زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا با مدرک مجازی شانسی برای قبولی در مصاحبه دکتری دولتی هست؟

ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان
من فارغ التحصیل ارشد هوش هستم با معدل ۱۷/۵/ اما مدرکم مجازی هست و بدون پایان نامه....
البته کار پژوهشی انجام دادم و مقاله کنفرانسی (البته داخلی) هم دارم..
میخواستم بدانم با توجه به اینکه مدرکم مجازیست شانسی برای قبولی دکتری دارم....؟؟؟
البته شاغل هستم و شغلم برنامه نویسی هست، اما به ادامه تحصیل هم علاقمندم...
ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایند..

تنها تعمق در کارهاست که می تواند ما را به جلو ببرد نه جمع کردن حقایق!
آلبرت انیشتین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ
معذرت می‌خوام ولی جایی نوشته که هر چی یک تاپیک رو بیشتر تکرار کنید زودتر به نتیجه می‌رسید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Pure Liveliness , sss
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: آیا با مدرک مجازی شانسی برای قبولی در مصاحبه دکتری دولتی هست؟
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  معذرت می‌خوام ولی جایی نوشته که هر چی یک تاپیک رو بیشتر تکرار کنید زودتر به نتیجه می‌رسید؟

معذرت میخوام دوست عزیز اینو جایی ننوشته بودند...
همینطور جایی هم ننوشته بودند که وقتی دکمه ارسال رو زدی و پیام ارسال نشد به تعداد کلیک روی دکمش صفحه ساخته میشه... Big Grin

آلبرت انیشتین
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من فارغ التحصیل ارشد هوش هستم با معدل ۱۷/۵/ اما مدرکم مجازی هست و بدون پایان نامه....
میخواستم بدانم با توجه به اینکه مدرکم مجازیست شانسی برای قبولی دکتری دارم....؟؟؟

سلام
توی مصاحبه دکترا رقابت هست و شما بالاخره باید از رقیبهاتون امتیاز بیشتری داشته باشید. فکر میکنم داشتن مدرک مجازی بودن امتیاز مثبتی براتون نداشته باشه چون اساتید خیلی دید خوبی روی دانشگاههای مجازی ندارند.بعد هم دیگه مقالات ژورنال داشتن جز امتیازات هست و مقاله کنفرانس داخلی امتیاز کمی داره. اینکه شاغل هم هستید شاید برای بعضی اساتید مورد قبول نباشد و نمیپذیرن که دانشجو دکتری نتونه تمام وقت توی دانشگاه باشه. البته خیلی دانشجوها دکتری سرکار میرن و براحتی هم دکتری پذیرفته میشوند. شما خیلی نباید روز مصاحبه به کارمند بودنتون مانور بدید.

بنظرم شما باید تا روز مصاحبه حداقل دوتا مقاله زورنال داشته باشید و مدرکزبان هم میتونه امتیاز مثبت براتون باشه و جبران کسری هایی که دارید را داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , احسان مومنی
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام
توی مصاحبه دکترا رقابت هست و شما بالاخره باید از رقیبهاتون امتیاز بیشتری داشته باشید. فکر میکنم داشتن مدرک مجازی بودن امتیاز مثبتی براتون نداشته باشه چون اساتید خیلی دید خوبی روی دانشگاههای مجازی ندارند.بعد هم دیگه مقالات ژورنال داشتن جز امتیازات هست و مقاله کنفرانس داخلی امتیاز کمی داره. اینکه شاغل هم هستید شاید برای بعضی اساتید مورد قبول نباشد و نمیپذیرن که دانشجو دکتری نتونه تمام وقت توی دانشگاه باشه. البته خیلی دانشجوها دکتری سرکار میرن و براحتی هم دکتری پذیرفته میشوند. شما خیلی نباید روز مصاحبه به کارمند بودنتون مانور بدید.

بنظرم شما باید تا روز مصاحبه حداقل دوتا مقاله زورنال داشته باشید و مدرکزبان هم میتونه امتیاز مثبت براتون باشه و جبران کسری هایی که دارید را داشته باشه.

ممنونم از پاسختون.
یه سوال دیگه دارم..ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید....
در مورد پذیرش فاند از دانشگاههای خارج از کشور چطور؟ مدرک مجازی اونجا هم مشکل سازه؟

آلبرت انیشتین
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
خواهش میکنم
برای اپلای گرفتن ، نوع دانشگاه آزاد یا مجازی یا دولتی را من خیلی فرقی ندیدم توش.البته که دانشجوی دانشگاههای برتر مثل شریف و تهران میتونن توی بهترین دانشگاهها پذیرش بگیرند بخاطر اینکه دانشگاه ششریف معتبر و شناخته شده هست خیلی . ولی برای بقیه دانشکاهها نمره زبان خیلی مهمه و مقاله هم یک isi میتونه کافی باشه. بقیه موارد مثل سابقه کار و تدریس هم میتونه تاثیرگذار باشه.
در کل دانشگاههای خارجی مدرک مجازی و آزاد خیلی تاثیر بدی نداره.توی ایران بخاطر اینکه تعداد متقاضیان ورود به دکتری زیاد هست مجبور هستن یکسری شرایط برای فیلترکردن دانشجوها بگذارند. ولی توی دانشگاههای خارجی اینقدر تب و تاب دکتری نیست که بخوان سختگیری کنن.بیشتر همت و تلاشتون برای راضی کردن استادها که توی فیلد خودتون کار کرده باشن هست و زبان و مقاله.
 سپاس‌گزاری شده توسط: silver

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۵۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۴۲ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۴۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۰۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۱ ۱,۹۳۳ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۱۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۰۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۲۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close