زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حذف آزمون آبان دکتری ۹۵

ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ
حذف آزمون آبان دکتری ۹۵
با سلام
امروز واسه ثبت نام آزمون آزمایشی کنکور دکتری با مدرسان شریف تماس گرفتم گفتند از سنجش دو روزه خبر دادند که آزمون آبان لغو شده و توی هفته آینده اطلاعیه رو میزاریم تو سایت.
لطفا اگه کسی خبر موثق تر داره اطلاع بده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazila_asl
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ
حذف آزمون آبان دکتری ۹۵
سلام
منم تو سایت phdtest خبرشو دیدم. احتمال خیلی زیاد لغو شده
تا هفته آینده اعلام میکنن. ظاهرا گفتن همون مثل سالهای قبل باشه که اسفند باشه یا فروردین آینده اش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazila_asl
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط phd_9.)
RE: حذف آزمون آبان دکتری ۹۵
به لطف Angry دوستان در سنجش متاسفانه برگزاری کنکور دکتری در آبان قطعا لغو شد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور دکتری ۹۶ در اسفندماه سال ۹۵ برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم خدایی در نشست خبری امروز گفت: قرار بود کنکور دکتری سال ۹۶ در آبان ماه سال جاری برگزار شود اما به آبان ماه نمی رسیم بنابراین آزمون اسفندماه ۹۵ برگزار می شود.

وی افزود: تصمیم نهایی درخصوص اعتبار آزمون سال ۹۵ که پیش از این قرار بود به مدت دو سال معتبر باشد منوط به تصمیم گیری در شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی خواهد بود.

خدایی اظهار داشت: با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره کنکور دکتری، آزمون تاثیر ۵۰ درصدی خواهد داشت و دروس نیز به صورت تخصصی خواهد بود. در واقع از شکل آزمون عمومی خارج شده و آزمون نیمه تخصصی خواهد بود.

لینک خبر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از همه بد تر اینکه دوباره منابع عوض میشن!!
Angry
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
حذف آزمون آبان دکتری ۹۵
منابع کی اعلام میشن؟ کسی اطلاع نداره برای رشته موش مصنوعی چی سوال میدن
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ)phd_9 نوشته شده توسط:  از همه بد تر اینکه دوباره منابع عوض میشن!!
Angry

منابع که عوض میشه و تخصصی میشه به نفع کسایی هست که ارشد بیشتر تلاش کردن و احتمالا جای بهتری درس خوندن. حالا این دیگه بستگی به میزان فعالیتتون توی ارشد داره، و ممکنه حتی به نفع تون هم باشه.
کنکور ۹۵ بنظرم از نظر منابع خیلی بد بود، هر چند خودم رتبه خیلی خوبی گرفتم (چون بلد بودم!) ولی از دروسی که سوال داده بودن راضی نبودم و دوست داشتم دروس تخصصی تر و مرتبط با گرایش رو برای کنکور بررسی کنم.

در هر صورت بنظرم رزومه از کنکور مهم تره و روز مصاحبه (برای دانشگاه های خوب)، رزومه هست که تعیین میکنه قبول میشید یا نه (حالا رتبه تون هر چی میخواد باشه).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ)phd_9 نوشته شده توسط:  از همه بد تر اینکه دوباره منابع عوض میشن!!
Angry

منابع که عوض میشه و تخصصی میشه به نفع کسایی هست که ارشد بیشتر تلاش کردن و احتمالا جای بهتری درس خوندن. حالا این دیگه بستگی به میزان فعالیتتون توی ارشد داره، و ممکنه حتی به نفع تون هم باشه.
کنکور ۹۵ بنظرم از نظر منابع خیلی بد بود، هر چند خودم رتبه خیلی خوبی گرفتم (چون بلد بودم!) ولی از دروسی که سوال داده بودن راضی نبودم و دوست داشتم دروس تخصصی تر و مرتبط با گرایش رو برای کنکور بررسی کنم.

در هر صورت بنظرم رزومه از کنکور مهم تره و روز مصاحبه (برای دانشگاه های خوب)، رزومه هست که تعیین میکنه قبول میشید یا نه (حالا رتبه تون هر چی میخواد باشه).

توی کامنتهای خبر لغو آزمون آبان میخوندم بعضی ها مرخصی گرفتن واسه اینکه بخونن، بالاخره هر کسی یه برنامه ریزی کرده مشکل اصلی اینه که برنامه داوطلبها به هم میریزه، من شخصا هیچ مشکلی با رزومه ندارم. بالاخره توی دو سال دوبار تغییر بنیادی در محتوا خیلی غیر منطقیه
امیدوارم این تغییرات بنیادی نباشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۶۹ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۱۹۵ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۷ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۶۹۷ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close