زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه مدل هاردی خوب و باصرفه هست؟

نظرسنجی: کدام هارد از همه لحاظ از بقیه بهتر است؟
وسترن
سیگیت
سیلیکون پاور
ای دیتا
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  قبلا یه سیگیت داشتم پوکید Big Grin
بله این سری آرمور سیلیکون به خاطر مقاومتشون در برابر ضربه، آب و شوک گرونتر هستن. سه چهارتا مدل داره میتونید اونا رو یه نگاه بندازید که با اون دوستتون هم به مشکل نخورید Smile سرعتشون هم که عالی هست.
در مورد مقاومت در برابر شوک، با این کیس هایی که پورت usb جلوشون مشکل داره نمیدونم برخوردید یا نه و فلش تا حالا سوزوندید؟
پورت های usb جانبی کیس ها بعضی وقت ها برقشون تنظیم نیست دردسرساز میشن. این آپشن هم تو قیمت تاثیر داره.
فقط شوک مهمه برام. ینی سرعت سیلیکون از وسترن بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بین اون ارمورا کدوم پیشنهاد میدین؟
این خوبه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کلا شمامیگین کدوماش بهتره؟ ممنون
نه فلش نسوزوندم ..فقط هاردم منفجرشدBig Grin..
مرسییییی..
الان من موندم بین وسترن و سیلیکون مشکل اینجاس...:-s

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
RE: چه مدل هاردی خوب و باصرفه هست؟
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  فقط شوک مهمه برام. ینی سرعت سیلیکون از وسترن بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بین اون ارمورا کدوم پیشنهاد میدین؟
نه فلش نسوزوندم ..فقط هاردم منفجرشدBig Grin..
مرسییییی..
الان من موندم بین وسترن و سیلیکون مشکل اینجاس...:-s

از نظر سرعت تفاوت چندانی ندارن. در کل برند وسترن در زمینه هارد خوشنام تره.
خودتون میتونید این دومدل
و
رو مقایسه کنید. از نظر سرعت و کارایی تفاوت چندانی ندارن.
اگر فقط مقاومت در برابر شوک براتون مهم هست وسترن انتخاب مناسب تری هست.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  از نظر سرعت تفاوت چندانی ندارن. در کل برند وسترن در زمینه هارد خوشنام تره.
خودتون میتونید این دومدل
و
رو مقایسه کنید. از نظر سرعت و کارایی تفاوت چندانی ندارن.
اگر فقط مقاومت در برابر شوک براتون مهم هست وسترن انتخاب مناسب تری هست.
این مدل سیلیکون هرگز Big GrinUndecided.روی بقیه مدلاش باید مقایسه کنمCool..کدوم مدلش بهتره؟
ضربه هم کمی مهمه اما خب زیاد استفاده ای ندارم وزیاد اینورواونور نمیبرمش..
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط Hamid_0311.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Hamid_0311 نوشته شده توسط:  با سلام تجربه چندین ساله ی خودم و دوستان تعمیرکار ..........................
خیلیی خوووووووووووب بود توضیحاتتون خیلی ممنوووووووووووون،
اخه گارانتیم تموم شده..حالا میفرستم ببینم درست میشه..
لیسی دیدم اما قیمتشون خیلی بالاست
الان ازینا (یک ترا)کدومش رو پیشنهاد میکنید؟؟، ممنون،

ضدضربه برام زیاد اهمیت نداره اخه نمیخوام زیاد حملش کنم فقط میخوام اطلاعاتم داخلش باشه و سرعتش بالاباشه. تفاوت مدل Elements با my passport در چیه؟
پس وسترن بخرم؟ وسترن بهتر از سیلیکون پاوره؟ از دیجی کالا بخرم مطمئنه؟
سرعت انتقال اطلاعاتش بالاست؟ اخه خودم که داشتم انگار سرعتش پایین بود.
هارد خودمو سکتوریابی کردم اما خیلی بی نهایت بدسکتور داشت روی همون ۱درصد مونده بود..بعد پارتیشن بندی کردم اما مثلا یه اهنگ میخواستم بریزم روش تانصفه میرفت و اررور میداد موقعیم ک به لپ تاپ وصلش میکردم خیلی دیردرایورش رو میورد بالا...حالا بدم گارانتی درستش میکنن؟درست میشه ؟

با سلام یک نکته جالبه ای اشاره کردن اقای بلک انتظار اینکه هیچ وقت از بین نره Big Grin اگه به این دید به هارد نگاه می کنید نخرید بهتره Big Grin ببینید از لحاظ سرعت به غیر از هاردهای ssd بقیه هاردها همشون تقریبا سرعتشون یکیه و زیاد تفاوتی ندارن بعضی دوستان میبینن میگن ۵ گیگا دقت کنید اون گیا بیت هست نه بایت و تست های هم که رو اکثرشون انجام دادم با usb 3 همشون بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ مگا بایت بودن و فرقی نداشتن اونقدر ولی بین اینها اول وسترن مای پاسپورت بوده بعد هم ترنسند storejet به هر حال من پیشنهادم وسترن Western Digital My Passport Ultra Premium هستش یکی دیگه اشم چند روز پیش خودم خریدم Big Grin اگه هم به نسخه سیلیکون پاور باشه سری a65 رو پیشنهاد می کنم هرچند این مدلو خودم هیچ وقت تست نکردم و زیاد توصیه ای روش ندارم
همون وسترن هم با یک کیف ضد ضربه کوچولو موچولو کارتون راه میندازه هرچند اون ترنسند هم عالیه
در مورد خرید از دیجی بله مطمئنه مشکلی نداره فقط وسترن خریدید با گارانتی سازگار باشه ترجیحا
در مورد ssd هم درسته کلا بهتره ولی اون تصوراتی که دارید که از بین نره و این ها روی ssd هم اتفاق می افته دیگه هارد ssd سرور هم سوخت که چند میلیون پولش بود :| (خدارو شکر روی یک هارد دیگه هم بکاپ میزدیم ) چه برسه اکسترنالش
یک نکته زیاد به این ضد ضربه و این ها هم اکتفا نکنید که هیچ تضمینی روش نیست و این ها همش یک باکس که روی هارد اضافه شده

اگه گارانتی تموم شده که ببرید مراکز تعمیر هارد یکی دوتا از اون های که کارشون به نسب بقیه بهتره سمت میدان ولی عصر هستند خواستید بگید معرفی کنم قبلش هم ازشون هزینه اش را بپرسید اگر قابل ریکاوری باشه و هارد ارزش تعمیر داشته باشه بهتون میگن اگر نه همون ریکاوری فک کنم کافی باشه
موفق باشید

چیزهای خوب به سراغ کسانی می روند که باور دارند
چیزهای بهتر به سراغ کسانی می روند که صبر می کنند
و بهترین چیزها به سراغ کسانی می روند که تلاش می کنند و هیچگاه
تسلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوند
Never Give Up
ارسال: #۲۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Hamid_0311 نوشته شده توسط:  با سلام یک نکته جالبه ای اشاره کردن اقای بلک انتظار اینکه هیچ وقت از بین نره Big Grin اگه به این دید به هارد نگاه می کنید نخرید بهتره Big Grin ببینید از لحاظ سرعت به غیر از هاردهای ssd بقیه هاردها همشون تقریبا سرعتشون یکیه و زیاد..........
سلام
وای مرسی خیلی خوب بووووود خیلی ممنووووووون.
وسترن metal با Premium یکیه؟فقط از لحاظ بدنه باهم فرق میکنن؟
ترنسند یک ترا میدونین چنده و storejet اش کدوم مدلش خوبه؟ این SJM100 ؟
پس وسترن از ترنسند بهتره؟(اخه گفتین ترنسندهم عالیه برای این پرسیدم که مطمئن شم)

بله تموم شده.. ما شهرستان زندگی میکنیم.به نظرتون بفرستم گارانتی سازگار؟یا بدم همین تعمیرهارد شهرخودمون ؟
کلا اطلاعاتم نابودشده دیگه برنمیگرده.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط Hamid_0311.)
RE: چه مدل هاردی خوب و باصرفه هست؟
با سلام و با عرض پوزش بابت تاخیر
بعله مثل هم هستن و تنها تفاوتشون بدنه ی المینیومی سری متال هستش
راستش من مدلی که تست کردم و قبلا هم برا چندی از دوستان گرفتم این مدل بود Transcend StoreJet 25M3 ولی خوب نمیدونم اگه اون قضیه هاردهای جدید سامسونگ باشه نمیشه بهش اعتماد کرد
قیمت یه ترا هم حدود ۲۳۰ تا ۲۵۰ هستش
Big GrinBig GrinBig Grin چقد سخت گیرین در حال حاضر میشه گفت وسترن بهتر از ترنسند هست ولی ترنسندهای قدیم اگر سرتر نبودن حداقل هم سطح وسترن بودن

بستگی داره اطلاعات چقدر مهم بوده باشه اگر خیلی براتون مهمه زمانی که تهران مسیر خودتون یا اشنای میخوره بدین ببرند اون سمتا یه چکی براتون بکنن کلا توی تجهیزات الکترونیکی دادن قطعه دست اشخاصی که مهارت کافی را ندارند خیلی از مواقع افسوس به همراه داره چون قطعه قابل تعمیر بوده ولی اون شخص مدعی زده نابودش کرده Big Grin

ضمنا این ها صرفا نظرات و تجارب بنده بود نظر نهایی با خودتون هستش و تجربه سایرین و تحقیقات دیگه را هم بررسی کنید (بعدا نزنه و شانس یکی از خراباش گیر شما بیفته نفرینش گردن من باشه Big Grin)
موفق باشید

چیزهای خوب به سراغ کسانی می روند که باور دارند
چیزهای بهتر به سراغ کسانی می روند که صبر می کنند
و بهترین چیزها به سراغ کسانی می روند که تلاش می کنند و هیچگاه
تسلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوند
Never Give Up
ارسال: #۲۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)Hamid_0311 نوشته شده توسط:  با سلام و با عرض پوزش بابت تاخیر....بعله مثل هم هستن و تنها تفاوتشون بدنه ی المینیومی سری متال هستش ...............
سلام خواهش میکنم عیبی نداره همینقدرکه وقت میگذارین وراهنمایی میکنید ازتون بی نهاییت ممنونم
وای اره من خیلی سخت گیروسخت پسندم SadConfused واسه همین مخم پوکید از بس فکرکردم روش ...Undecided
اطلاعاتم ک کلا پرییده ازبس ک فرمت کردم و سکتوریابیش کردمBig Grin.
خیلییییی ممنووووووووووون شاید همین وسترنی ک شما گفتین بخرم......اما سیلییکون هم اون مدلی ک گفتیین چشممو گرفتم در شک و تردیدمUndecidedConfused Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamid_0311
ارسال: #۲۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط phd-stu.)
منم یه WD یه ترا از ۲۰۱۱ دارم. خدا رو شکر که خوب کار کرده Smile

به نظرم از دوتا پیشنهاد ویژه ی وسترن دیجیتال دیجی کالا یکیش رو بگیرید

آرزوی دل من، حل هر مشکل من
ای همه حاصل من، دورم از خویش مکن
ارسال: #۲۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  منم یه WD یه ترا از ۲۰۱۱ دارم. خدا رو شکر که خوب کار کرده Smile
به نظرم از دوتا پیشنهاد ویژه ی وسترن دیجیتال دیجی کالا یکیش رو بگیرید
مرسیی خیلی ممنون

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدل پولیا حل مسأله arshia20 ۰ ۶۶۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: arshia20
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۴۴۹ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۵ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۵۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۱۶۶ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close