زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این خبرم هست
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ق.ظ)newwink نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۶ شبانه علامه قبول شده برو حال کن، مشکلت حل شد

دمت گرم داش رضا، فقط داریوش میگه اعلام کن به سنجش؟! چطور اعلام کنم الان؟
تراز این دوستمون که ۲۲۶ شده چند بوده؟
سیستم پاسخدهی سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تراز این دوستمون که ۲۲۶ شده رو نمیدونم ولی رتبه ۲۳۴ ترازش ۳۰۹۳ هست
حالا اگه بخواهیم مقایسه کنیم رتبه ۲۲۶ صددرصد ترازش کمتر از ۳۲۵۰ هست

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط edward71.)
اوه اوه علامه طباطبایی دانشگاه گیریه به قران، الان خوندم چی نوشتی یوزرت رو که دیدم، حاجی یه پارتی کلفت جور کن واسه خودت، علامه افتضاح ترین سیستم آموزشی و اداری رو داره، من از نزدیک دیدم چی میگذره اونجا، اونا به خودشون رحم نمی کنن دیگه چه برسه به دانشجو؛ وقت بگیر برو دفتر دکتر سلیمی رییس دانشگاه، به نسبت بقیه ادم بهتریه، با اون صحبت کن ببین میتونی کاری از پیش ببری، چون بری برای ثبت نام به مشکل میخوری با کارمنداش

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۱
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اوه اوه علامه طباطبایی دانشگاه گیریه به قران، الان خوندم چی نوشتی یوزرت رو که دیدم، حاجی یه پارتی کلفت جور کن واسه خودت، علامه افتضاح ترین سیستم آموزشی و اداری رو داره، من از نزدیک دیدم چی میگذره اونجا، اونا به خودشون رحم نمی کنن دیگه چه برسه به دانشجو؛ وقت بگیر برو دفتر دکتر سلیمی رییس دانشگاه، به نسبت بقیه ادم بهتریه، با اون صحبت کن ببین میتونی کاری از پیش ببری، چون بری برای ثبت نام به مشکل میخوری با کارمنداش

با کارمندا دیکه چرا؟؟
من مشکلم با سنجشه، اونا هم تصمیم میگیرن در مورد من. کارمندا فقط ثبت نام میکنن، اونم مشروط. هوم؟

خود را بشکن تا شکنی قلب جهان را
این فتح میسر به شکست دگری نیست...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط edward71.)
ببین مدارکت رو دانشگاه کنترل میکنه نه سنجش ! وقتی قبول میشی عینا سنجش یه کارنامه مانند هم میده به دانشگاه محل قبولیت که اون ها موقع ثبت نام اونچه که توی سایت ثبت کردی رو باهاش مطابقت میدن، وقتی معدلت با چیزی که روی مدرکه و چیزی که سنجش داده به اونا نخونه رد میکنن دیکه

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۱
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببین مدارکت رو دانشگاه کنترل میکنه نه سنجش ! وقتی قبول میشی عینا سنجش یه کارنامه مانند هم میده به دانشگاه محل قبولیت که اون ها موقع ثبت نام اونچه که توی سایت ثبت کردی رو باهاش مطابقت میدن، وقتی معدلت با چیزی که روی مدرکه و چیزی که سنجش داده به اونا نخونه رد میکنن دیکه

۳- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به کلیه دانشگاهها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. داوطلبانی که دارای مغایرت معدل می‌باشند می‌بایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. بدیهی است به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببین مدارکت رو دانشگاه کنترل میکنه نه سنجش ! وقتی قبول میشی عینا سنجش یه کارنامه مانند هم میده به دانشگاه محل قبولیت که اون ها موقع ثبت نام اونچه که توی سایت ثبت کردی رو باهاش مطابقت میدن، وقتی معدلت با چیزی که روی مدرکه و چیزی که سنجش داده به اونا نخونه رد میکنن دیکه

۳- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به کلیه دانشگاهها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. داوطلبانی که دارای مغایرت معدل می‌باشند می‌بایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. بدیهی است به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.
الان حرف من با این در تضاده ؟ اینجا هم نوشته دانشگاه کنترل می کنه منم همین رو گفتم فکر می کنم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببین مدارکت رو دانشگاه کنترل میکنه نه سنجش ! وقتی قبول میشی عینا سنجش یه کارنامه مانند هم میده به دانشگاه محل قبولیت که اون ها موقع ثبت نام اونچه که توی سایت ثبت کردی رو باهاش مطابقت میدن، وقتی معدلت با چیزی که روی مدرکه و چیزی که سنجش داده به اونا نخونه رد میکنن دیکه

الان حرف من با این در تضاده ؟ اینجا هم نوشته دانشگاه کنترل می کنه منم همین رو گفتم فکر می کنم

خیر در تضاد نیست، اما شما میگی دانشگا رد میکنه سنجش میگه ثبت نام مشروط میشه.
ممنون که جواب میدی و پیگیر مسئله هستی عزیز.
همچنین آقا رضا طاهری

۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ق.ظ)newwink نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  سلام دوستان
معدل کارشناسی من ۱۶/۰۷ بوده اما من سهوا اون رو ۱۶/۷۰ وارد کردم، یعنی چیزی حدود ۰/۶۳ اختلاف معدل.
حالا دانشگا علامه نوبت دوم هم قبول شدم، بنظرتون چی میشه ثبت نامم و نتیجه استعلام هایی که میگیرن؟؟

سلام؛ بلافاصله به سازمان سنجش اطلاع بدید؛ چون وقتی خودتون اعلام کنید، مساله ای برای شما پیش نمیاد. فقط زودتر اعلام کنید.

جطور اعلام کنم به سنجش؟؟؟ از طریق همون پرسش و پاسخ سازمان؟

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۶ شبانه علامه قبول شده برو حال کن، مشکلت حل شد

دمت گرم داش رضا، فقط داریوش میگه اعلام کن به سنجش؟! چطور اعلام کنم الان؟
تراز این دوستمون که ۲۲۶ شده چند بوده؟

از طریق سیستم پرسش و پاسخ سازمان سنجش؛ اعلام کنید

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
نقل قول: از طریق سیستم پرسش و پاسخ سازمان سنجش؛ اعلام کنید

اعلام کردم،مرسی،
چقد طول میکشه جواب بدن؟؟ فردا میدن یعنی؟؟

۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  

اعلام کردم،مرسی،

حداکثر تا ۲ روز دیگر جواب میدهند(سریع پاسخگو هستند).
۱
۰
ارسال: #۲۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  

اعلام کردم،مرسی،

حداکثر تا ۲ روز دیگر جواب میدهند(سریع پاسخگو هستند).

مرسی، خیلی گلی

۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه
سنجش یه اطلاعیه زده که هیچ لزومی به این کارها نیس نوشته ثبت نام موقت می شید.

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  سنجش یه اطلاعیه زده که هیچ لزومی به این کارها نیس نوشته ثبت نام موقت می شید.

بله درسته، مرسی از راهنماییت.

۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  سنجش یه اطلاعیه زده که هیچ لزومی به این کارها نیس نوشته ثبت نام موقت می شید.

ممنون.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۲ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close