تالار گفتمان مانشت
حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - phd_9 - 14 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ

با سلام
امروز واسه ثبت نام آزمون آزمایشی کنکور دکتری با مدرسان شریف تماس گرفتم گفتند از سنجش دو روزه خبر دادند که آزمون آبان لغو شده و توی هفته آینده اطلاعیه رو میزاریم تو سایت.
لطفا اگه کسی خبر موثق تر داره اطلاع بده.

حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - The BesT - 14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ب.ظ

سلام
منم تو سایت phdtest خبرشو دیدم. احتمال خیلی زیاد لغو شده
تا هفته آینده اعلام میکنن. ظاهرا گفتن همون مثل سالهای قبل باشه که اسفند باشه یا فروردین آینده اش.

RE: حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - phd_9 - 21 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ

به لطف Angry دوستان در سنجش متاسفانه برگزاری کنکور دکتری در آبان قطعا لغو شد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور دکتری ۹۶ در اسفندماه سال ۹۵ برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم خدایی در نشست خبری امروز گفت: قرار بود کنکور دکتری سال ۹۶ در آبان ماه سال جاری برگزار شود اما به آبان ماه نمی رسیم بنابراین آزمون اسفندماه ۹۵ برگزار می شود.

وی افزود: تصمیم نهایی درخصوص اعتبار آزمون سال ۹۵ که پیش از این قرار بود به مدت دو سال معتبر باشد منوط به تصمیم گیری در شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی خواهد بود.

خدایی اظهار داشت: با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره کنکور دکتری، آزمون تاثیر ۵۰ درصدی خواهد داشت و دروس نیز به صورت تخصصی خواهد بود. در واقع از شکل آزمون عمومی خارج شده و آزمون نیمه تخصصی خواهد بود.

لینک خبر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از همه بد تر اینکه دوباره منابع عوض میشن!!
Angry

حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - خانه سبز - ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ

منابع کی اعلام میشن؟ کسی اطلاع نداره برای رشته موش مصنوعی چی سوال میدن

RE: حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - Masoud05 - 21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ)phd_9 نوشته شده توسط:  از همه بد تر اینکه دوباره منابع عوض میشن!!
Angry

منابع که عوض میشه و تخصصی میشه به نفع کسایی هست که ارشد بیشتر تلاش کردن و احتمالا جای بهتری درس خوندن. حالا این دیگه بستگی به میزان فعالیتتون توی ارشد داره، و ممکنه حتی به نفع تون هم باشه.
کنکور ۹۵ بنظرم از نظر منابع خیلی بد بود، هر چند خودم رتبه خیلی خوبی گرفتم (چون بلد بودم!) ولی از دروسی که سوال داده بودن راضی نبودم و دوست داشتم دروس تخصصی تر و مرتبط با گرایش رو برای کنکور بررسی کنم.

در هر صورت بنظرم رزومه از کنکور مهم تره و روز مصاحبه (برای دانشگاه های خوب)، رزومه هست که تعیین میکنه قبول میشید یا نه (حالا رتبه تون هر چی میخواد باشه).

RE: حذف آزمون آبان دکتری ۹۵ - phd_9 - 23 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ)phd_9 نوشته شده توسط:  از همه بد تر اینکه دوباره منابع عوض میشن!!
Angry

منابع که عوض میشه و تخصصی میشه به نفع کسایی هست که ارشد بیشتر تلاش کردن و احتمالا جای بهتری درس خوندن. حالا این دیگه بستگی به میزان فعالیتتون توی ارشد داره، و ممکنه حتی به نفع تون هم باشه.
کنکور ۹۵ بنظرم از نظر منابع خیلی بد بود، هر چند خودم رتبه خیلی خوبی گرفتم (چون بلد بودم!) ولی از دروسی که سوال داده بودن راضی نبودم و دوست داشتم دروس تخصصی تر و مرتبط با گرایش رو برای کنکور بررسی کنم.

در هر صورت بنظرم رزومه از کنکور مهم تره و روز مصاحبه (برای دانشگاه های خوب)، رزومه هست که تعیین میکنه قبول میشید یا نه (حالا رتبه تون هر چی میخواد باشه).

توی کامنتهای خبر لغو آزمون آبان میخوندم بعضی ها مرخصی گرفتن واسه اینکه بخونن، بالاخره هر کسی یه برنامه ریزی کرده مشکل اصلی اینه که برنامه داوطلبها به هم میریزه، من شخصا هیچ مشکلی با رزومه ندارم. بالاخره توی دو سال دوبار تغییر بنیادی در محتوا خیلی غیر منطقیه
امیدوارم این تغییرات بنیادی نباشه