زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پادکست های آموزشی دوره ی رایگان مفاهیم برنامه نویسی تیم جهاد علمی

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ
به نام خدا

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
در راستای برگزاری دوره های رایگان مفاهیم برنامه نویسی به این دلیل که شاید بعضی ها نتونن توی دوره ها شرکت کنن استاد قبلا قول دادن که رکورد ها در اختیار بقیه هم گذاشته بشه که در صورت تمایل بتونن استفاده کنن، با وجودی که توی دوره از وایتبرد آنلاین و سرور تصویری هم برای انتقال بهتر مفاهیم استفاده میشه اما چون در جلسات اول مفاهیم پایه برنامه نویسی که برای تمامی زبان ها مشترک هست رو بقیه میتونن داشته باشن و استفاده کنن.
قابل توجه دوستانی که علاقه مند به شرکت در کلاس های دوره هستن این دوره پیوسته در حال برگزاریه و هر بار که تموم میشه پس از تکمیل ظرفیت دوباره شروع میشه.
ضمن اینکه دوره های دیگه ای هم در حال ثبت نام هستن برای دوستانی که تمایل دارن شرکت کنن اطلاعات جزئی در مورد دوره ها توی سایت(ittw.آی آر)در دسترس هست، در صورتی که دوستانی هم سوالات دیگه ای داشتن می تونن هم اینجا و هم از طریق پل های ارتباطی که استاد توی سایت قرار دادن بپرسن.

لینک دانلود رکورد جلسه ی اول

با موضوع:
مرور جلسه میتینگ دوره
تاریخچه زبان های برنامه نویسی و دسته بندی آن ها

محتوای فایل:

پادکست آموزشی دوره + جزوه
لینک دانلود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با آرزوی موفقیت روز افزون.[/size]
۷
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL , RASPINA , neda.n91 , signal+ , one hacker alone , talash , p kh , jazana , xtrv , فاطمه ارشد ای تی , آسمان ابری , ۱۱۲۶۰۷
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
سلام.ممنون از این برنامه خوب.من در سایت جهاد علمی ثبت نام کردم.ولی هیچ اطلاعاتی درباره این دوره که از چه زمانی شروع میشد و اینکه چه روزهایی در هفته هست داده نشده بود.حالا متاسفانه این دوره ای که منتظرش بودم شروع شد اما من اطلاع نداشتم.باید دوره بعد ثبت نام کنم.یا این دوره هم میشه از جلسه دوم ثبت نام کرد و استفاده کنم؟ چه زمانی کلاسها تشکیل میشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۰ ب.ظ
سلام خواهش می کنم
امیدوارم واسه تون مفید واقع بشه و موفق باشید، شروع دوره ها با تکمیل ظرفیت کلاس ها شروع میشه که توی همین ماه هست و ان شاالله چند روز آینده شروع میشن، کلاس ها معمولا سه جلسه در هفته شب ها برگزار میشه که بصورت آنلاین و از طریق برنامه هایی که استاد معرفی می کنن صورت میگیره، تاریخ هر جلسه هم جلسه قبلش با هماهنگی همه مشخص میشه که همه بتونن حضور داشته باشن.
هنوز دوره های جدید شروع نشدن میتونید از همون جلسه اول حضور داشته باشید.
اشکالی نداره ان شاالله این دوره رو که ثبت نام کردین بتونین استفاده کنین.
۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ق.ظ
با سلام
کارتون خیلی جالبه ,فقط یه سوال اینکه کیفیت کلاسها به چه شکلی هست ,من بر نامه نویسی رو خیلی دوس دارم و واقعا میخوام براش وقت بزارم ,آیا میشه با شرکت در این کلاسها یه برنامه نویس خوب شد؟و سوال دیگه اینکه دوره های دیگه هم برگزار میکنین ؟اگه اره ممنون میشم یه صحبتی در مورد دوره های دیگه هم داشته باشین.
۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ
سلام دوست عزیز
ممنون از نظر لطفتون، دوره مفاهیم رو که استاد مباحث رو به صورت پایه ای بیان می کنن و انصافا حتی کسایی که رشته شون غیر مرتبط هست وقت بذارن میتونن کامل متوجه بشن مطالب رو، در مورد کسب مهارت برنامه نویسی هم ان شاالله که میشه، معمولا برای یادگیری کامل یه بحث علاوه بر یه مدرس خوب که یه طرف قضیه هست طرف دیگه به خود فرد بستگی داره که با علاقه کلاس رو اومده باشه و زمان و تمرکز لازم برای تمرین و تکرار مباحث بذاره و سوالاتش رو بپرسه که جای ابهامی باقی نمونه و مباحث تا حد امکان به صورت کامل یاد گرفته بشه
در مورد دوره های دیگه هم بله برگزار میشه، تو سایت اعلام شده اگه ببینین دوره های دیگه هم هست.
سوال دیگه ای هم داشتین می تونین یا اینجا یا از طریق پل های ارتباطی که تو سایت وجود داره بپرسین.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۱۲۶۰۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۲۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۸۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۷۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۴۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۵۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close