زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع آمار

ارسال: #۱۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ
RE: شروع آمار
یه سوال مهم دارم‌، من قصد دارم آمار رو بصورت خیلی قوی کار کنم نه فقط برا کنکور، من کتاب بازرگان لاری رو دارم‌، پارسه رو هم میتونم گیر بیارم .
حالا به نظر شما برای مفهومی خوندن این کتابا خوبن یا نه ؟ اگه نه چی خوبه؟ لطفاً توضیح بدین

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۲۸ ب.ظ
شروع آمار
اونکه شما میخوای کار کنی مسعود جان آمار کاربردی هستش و شاید در سطح پیشرفته بشه امار مهندسی
حالا برای کتاب بنظرم از یک استاد امار باتجربه بپرسی خیلی بهتر کمکت میکنه اینجا همه تستی خوب بلد هستند.
اما خوب به نظرم درس بزرگی هست و برای تسلط به اامار مهندسی حتما باید امار توصیفی و کاربردی رو خوب یاد بگیری.
خود من امسال که برای ارشد میخوندم چون خوب درک نمیکردم بخصوص تو براورد و فرض هیچی نمیفهمیدم و واقعا نمیدونستم چی دارم میخونم و یک مشت فرمول حفظ کرده بودم اخرش هم نه کاربردش رو فهمیدم نه تونستم تست حل کنم تو کنکور.
در این مواقع یا باید خیلی کتاب بخونی تا درک کنی یا یه استاد خوب داشته باشی که البته من خودم چون کرمان درس خوندم و اساتید ریاضیه فوق العاده برای ریاضیات وجود داشت استاد ما یه دکتری بود که واقعا خدای امار بود اما خوب بعضی وقت‌ها سربه سرش هم میگذاشتند اون هم درس آنچنانی به ما تدریس نمیکرد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۱۸
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ق.ظ
سلام به دوستان عزیز
بنده می خوام جدی امار پارسه رو بخونم ولی در پارسه ثبت نام نکردم و بسته هاش رو هم نمی خوام بگیرم . من از کجا باید امار پارسه رو تهیه کنم؟
مرسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۹
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه سوال مهم دارم‌، من قصد دارم آمار رو بصورت خیلی قوی کار کنم نه فقط برا کنکور، من کتاب بازرگان لاری رو دارم‌، پارسه رو هم میتونم گیر بیارم .
حالا به نظر شما برای مفهومی خوندن این کتابا خوبن یا نه ؟ اگه نه چی خوبه؟ لطفاً توضیح بدین
آمار را نمیدونم ولی مباحث احتمال بهترین کتابی که هست و در ارشد بسیاری از رشته های مهندسی تدریس میشه کتابی است تحت عنوان"Probability,Random Variables and Stochastic Processes"نوشته "Papoulis"ویک نفر دیگه .کلا" معروفه به کتاب پاپولیس. چاپ آخرش که من دیدم سال ۲۰۰۲ هست. این کتاب منبع درسی است باعنوان "فرآیندهای اتفاقی" و در ارشد هوش، برق،مخابرات و .... تدریس میشه.۱۶ فصل داره و اخیرا" در دو جلد به فارسی ترجمه شده است. در سایت نویسنده میتونی پاور پوینتها و ... در موردش ببینی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی من تصور نمی کنم باین کاملی بخوای بخونی!!!!Tongue
بنظرم کتاب طورانی واسه کنکور خوبه بشرطیکه حفظ نشه. یعنی بتونی تصوری از مطالب داشته باشی.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۳۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۵۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۵۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۴۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۶۶ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۶۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۳۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۳۶۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پایگاه داده آماری Baran15 ۰ ۱,۴۹۸ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Baran15

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close