زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب سبستا به عنوان مرجع

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
کتاب سبستا به عنوان مرجع
سلام

من این ترم درس پیاده سازی زبانهای برنامه سازی دارم و برای ارشد هم میخونم. تصمیم دارم به موازات کلاس درس طراحی و پیاده سازی رو برای کنکور بخونم.مرجعی که استادمون گفته کتاب پرات هست ولی فکر میکنم و خود استادمونم گفت که این کتاب با توجه به تغییرات در تکنولوژی و زبانهای برنامه نویسی قدیمیه.برای همین میخام کتاب سبستا رو بخونم که هم درس دانشگاه رو پیش ببرم و هم کنکور رو.
کسی این کتاب رو مطالعه کرده؟
آیا برای کنکور مطالبش کافیه؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
کتاب سبستا به عنوان مرجع
سلام. وقتتون بخیر
روند سوالات کنکور تغییر کرده.
آقای فرزام مهر (مشاور و مدرس نصیر) برای مباحث مختلف اومدن فصل های کتاب ها رو مشخص کردن که کدوم فصول خونده بشه. کتابهای Pratt، Mitchell و Maclennen باید به صورت تلفیقی خونده بشه طبق گفته ی ایشون. درسته زبان اصلی هستند ولی من میشل رو که خوندم متنش خیلی روان بود.
واسه آشنایی کلی با این درس یه نگاهی به جزوه ی دکتر نورالله بندازید. گرچه قدیمی هست و روند سوالا مثل سابق نیست اما جزوه ی خوبی هست. توی مانشت سرچ کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , abolfazl_d_sh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۳۹۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۸۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۰۰ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۰۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۴ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۲۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مرجع کامل Mojtaba25 ۴ ۳,۹۲۰ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۹۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۴۱ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
Question عنوان رشته برای آزمون استخدامی S.Veys ۷ ۶,۱۴۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close