زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر رشته از مهندسی شیمی و شرکت در آزمون ارشد کامپیوتر نرم افزار

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ
با سلام.
من میخوام ارشد نرم افزار شرکت کنم. (رشته خودم مهندسی شیمی بود.)

بیشترین چیزی که من دوست داشتم برای انتخاب رشته کنکور کارشناسی، کامپیوتر بود ولی به اصرار اطرافیان (که میگفتن بازار کارش خوب نیست) مهندسی شیمی خوندم (در واقع همه رشته هارو زدم تو لیست انتخاب رشته و مهندسی شیمی رو بالاتر از کامپیوتر زدم و قبول شدم)

الان که کارشناسیم تموم شده (به زور خوندمش و معدلم هم ۱۴ شد) میخوام ارشد مهندسی نرم افزار شرکت کنم
و تازه الان که ۱۴ مهر هستش میخوام شروع کنم به خوندن

در مورد علاقه اینو بگم که من کارشناسی عاشق درس برنامه نویسی (++C) و همچنین متلب بودم و الان هم حدود ۹ ماهه که خودم از اینترنت آموزشای برنامه نویسی اندروید رو نگاه کردم و یاد گرفتم و الان برنامه مینویسم و میزارم کافه بازار در واقع این کار رو خیلی دوست دارم.

آیا میتونم تو این ۸ ماه باقیمانده درسای نرم افزار رو خودم بخونم و ارشد دولتی روزانه قبول شم؟ اگه میشه باید چقدر بخونم؟
یا باید کارای اضافه تری انجام بدم مثلا کلاس برم یا آزمون آزمایشی و...

خواهشا راهنماییم کنید چون بدجوری گیر کردم و به اطلاعات شما نیاز دارم.

یه دنیا ممنون از اینکه وقت میذارید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
سلام .
بله میشه ولی ی خورده باید تلاش زیاد کنید . تا مفهوم رو خوب بگیرید . به نظرم ازمون شرکت کنید تا طبق برنامه پیش برید و مجبور بشید درس بخونید . اگه فول تایم هستید . روزانه ۸ ،۱۰ ساعت بخونید و خوب و مفید . و کم کم برید بالاتر.
منابع رو از همین انجمن بگیرید و تهیه کنید و زودتر شروع کنید حالا که تصمیم گرفتید ...
کی گفته بازار کار نداره ؟!! خیلی هم خوبه . وقتی این رشته اشباع میشه که پیشرفت تکنولوژی متوقف بشه . و متوقف نمبشه پس این رشته هم اشباع نمیشه . البته مهم تر از اینا تخصص هست تو بازار کار. ادم کافیه به ی چیزی تسلط داشته باشه .
می تونید فناوری اطلاعات امتحان بدید درساش کمتره . البته قبولیش سخت تره.
موفق باشید.

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hessam33
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ ق.ظ
سلام، یکی از بچه ها پارسال رشتش شیمی بود، معدلش هم از شما کمتر، ولی ارشد رشته ی هوش مصنوعی رتبه شد،
اگه بتونی کلاس بری که خیلی خوبه
آزمون هم ثبت نام کن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hessam33

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۷۴ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۲۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close