زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در پایگاه داده ی وب

ارسال:

Pure Liveliness پرسیده:

مشکل در پایگاه داده ی وب

با سلام. من وقتی توی پایگاه داده م جدول ایجاد میکنم اگه جدول بیشتر از ۸ تا فیلد داشته باشه اصلا ساخته نمیشه و یه سری حروف و اعداد عجیب میاد توی صفحه. یعنی نمیشه بیشتر از ۸ تا فیلد داشت؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

Pure Liveliness پاسخ داده:

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب

با تشکر از دوستانی که وقت گذاشتند.
راهش رو مینویسم که اگه کسی به همچین مشکلی خورد و سرچ کرد متوجه بشه. مشکل از ورژن xampp بود گویا. ورژن جدید تر با تعداد فیلد های بیشتر از ۸ تا برای جداول مشکلی نداشت.

۰
ارسال:

sabafarhadi پاسخ داده:

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  با سلام. من وقتی توی پایگاه داده م جدول ایجاد میکنم اگه جدول بیشتر از ۸ تا فیلد داشته باشه اصلا ساخته نمیشه و یه سری حروف و اعداد عجیب میاد توی صفحه. یعنی نمیشه بیشتر از ۸ تا فیلد داشت؟

پایگاه داده ات چیه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  با سلام. من وقتی توی پایگاه داده م جدول ایجاد میکنم اگه جدول بیشتر از ۸ تا فیلد داشته باشه اصلا ساخته نمیشه و یه سری حروف و اعداد عجیب میاد توی صفحه. یعنی نمیشه بیشتر از ۸ تا فیلد داشت؟

پایگاه داده ات چیه؟
Phpmyadmin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

gogooli پاسخ داده:

بیشتر از ۸ ستون منظورته؟ می شه بیشتر از ۸ ستون داشت. شاید در وارد کردن اطلاعات فیلدها اشتباه می کنی به اون error می ده. مثلا یک جدول با ۹ ستون ایجاد کن فقط name بده به این ستونها (همه int هستن) ببین ایجاد می شه؟

ارسال:

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بیشتر از ۸ ستون منظورته؟ می شه بیشتر از ۸ ستون داشت. شاید در وارد کردن اطلاعات فیلدها اشتباه می کنی به اون error می ده. مثلا یک جدول با ۹ ستون ایجاد کن فقط name بده به این ستونها (همه int هستن) ببین ایجاد می شه؟
اصلا مشکل اینجاست که وقتی اسم جدول و تعداد فیلد ها رو مینویسم و go رو میزنم چیزی ساخته نمیشه و یه سری عدد و حرف الکی میاد.

۰
ارسال:

pariiisa پاسخ داده:

دوست عزیز یه اس*****ین از همین اعداده حرفا بگیر

منطورم screen shot بود که فیلترش کردBig Grin

ارسال:

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ)pariiisa نوشته شده توسط:  دوست عزیز یه اس*****ین از همین اعداده حرفا بگیر

منطورم screen shot بود که فیلترش کردBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلش تعداد فیلد بیشتر از ۸ تاست. Confused

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۱۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۶۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۳۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close