زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات

ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
این درسته که از آزاد معمولی به علوم تحقیقات و بالعکس نمیشه انتقالی یا جابجایی گرفت؟
آخه من امروز رفتم علوم تحقیقات شهرمون، رو برد نوشته بود: جابجایی، میهمان و انتقالی فقط بین واحدهای علوم تحقیقات ممکن است. و البته از ترم دوم!
این مطلب چقدر صحت داره؟ کسی خلاف اینو دیده؟؟؟؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ
درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست
تازه علوم تحقیقات به علوم تحقیقات بود!
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست
چرا؟ دلیلشون چی بود؟ یعنی ترم اولو نمیخواستن جابجا کنن یا کلا" نمیزاشتن؟
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ
RE: انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست

جابجایی ممکن است ولی از ترم دوم حتی رشته‌ها و ترم برای جابجایی مهم نیست اینو من موثق پرسیدم پس برید یکی رو سریعتر پیدا کنید شما از طرف اون در دانشگاهتون درخواست بدید و اون از طرف شما در دانشگاهش درخواست بده تا اواخر ترم اول بررسی بشه
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ
میشه ترم اولو فقط ثبت نام کرد و نرفت(حالت مرخصی) بعد برای ترم دوم انتقالی یا جابجایی گرفت؟ یا باید حتما" سرکلاس بری و اون ترمو بگذرونی تا بتونی انتقالی یا جابجایی بگیری؟
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ ق.ظ
گفتن اینجا جواب سوالم داده شده اما چیزی نمی بینم!
میخواستم بپرسم من میتونم از تهران مرکز (نه علوم و تحقیقات) به علوم و تحقیقات انتقالی یا جابجایی بگیرم؟
یعنی میشه از غیر از علوم و تحقیقات به علوم و تحقیقات جابجا شد؟ چون من تو دانشگاه علوم و تحقیقات دیدم زده بود روی برد جابجایی فقط بین علوم تحقیقاتها با خودشون امکانپذیره و این منو خیلی نگران کرد.
کسی اطلاعاتی داره؟
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
بچه‌ها تورو خدا جوابمو بدین.
من دوشنبه باید برم برای ثبت نام.
الان زنگ زدم تهران مرکز پرسیدم که جابجایی یا انتقالی به علوم تحقیقات شهرستان میشه یا نه؟
گقت به هیچ وجه امکان نداره!!!
آخه مگه میشه؟؟؟؟
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست

جابجایی ممکن است ولی از ترم دوم حتی رشته‌ها و ترم برای جابجایی مهم نیست اینو من موثق پرسیدم پس برید یکی رو سریعتر پیدا کنید شما از طرف اون در دانشگاهتون درخواست بدید و اون از طرف شما در دانشگاهش درخواست بده تا اواخر ترم اول بررسی بشه

شما تو ارشد دیدی که دو نفر بتونن جابجا بشن ؟ کلا قوانین جابجایی واسه لیسانس و ارشد متفاوته‌، اگه خودتون موردی رو دیدین و مطمئنید بگید‌، چون من یکی رو واسه جابجایی پیدا کردم‌، گفتن اصلا امکان پذیر نیست .
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط paeeizan.)
جواب قطعی:
واسه ارشد- دولتی- به هیچ عنوان امکان جابجایی یا انتقالی حتی مهمان نیست.
.
.
.
.
ولی آزاد با شرایطی میشه ..

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
ارسال: #۱۰
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
جابجایی از سنندج به ساوه_ اراک _گیلان
من دانشجوی میکروبیولوژی ارشد علوم تحقیقات کردستانم و می خوام با یه نفر تو دانشگاه های علوم تحقیقات ساوه یا اراک یا گیلان جابجا بشم. ۰۹۱۲۷۶۳۴۷۷۸
ارسال: #۱۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان .. می خوام بدونم کسی که قبولی مهر واحد تهران جنوب باشه می تونه ترم بهمن منتقل بشه به علوم تحقیقات... در واقع ورودی مهر قطعا رتبه بهتری نسبت به ورودی تکمیل ظرفیت داره .. آیا می شه از این امکان استفاده کرد و به علوم تحقیقات منتقل شد ؟؟

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
ارسال: #۱۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  

شما تو ارشد دیدی که دو نفر بتونن جابجا بشن ؟ کلا قوانین جابجایی واسه لیسانس و ارشد متفاوته‌، اگه خودتون موردی رو دیدین و مطمئنید بگید‌، چون من یکی رو واسه جابجایی پیدا کردم‌، گفتن اصلا امکان پذیر نیست .

سلام آزاد من دیدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۶۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۲۸۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۶۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران sina.iRoid ۲ ۷,۴۸۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen406
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۷۸۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
Question خوابگاه علوم و تحقیقات new_collegian ۳ ۹,۴۱۵ ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  ۴۴۶ نرم افزار فردوسی مشهد یا علوم تحقیقات تهران benyamint ۵ ۳,۴۸۱ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sedimah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close