زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک سوال محاسبات سال ۹۰

ارسال:

khavar_1365 پرسیده:

کمک سوال محاسبات سال ۹۰

برای حل معادلهx^2=3روش تکرار نیوتن را بکاربرید.اگر نقطه x1=1.50انتخاب شود بعد از ۲تکرار در کدام گزینه زیر جواب دقیقتر x3میباشد.

b)1.4215 c)1.4211 d)1.4422 a)1.3322
کتاب پارسه حل کرده و داخل رابطهk=3قرار داده و جواب بدست آورده مگه اینجا k=2نیست؟اگر من اشتباه میکنم راه حل صحیح و جرا اشتباه میکنم .توضیح بفرمایید.
آخه من دوران دانشگاه این درس رو نگذروندم الان باید خودم بخونم برا همین مشکل خیلی دارم.
دوستان کمک کنند ممنون میشم.[/align]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

lvlina_r پاسخ داده:

کمک سوال محاسبات سال ۹۰

منم محاسبات نگذروندم، ولی این طور که این فصل را از پوران خوندم یادمه می گفت واسه جواب دقیقتر k را یکی بیشتر بگیرید، بعد گردش کنید...

ارسال:

khavar_1365 پاسخ داده:

RE: کمک سوال محاسبات سال ۹۰

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  منم محاسبات نگذروندم، ولی این طور که این فصل را از پوران خوندم یادمه می گفت واسه جواب دقیقتر k را یکی بیشتر بگیرید، بعد گردش کنید...

سلام دوست مانشتی:
ولی خیلی جاها هم دیدم که ۱ی رو افزایش نداده و همون kدرنظر گرفته!!!!من از کجا باید بدونم کی کی ۱ب بهش اضافه کنم!!!
۱سوال دیگه:
برای من که محاسبات نگذروندم و الان خودم میخوام بخونم از کدوم منبع شروع کنم،خوبه؟پارسه برای شروع من خوب نیست!!!!
منتظرراهنمایی شما دوستان عزیز هستم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

lvlina_r پاسخ داده:

کمک سوال محاسبات سال ۹۰

سلام، منم دقیق نمی دونم، ولی فکر کنم چون گفته جواب دقیقتر، راه حلش همینه، واقعیتش منم مثل شما محاسبات پاس نکردم، و فقط دو فصل اولش را خوندم، اول از روی پارسه خوندم، ولی اصلا خوشم نیومد، الان این دو فصل را از رو پوران خوندم، حالا نمی دونم این نکته ای که گفتم تو پوران بود یا پارسه،( هر چی تو پوران گشتم که پیداش نکردم، پارسه‌ام از کتابخونه بود، پس دادم...)
همه می گند محاسبات نیاز به خوندن مفهمومی یا مرجع نداره، و با یه کتاب تست می شه تست هاشا حل کرد، من خودم پوران را بهتون پیشنهاد می کنم، ولی بازم از دوستانی که بیشتر تو این زمینه کار کردن بپرسید....

۰
ارسال:

Mansoureh پاسخ داده:

یه سئوال:
اگر با k=2 حل کنید جواب دقیق چی میشه؟

ارسال:

khavar_1365 پاسخ داده:

(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  یه سئوال:
اگر با k=2 حل کنید جواب دقیق چی میشه؟

اگرk=2بگداریم جواب داخل گزینه‌ها نیست که هیچ!!!!اصلا بهشون هم نزدیک نیست!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Question معرفی رشته الگوریتمها و محاسبات marvelous ۰ ۳,۱۹۸ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۴ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
Star محاسبات ابری موبایل gitareghashang ۱۲ ۱۱,۰۸۹ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  الگوریتم محاسبات شریف ahrmb ۹ ۹,۹۳۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  نرم افزار بهشتی یا الگوریتم-محاسبات دانشگاه تهران؟ Sepideh96 ۱۳ ۹,۷۴۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  منابع آزمون دیوان محاسبات shahryar711 ۱۲ ۸,۹۷۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: egzabyte
Exclamation الگوریتم و محاسبات دانشگاه تهران faramarzi_1 ۳ ۱۱,۵۹۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Bazooka

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close