زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با ۴ شبکه، ۵ آیتی، ۸۰ نرم افزار، ۷۶ الگوریتم

ارسال: #۱۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: مصاحبه با ۴ شبکه، ۵ آیتی، ۸۰ نرم افزار، ۷۶ الگوریتم
درود بر شهریوریاWink
تبریک. ایشالا همیشه موفق باشیSmile

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۱۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
خیلیییییییی تبریک می‌گم بهتون. احسنت واقعا! چه جوری تو سربازی درس خوندین! ایشالا همیشه موفق باشین و همینقدر بااراده‌ Smile
۱
۰
ارسال: #۱۸
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  با سپاس از مصاحبه ی پرانرژی و خوبتون
بنظر شما نارنجی پوران باید قبل از ششصد مسیله بخاطر پاسخنامه ی مبسوطش خونده بشه؟
نارنجی تا چه حدی ششصد رو پوشش میده؟
ایا جفتش رو باید خوند؟ یا همپوشانیشون خیلی زیاده و اینکار ارزش نداره؟

خواهش میکنم
نارنجی پوران رو باید در کنار ۶۰۰ مسئله بخونید، همپوشانی این دو کتاب ۶۰ تا ۷۰ درصد هست
منتهی پوران خیلی بهتر توضیح داده
من اول ۶۰۰ مسئله رو میخوندم و نارنجی پوران هم جلوم بود و تست های مشترک رو نگاه به جواب پوران هم میکردم، بعد که ۶۰۰ مسئله رو خوندم، سراغ نارنجی پوران میرفتم و تستهایی که توی ۶۰۰مسئله نبود رو حل میکردم
کلا هر دوتاش با هم کتاب جامعی برای کنکور میشن
تابستون و پاییز کتاب های آبی پوران برای این دو درس رو بخونید و زمستان و بهار (تا روز کنکور) نارنجی + ۶۰۰ مسئله رو بخونید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , Paraande , DANEiL , Skyrim
ارسال: #۱۹
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
سلام مجدد
به علت سختی یافتن تستهای تالیفی دکتر حقیقت در کانالشون، بعضی از دوستان ازم خواسته بودند تست های تالیفی دکتر حقیقت رو اینجا آپلود کنم، من هم با کسب اجازه از این دکتر بزرگوار تستهای تالیفی ایشون رو اینجا آپلود میکنم. باز هم میگم دوستان خیالشون راحت باشه من از ایشون اجازه گرفتم پس مشکلی از لحاظ شرعی و قانونی ندارید
امیدوارم به کارتون بیاد
----------------------------------------------------------------------------
موضوع » سوالات و پاسخ تست های تالیفی دکتر حقیقت از ۴ فصل اول کتاب راس کروس + سوالات و پاسخ تست های تالیفی دکتر حقیقت از سیستم عــــــامل
مالک » دکتر ابوالفضل طرقی حقیقت
آدرس کانال تلگرام »
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدرس وب سایت »
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایلها رو تو این وبلاگ قرار دادم

۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , delete4all , mortti , alphax , d_felfelak , Skyrim , پرهوده , hosein_zt , chavoshi.mina , Saman , Sector , Ms. Saba , azin95 , tishab , kambiz
ارسال: #۲۰
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
آقا تبریک.
به شریف خوش اومدی. تو انتخاب استاد راهنما دقت کن، مخصوصا شبکه.
موفق و موید باشی Smile

There is no there there.
۲
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ
بهتون خیلی تبریک می گم. به امید موفقیت های بیشتر Smile
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
کلا با لحن مصاحبت حال کردم
خوش و موفق باشی
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , Sector
ارسال: #۲۳
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ
واقعا ممنون خیلی با حوصله جواب میدین ایشالا همیشه موفق باشین

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  واقعا ممنون خیلی با حوصله جواب میدین ایشالا همیشه موفق باشین

خواهش میکنم، شما لطف دارید
آرزوی موفقیت برای شما

۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
کنکوری های آی تی و کامپیوتر۹۶
اهداف گروه :
معرفی منابع رتبه های زیر صد
بررسی مصاحبه ها و کارنامه های رتبه های برتر
سوال و جواب درسی
برنامه ریزی و ایجاد انرژی
چت غیر درسی ممنوع
انرژی منفی= ریمو
لینک گروه:

۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
تبریک
۱
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ
سلام دوست عزیز . من دارن برای ارشد آی تی ۹۶ میخونم البته شغل پاره وقت دارم و وقتم مثل شما محدوده ولی انگیزه زیادی دارم .سوالی که داشتم اینه که با وجود محدودیت وقت از بین کتاب های شبکه کدومش رو بخونیم ؟ شبکه دکتر حقیقت یا کراس یا مدرسان یا ؟؟؟ البته تست های تالیفی دکتر رو خواهم زد ولی اگه قرار باشه یک کتاب بخونیم کدوم کتاب ؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ)mrh72 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز . من دارن برای ارشد آی تی ۹۶ میخونم البته شغل پاره وقت دارم و وقتم مثل شما محدوده ولی انگیزه زیادی دارم .سوالی که داشتم اینه که با وجود محدودیت وقت از بین کتاب های شبکه کدومش رو بخونیم ؟ شبکه دکتر حقیقت یا کراس یا مدرسان یا ؟؟؟ البته تست های تالیفی دکتر رو خواهم زد ولی اگه قرار باشه یک کتاب بخونیم کدوم کتاب ؟

سلام، ببینید خوندن یکی از این دو کتاب براتون ضرر آفرین میشه
کتاب حقیقت که برا لایه های پایینی هست برای رشته آیتی فقط کافیه فصول مربوط به لایه پیوند داده رو اضافه تر بخونید، و حیف هست که تستهای ساده این مبحث رو از دست بدید. در نگاه اول حجمش شاید زیاد باشه اما خیلی ساده ست. شما لایه فیزیکی رو قرار نیست بخونید پس به نظر من از دست ندید
ولی خب در حالت کلی اگه بخوام فقط و فقط یک کتاب رو معرفی کنم شبکه راس کروس رو معرفی میکنم چون اکثر تست های آیـتــی هم از لایه های بالایی هست. (البته به نظرم لایه های پایینی رو خوب پوشش نمیده، یعنی لایه پیوند داده توی راس کروس مبهم هست تا حدودی به نظر من)

البته تستهای قدیمی کنکور رو هم باید از جایی بخونید که به نظرم از کتاب قدیمی حقیقت بخونید بهتره (ویراست سالهای ۹۱ یا ۹۲) چون کتاب جدید ایشون به نام شبکه های کامپیوتری ۱ ، فصل ها و تستهای لایه های بالایی رو حذف کرده اما توی کتاب قدیمیشون فصل ها و تستهای لایه های بالایی موجودن که خب برای کسب تسلط، خیلی توصیه میشه

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrh72
ارسال: #۲۹
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
واقعا ممنونم که اینقدر وقت میذارید و به سوالات ما کوچیک تر ها جواب میدید . واقعیتش منم دیدم نمیشه اصلا با اکتاف به یه کتاب برای یه درس انتظار درصد بالای ۵۰ داشت . کتاب شبکه ی دکتر حقیقت هم که خودشون تو کانالشون دیروز گفتن دو ساله که منقضی شده و به درد نمیخوره و قراره که یه چیز جدیدی بر اساس کتاب کروس چاپ کنن و اینا که اونم تا بخواد چاپ بشه واسه خوندنش دیره . فعلا در نظر دارم کتاب کروس ترجمه ملکیان رو بخونم با تمریناش و تست های کتاب مدرسان رو . کتاب مدرسان رو دیدم زیاد سخت نیست ولی میخوام بپرسم کتاب کروس از نظر سختی چطوره ؟ چون ۷۰۰ صفحه است و مثلا اگه بشه هر ۱۰ صفحه شو تو ۲ ساعت خوند میشه تا قبل عید جمعش کرد . نظرتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)mrh72 نوشته شده توسط:  واقعا ممنونم که اینقدر وقت میذارید و به سوالات ما کوچیک تر ها جواب میدید . واقعیتش منم دیدم نمیشه اصلا با اکتاف به یه کتاب برای یه درس انتظار درصد بالای ۵۰ داشت . کتاب شبکه ی دکتر حقیقت هم که خودشون تو کانالشون دیروز گفتن دو ساله که منقضی شده و به درد نمیخوره و قراره که یه چیز جدیدی بر اساس کتاب کروس چاپ کنن و اینا که اونم تا بخواد چاپ بشه واسه خوندنش دیره . فعلا در نظر دارم کتاب کروس ترجمه ملکیان رو بخونم با تمریناش و تست های کتاب مدرسان رو . کتاب مدرسان رو دیدم زیاد سخت نیست ولی میخوام بپرسم کتاب کروس از نظر سختی چطوره ؟ چون ۷۰۰ صفحه است و مثلا اگه بشه هر ۱۰ صفحه شو تو ۲ ساعت خوند میشه تا قبل عید جمعش کرد . نظرتون چیه؟

خواهش میکنم دوست عزیز

ببینید کتاب جدید دکتر حقیقت برای لایه های پایینی همونی هست که بوده
اما کتابشون فقط لایه های بالایی رو اضاف کرده که مطمئنا اون هم کم و بیش ترجمه راس کروس هست
چون ایشون دو تا فصلشو سال پیش گذاشتن تو کانالشون و بعضا دکتر ملکیان بهتر هم ترجمه کرده بود، البته شاید حقیقت مطالب اضافی رو حذف کنه
در ضمن قرار نیست ۷۰۰ صفحه این کتاب رو بخونید که، شما فقط ۴ فصل اول این کتاب رو میخونید، همین، ولی خب باید یه خورده واسه این کتاب بیشتر وقت بذارید، خوب براش تست بزنید، لایه های بالایی رو واقعا میشه هر تستی دادن زد، وقتی بفهمیش دیگه خیلی ساده میشه، خیلی
برای لایه ی پایینی که پیوند داده هم هست همون کتاب قبلی حقیقت کافیه، تضمین میکنم کافیه
مدرسان رو هم اصلا توصیه نمیکنم، اصلا، اتلاف وقته، من شبکه مدرسان رو خوندم به هیچ وجه خوب نبود (نظر من هست)

البته اگه تستهای لایه های بالایی حقیقت (کتاب جدیدش) رو هم گیر بیارید خیلی خوبه ولی فکر نمیکنم خیلی تفاوتی با تستهای تالیفیشون که توی پست بالا گذاشتم داشته باشه

سوال دیگه بود بگید دقیقتر جواب میدم

۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۱,۹۶۸ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۳۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close