زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هم پوشانی امسال کم است یا زیاد؟

ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ق.ظ
Lightbulb هم پوشانی امسال کم است یا زیاد؟
سلام
دوستان به نظرتون همپوشانی مهندسی کامپیوتر امسال در گرایش ها چطور هست؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek , arashint
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
پارسال برای گرایش شبکه و امنیت . به دلیل طرفدار بیشتر هم پوشانی خیلی خیلی کم بود به طوری که رتبه ی ۳۰ شبکه ی علم و صنعت قبول شد . با این که شریف روزانه ۱۸ نفر و روزانه امنیت امیر کبیر ۵ نفر و روزانه شبکه امیر کبیر ۵ نفر رو زده بود . در ضمن سهمیه جانبازان و آزاده ها هم از همین ظرفیت ها کم میشن و پارسال ایشون به این دلیل قبول نشدن .
یعنی تا رتبه ی ۳۰ شبکه تنها ۱ یا ۲ نفر رفته بودن آیتی تهران . ولی تو گرایش ۱ خیلی خیلی بهتر بود به طوری که رتبه ی حدود ۱۶۰ تجارت خواجه شبانه قبول می شد .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط arashint.)
اکثر کارنامه هایی که امسال دیدیم این طور بوده که کسی که توی یک گرایش رتبه خوبی آورده توی گرایش های دیگه(به خصوص در مورد هوش و نرم افزار) رتبش آنچنان خوب نبوده و یه مقدار نگران کنندست.
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: هم پوشانی امسال کم است یا زیاد؟
امسال اکثرا مشترک کم زدن به نظر من هم پوشانی کمه
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  امسال اکثرا مشترک کم زدن به نظر من هم پوشانی کمه
به نظرتون تو گرایش معماری هم کم شده در مقایسه با دو سال قبل؟؟؟ یا مثلا تغییری نداشته؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ts2927 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  امسال اکثرا مشترک کم زدن به نظر من هم پوشانی کمه
به نظرتون تو گرایش معماری هم کم شده در مقایسه با دو سال قبل؟؟؟ یا مثلا تغییری نداشته؟؟؟

ببینید این مربوط به یک رشته خاص نیست و در کل یک رشته بررسی می شه. باید دید همپوشانی در کل چقدر بوده است
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  امسال اکثرا مشترک کم زدن به نظر من هم پوشانی کمه

عوضش زبان رو بالا زدن، من فکر کنم مثل سال قبل باشه، یکم کمتر یا بیشتر بسته به اینکه چند درصد افراد زبان رو بالا زده باشن
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط snskn.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ts2927 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  امسال اکثرا مشترک کم زدن به نظر من هم پوشانی کمه
برای معماری اوضاع بهتره فکر کنم طبق کارنامه ها

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  

عوضش زبان رو بالا زدن، من فکر کنم مثل سال قبل باشه، یکم کمتر یا بیشتر بسته به اینکه چند درصد افراد زبان رو بالا زده باشن
این حرفم درسته ولی زبان میانگینش رو ۴۰ باشه فکر کنم و ترازو به اندازه مشترک جا به جا نمیکنه به نظرم
البته این نظر منه و منم واقعا خوشحال میشم همپوشانی مثل پارسال باشه حداقل
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ts2927 نوشته شده توسط:  
برای معماری اوضاع بهتره فکر کنم طبق کارنامه ها

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  

این حرفم درسته ولی زبان میانگینش رو ۴۰ باشه فکر کنم و ترازو به اندازه مشترک جا به جا نمیکنه به نظرم
البته این نظر منه و منم واقعا خوشحال میشم همپوشانی مثل پارسال باشه حداقل

نمی دونم چرا بچه ها انقدر به درصد ها پیچیده نگاه می کنند. و تراز و اینا رو زیاد تو محاسباتشون دخیل می کنند در صورتی که به نظر من اینجوری نیست. زبان نصف مشترک ارزش داره! معمولا تا جایی که من یادمه اکثرا زیر ده اینا زبانو می زدند امسال اگر میانگین ٤٠ باشه، انگار زبان صفر زده باشن و مشترک رو ٢٠ درصد بیشتر زدن! تقریبا مثل پارسال! برآیند یکیه
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۴۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۶۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۶۴۶ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۹۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۹۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۴۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close