زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم تحقیقات برم یا نرم؟

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
علوم تحقیقات برم یا نرم؟
سلام بچه ها من سال دومی بود که کنکور دادم و دانشگاه ازاد علوم تحقیقات نرم افزار قبول شدم و غیرانتفاعی تهران.پارسال اصلا نتونستم و نشد که خوب درس بخونم که رتبه خوبی در سراسری بیارم.الان خیلی مرددم که علوم تحقیقات رو برم یا بخونم برای سراسری برای یه دانشگاه عالی در تهران؟(چیزی که از اول هدفم بود برای خوندن ارشد یه دانشگاه سراسری خوب در تهران بود.)نظرتون چیه؟
علوم تحقیقات اگر امسال نریم برای ثبت نام.سال دیگه هم اجازه ثبت نام میده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ق.ظ، توسط virtual girl.)
علوم تحقیقات برم یا نرم؟
اگر بخوای توی ایران بمونی و بعدا مشغول به کار بشی اصلا مهم نیس توی چه دانشگاهی درس خوندی و همینو برو که دانشگاه خوبیه .اگر میخای دکترا ادامه بدی و جدی هستی یا باید همینو بری ولی خیلی فعال باشی مقالات و کنفرانس بدی تا بتونی دکترا امتیاز بیاری یا اینکه بمونی و بری دولتی .
میتونی بری دانشگاه رشته ای که قبول شدی رو بگی رزرو کنن برات و سال بعد بری ولی شهریه اش رو حساب میکنن برات. باز هم از آموزش دانشگاه بپرس ..
موفق باشی.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: talash
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ق.ظ
علوم تحقیقات برم یا نرم؟
من فعلا هدفم همین بود که بمونم و کار کنم.اما هدف اصلیم قبولی دریه دانشگاه تاپ سراسری تهران بود.همین.دکتری هم نه.نمیدونم کلا هدف درست و عاقلانه ای هست یا نه؟...بعد من احتمال اینکه در تکمیل ظرفیت هم قبول بشم خیلی هست.بین غیرانتفاعی خاتم و علوم تحقیقات میدونین کدام واقعا بهتره؟..کلا فکر میکنم بعدا حسرت میخورم که چرا یه سال جدی و خوب نشستم بخونم که ببینم چند مرده حلاجم،بلکه میشد داشکاه سراسری تهران قبول شم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۱۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۸۹۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۲۳۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۵۸۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران sina.iRoid ۲ ۷,۴۴۶ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen406
Question خوابگاه علوم و تحقیقات new_collegian ۳ ۹,۳۷۳ ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  ۴۴۶ نرم افزار فردوسی مشهد یا علوم تحقیقات تهران benyamint ۵ ۳,۴۴۸ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sedimah
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۰۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
  ۲۶ علوم، ۴۲ نرم‌افزار johndoe ۴ ۲,۱۸۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Hera
  ایتی اصفهان و شیراز یا علوم تحقیقات تهران؟ mojgan_creative ۱۱ ۷,۲۳۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: جسی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close