترچه ی تخصصی است و چرا روی کارت های ما نوشته بود زمان ۲۵۵ دقیقه؟؟
ما از شما تقاضا داریم به عنوان رسانه ی مردمی حرف ما را به گوش مسئولین سازمان سنجش برسانید تا بفهمند یک اشتباه چاپی اگر سهوا بوده یا اگر عمدی بوده یک بی فکری آشکار چگونه سرنوشت و زندگی ما را به بازی گرفته است.
همچنین بطور ناعادلانه ای در بعضی حوزه های کشور در زمان مقرر دفترچه اول را نگرفته اند و تا پایان ۲۵۵ دقیقه هر دو دفترچه را در اختیار داشتند

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.majed.ha , signal_micro
ارسال: #۴۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  گول این اساتید کنکوری رو نباید خورد
بعضا کتاب هاشون خوبه
ولی صرفا حرص جیبشون رو میخورن
نمونه ش خلیلی فر که تبلیغ کتاب مدیریتش رو میکرد و هیچ نتیجه ای نداشت
اسم خلیلی فر رو نیار......دلم پره از همه
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)mr_ssinaa نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  گول این اساتید کنکوری رو نباید خورد
بعضا کتاب هاشون خوبه
ولی صرفا حرص جیبشون رو میخورن
نمونه ش خلیلی فر که تبلیغ کتاب مدیریتش رو میکرد و هیچ نتیجه ای نداشت
اسم خلیلی فر رو نیار......دلم پره از همه

سلام ببخشید شما از جزواتشون استفاده کردین ؟ بد بود؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ
واسه مدیریتم باید اعتراض کنیم سوالا اصا تو مبانی مدیریت رابینز نبود ، من رفتم کتابخونه دیدم سوالا عین نقل و نبات ریخته بود تو مدیریت سازمانی رابینز.به خداااااا اینا مشکل روانی دارن ،یه مشت بی فکر بی عقل مفت خور ورمیدارن سوال طرح میکنن اخرم همین میشه. باااید مدیریتو حذف کنن سوالاشو.من سر جلسه اصا به خودم شک کرده بودم یعنی من اییینقدر خنگم که نمیتونم جواب بدم؟ نگو اینا خیلی پستن که نمیتونن عین آاااادم از منبع سوال طرح کنن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70
ارسال: #۴۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۳۱ ب.ظ
سلام
بحث یک سال.. ۶ ماه وقت کذاشتنه . عمرمونو تلف کردن .باید جواب قانع کننده ای داشته باشن برای این افتضاح. باید جبران کنن
تنها چاره هم برگزاری دوباره آزمونه . نباید کنار بیایم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , rozhin sh
ارسال: #۴۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ
سلام دوستان. به جز این کانالهایی که گفتید آیا تجمعی هم صورت گرفته یا خواهد گرفت؟ مثل بعضی سالها گزارشگر حسینی بای نرفت با مسئولین سنجش مصاحبه کنه؟
لطفا اگر خبری شد یا باید حرکتی می شد لطفا اطلاع رسانی کنید
سپاس
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ
خدا لعنتشون کنه . سر این آزمون هرچی بیماری میگرنو سردرد بود گرفتیم آخرشم معلوم نیست چی میشه. یه عده روانی نشستن دور هم گفتن چکار کنیم خون تک تک جوانارو بخوریم. بخدا قشنگ مشخصه هدفشون آزمون گرفتن نبوده. هدفشون خورد کردن جوونا بوده. تازه جالبترش چهارشنبه س که کلید میاد. Big Grin
کی از شررر این روانیا خلاص میشیم خدایاااا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۲۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تجربیات رتبه ۹۶۱ فناوری اطلاعات mohammad2000 ۵ ۵,۲۲۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close