زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شیراز یا الزهرا؟

ارسال: #۱۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط gubriyas.)
RE: شیراز یا الزهرا؟
(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ)gubriyas نوشته شده توسط:  خوشا شیراز و وصف بی مثالش
من یه توصیه ی خیلی کوچیکی به شما دارم
ما علاوه بر درس خوندن باید از زندگی هم لذت ببریم
تمام سعی و تلاش همه ما برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بیشتر برای تامین امنیت شغلی و اجتماعی در آینده و همچنین فراهم کردن یه رفاه نسبی در زندگیمونه
شما اگه دانشجوی دانشگاه شیراز بشی هم لذت از زندگی و هم آینده ای بهتر رو تواما میبری
به عنوان مثال اگه خسته شدی یا دلت گرفت کافیه یه سری به حافظیه یا سعدیه بزنی، باور کن تمام روحیه ی از دست رفتت دوباره بازیابی می شه
ما درس می خونیم که زندگی بهتری داشته باشیم نه این که زندگی کنیم که فقط درس بخونیم
برو شیراز و خوش باش و مطمئن هم باش که پشیمون نمیشی و تجربه بسیار خوبی هم خواهی داشت
موفق و موید باشی
از کجا می‌گید آینده‌ای بهتر رو توأم می‌برید مگه دانشگاه شیراز فارغ‌التحصیل شدید؟ اصلاً دو نفر از استادای نرم‌افزارش این دانشگاه و الزهرا رو می‌شناسید؟
اون روز هم به یه کاربری هم در جواب اینکه معماری صنعتی بابل رو بزنه یا نه می‌گید اساتید پرمغزی داره و حتماً توصیه می‌کنم. صنعتی بابل سر جمع دو تا استاد سخت‌افزار داره اونم واقعاً ضعیف و عملاً من "معلم" بهشون میگم تا استاد، که اسمشون رو توو گوگل سرچ کنید ارور not found میده. یکی‌ش هم که مرتبه‌ی علمی‌ش مربی بود!
وجدان حکم میکنه وقتی نظرمون ممکن هست آینده‌ی یک فردی رو تحت تأثیر قرار بده مسئولانه‌تر حرف بزنیم.

درود و سپاس دوست عزیز بابت پاسختون به نظر من
برای پی بردن به بهتر بودن رتبه و اعتبار دانشگاه شیراز و الزهرا حقیقتا نیازی به فارغ التحصیل شدن از این دانشگاه ها و شناختن از نزدیک اساتیدش نیست
پرواضح است که دانشگاه شیراز از لحاظ اعتبار بین المللی و داخلی و برای ادامه تحصیل و یا حتی کار در داخل از اعتبار بالاتری نسبت به الزهرا برخورداره
در لینک زیر اختلاف فاحش فی مابین شیراز و الزهرا رو خواهید دید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بنده متولد و ساکن مازندرانم و در دانشگاه علوم فنون مازندران تحصیل کردم
طبعا بسیاری از اساتید دانشگاه نوشیروانی در دانشگاه علوم فنون هم تدریس می کردن
و همچنین بسیاری از دوستانم در دانشگاه نوشیروانی درس میخوندن
شما اگه استاتید دانشکده برق و کامپیوتر رو که بسیاری از دروسشون مشترک هست و طبیعتا اساتیدشون هم مشترک خواهد بود به مانند دکتر کرمی، دکتر اردشیر، دکتر غلامی، دکتر نعیمی، دکتر گنجی، دکتر میرزایی، دکتر شیخ الاسلامی، دکتر ذاکری، دکتر ابراهیم زاده، دکتر آقا گل زاده، دکتر رنجبر و دیگر دکترانی که مرتبه علمی استاد و دانشیار دارند رو افراد باسواد و پرمغز نمیدونین این دیگه برمیگرده به نوع تفکر و نگرش ایده آل گرایانتون که در مورد این اساتید با بی احترامی صحبت می کنین و اون ها رو معلم و ضعیف قلمداد می کنین
من به شما تبریک میگم که تو شریف درس خوندین ولی بهتون پیشنهاد هم می کنم که با دید مغرورانه و از بالا به پایین به مسائل نگاه نکنین
لزوما همون طور که نظر من بهترین نظر نیست عقاید شما هم قابل تعمیم نیست
ضمنا به نظر بنده جبهه گیری و واکنش عصبی و طلبکارانه تحت هر شرایطی در شان شما نیست که اتفاقا فارغ التحصیل شریف و نماینده قشر عظیمی از دانش آموحتگان اون دانشگاه هستین
جهان آینده جهان تعامله نه تقابل
دموکراسی نیازمند شهروندان آگاه و صبوره
بدرود و پیروز باشین

Tomorrow is so late, do it now
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
شیراز یا الزهرا؟
شیراز
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ
ایدی دوستمو که ارشد الزهرا است براتون پ.خ کردم میتونید کامل ازش بپرسید، وقت کردم باهاش صحبت میکنم و نظرشو در مورد اساتیدش و محیطش اینجا قرار میدم . تا اونجایی که میدونم همیشه از دانشگاه و اساتید و محیطش راضی بود.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ
شیراز یا الزهرا؟
من ارشد رو شیراز خوندم
و اگه هزار بار دیگه بخوام انتخاب رشته کنم باز شیراز رو انتخاب می کنم.
وقتی انتخاب رشته میکردم فردوسی رو بالاتر از شیراز زده بودم و فردوسی قبول نشدم و شیراز قبول شدم
مسافت زیادی تا شیراز داشتم. حدود ۲۲ ساعت.
ولی وقتی رفتم شیراز
واقعا عاشق شیراز شدم.
اگر به فکر کار کردن هستید توی یک سال اول نمیتونین کار کنین چون خیلی درگیر درسا هستید ولی سال دوم رو میتونین
اساتید خوبی داره
چند تا استاد تمام مثل دکتر صدر الدینی
چند تا دانشیار مثل دکتر سامی و زیارتی
و چند تا استادیار جوان و سرشار از انگیزه مثل دکتر فخراحمد
موقعیت دانشگاه بهترین جای شیراز
من از شیراز راضی بودم و عاشق شیرازم و دلم واسش واقعا تنگ شده ...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gubriyas
ارسال: #۲۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ق.ظ
شیراز یا الزهرا؟
سلام.من دانشجوی کارشناسی دانشگاه شیراز هستم.از نظر سطح علمی واقعا شیراز خیلی بالاتر از الزهرا هستش.میتونید اعضای هیئت علمی این دو دانشگاه رو مقایسه کنید.ولی اینم بگم که اساتید دانشگاه شیراز خیلی سختگیر هستند.بعضا سختگیری های بی مورد رو خواهید دید در این دانشگاه.
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
شیراز یا الزهرا؟
ترجیح میدم سکوت کنم
ولی یه نکته ایی یاداور می شم تحصیل در مقطع ارشد کاملا نیازسنجی متفاوتی با دوره کارشناسی داره چراکه هدفش چیز دیگری است
در انتخاب بین دانشگاه شیراز و الزهرا بنده برای مقطع کارشناسی دانشگاه شیراز رو ممکنه ترجیح بدم
ولی برای ارشد هیچ برتری بین دو دانشگاه نمی بینم براساس مسافت بزنید
دوستان مسافت امر مهمی است موقعیت کاری هم مهم تر.
اختلاف ندارند
۲
۱
ارسال: #۲۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ق.ظ
شیراز یا الزهرا؟
صد در صد شیراز!!
تعجب می کنم از دوستانی که فرقی قائل نیستند یا الزهرا را برتر می دانند. ساده ترین راه برای مقایسه دو دانشگاه اعضای هیئت علمی آن هستند. دانشگاه الزهرا استاد تمام کامپیوتر دارد؟دانشیار چطور؟
راه مقایسه دیگر بررسی رنکینگ دانشگاهی است که نشان می دهد دانشگاه شیراز پس از دانشگاه های برتر تهران (شریف-امیرکبیر-تهران) رتبه بعدی را دارد اما الزهرا کجاست؟
اما
اما نکته قابل تامل این است که دانشگاه الزهرا در تهران قرار دارد. با تمام پایین بودن کیفیت دانشگاه، حضور در شهر تهران مزیت زیادی است که شیراز ندارد. کار در تهران به مراتب بیشتر از شیراز است.
۲
۱
ارسال: #۲۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ
شیراز یا الزهرا؟
اگه تهران هستید الزهرا رو بزنید
چون خانم هستید و شیراز سختتون میشه
با تلاش می تونید جبران کاستی ها رو کنید
موفق باشید

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ق.ظ
بنظرم شیراز از نظر علمی خیلی بهتره. امکانتش هم بد نیست. چه امکانات علمی-پژوهشی و چه امکانات رفاهی. برای ادامه تحصیل در داخل هم بنظرم وضع بهتری داره در مقایسه با الزهرا.

فقط ۲ مسئله هست:
۱-نرم افزار شیراز تمایل و جهتش سمت هوش مصنوعی هست چون شیراز هوشش قوی هست و بیشتر پایان نامه سمت هوش مصنوعی هست.
۲- موقعیت کاری تهران بهتره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kambiz
ارسال: #۲۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ ق.ظ
شما توی کارنامه نهایی شیراز رو اوردید؟! مگه امکان انتخاب قبولی های بعدی وجود داره؟

فرستاده شده از GT-I8552ِ من با Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ب.ظ
شیراز یا الزهرا؟
فکر کنم دیگه مهلت ثبت نام هم تموم شده باشه، چیکار کردید آخرش ؟ الزهرا رو رفتید یا شیراز ؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
ارسال: #۲۷
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فکر کنم دیگه مهلت ثبت نام هم تموم شده باشه، چیکار کردید آخرش ؟ الزهرا رو رفتید یا شیراز ؟

سلام پس از کلی سبک و سنگین کردن بین فردوسی و شیراز و الزهرا ، بالاخره الزهرا رو انتخاب کردم.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
شیراز یا الزهرا؟
باسلام به دوستان مانشتی که منو راهنمایی کردند.من هم به شبکه یکی از شهرهایی که قبول شده بودم تغییر دادم ومشکلم حل شد

با ارزوی توفیق برای همگی
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فکر کنم دیگه مهلت ثبت نام هم تموم شده باشه، چیکار کردید آخرش ؟ الزهرا رو رفتید یا شیراز ؟

سلام پس از کلی سبک و سنگین کردن بین فردوسی و شیراز و الزهرا ، بالاخره الزهرا رو انتخاب کردم.
انتخاب درستی کردید، تبریک میگم

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۹۷۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۹۶ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۰۸۴ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  الزهرا یا مالک اشتر ؟ intelligent ۲ ۲,۲۳۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima.gh
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۲۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۲۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اولویت خوابگاه با رتبه های برتر؟ (شهید بهشتی - خوارزمی - شیراز) ya3ya6 ۱ ۲,۲۸۸ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۷۶ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  ۲۳۴ هوش - روزانه دانشگاه شیراز r-many ۴۳ ۲۴,۴۴۹ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sedimah
  مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران mfit994 ۲۲ ۱۸,۴۷۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close