زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای انتخاب واحد

ارسال: #۴۶
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
دروس ترم اول شبکه وامنیت؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
ترم اول امنیت

معماشناسی کاربردی
سیستم های کامپیوتری امن
مبانی امنیت اطلاعات
سمینار

اگه این معماشناسی رو پاس کردی خیلی خیلی جلو میفتی، و خیلی هم سخت هست، بحث آماری و اثبات آماری و گسسته هست.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
راهنمایی درباره انتخاب واحد
سلام
من می خوام فردا انتخاب واحد کنم و باید ۹ واحد برای ارشد بردارم خود گروه درس های زیر رو پیشنهاد داده و گفته از بینشون ۹ واحد بردارم و با اینکه من چند هفته ای از دیگران عقب هستم و فرصت جبران هم شاید کم باشه خواستم بدونم کدوم درس ها نسبت به بقیه ساده تر هستند. با اینکه می دونم همشون سختر هستند.

از بین دروس اصلی
پایگاه داده پیشرفته
ریاضیات پیشرفته در مهندسی نرم افزار
الگوریتم های موازی

از بین دروس تخصصی
مهندسی نرم افزار پیشرفته
شبکه های کامپیوتری پیشرفته
مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار

و اینکه پایه من تو الگوریتم نسبتن ضعیف هستش
اگه دوستانی که این دروس رو گزروندن بگن کدوم ها تو این وقتی که یک ماه از ترم رفته ساده تر و قابل جبران تر هستش
۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
واسه معماشناسی کتاب
Fundamentals of Computer Security, Josef Pieprzyk, Thomas Hardjono and Jennifer Seberry, Spronger-Verlag, 2003
واسه مبانی امنیت
۱ Charles P. Pfleeger and Shari L. Pfleeger, Security in Computing, Prentice Hall, 2002
۲ Edward G. Amoroso, Fundamentals of Computer Security Technology, Prentice Hall, 1994
۳ Matt Bishop, Computer Security: Art and Science, Addison-Wesley Professional, 2002

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed-IT , Lonely Palm
ارسال: #۵۰
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  واسه معماشناسی کتاب
Fundamentals of Computer Security, Josef Pieprzyk, Thomas Hardjono and Jennifer Seberry, Spronger-Verlag, 2003
واسه مبانی امنیت
۱ Charles P. Pfleeger and Shari L. Pfleeger, Security in Computing, Prentice Hall, 2002
۲ Edward G. Amoroso, Fundamentals of Computer Security Technology, Prentice Hall, 1994
۳ Matt Bishop, Computer Security: Art and Science, Addison-Wesley Professional, 2002

علی آقا ممنون
یه سوال : برای امنیت باید پایه ریاضیمون خیلی قوی باشه؟
من زیاد گسسته ام قوی نیست!
و کلا اینکه این گرایش و دانشگاه امیرکبیر رو چطوری دریافتید؟Angel

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۵۱
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
آره بخصوص اگه بخوای Cryptography کار کنی
من خودم ریاضیم خوب نیست (اصلا حالیم نیست)، کلا رفتم سراغ کارهای کاربردی امنیت (تحلیل آسیب پذیری نرم افزار)

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۵۲
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  آره بخصوص اگه بخوای Cryptography کار کنی
من خودم ریاضیم خوب نیست (اصلا حالیم نیست)، کلا رفتم سراغ کارهای کاربردی امنیت (تحلیل آسیب پذیری نرم افزار)
خب اونوقت حیف نیس این همه زحمت کشدیدین سراغ یه چیزه ساده بریم؟
البته من هنوز اطلاعاتی درباره حوزه شما ندارم!
به نظرتون هنوزم امنیت خوبه؟
من به همین رمزنگاری و هک و اینا علاقه دارم!
نگفتید،امیر کبیر رو چگونه دریافتید؟

۰
۰
ارسال: #۵۳
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط ali.)
یک چیز ساده ؟ الان تو آزمایشگاه ما ۳ تا دانشجو فوق و ۲ تا دانشجو دکتری دارن رو این تحلیل آسیب پذیری نرم افزار کار می کنن.

رمزنگاری بیشتر تو حوزه ریاضیات هستش،از بچه های ما هیچ کدوم واسه تز نمی خوان رمزنگاری کار کنن.

رمزنگاری که این طوری میگید بهش علاقه دارید این نیست که یک ورودی میدی و یک خروجی رمز میگیری ها، کلا می آد محاسبات ریاضی شو میگه ، تحلیل خطی و تفاضلی رو میگه مثلا میگه ۶ دور DES رو تحلیل تفاضلی کن و ...
امتحانش واسه میانترم ۴:۴۵ طول کشید واسه پایان ترم که نمی دونیم چقدر طول میکشه

اگه به هک علاقه داری اصلا امنیت نخون ربطی نداره برو کاربردی کار کن.

پیشنهاد من خوندن تجارت الکترونیک امیرکبیر هست، هم درس ها خیلی کاربردی تر هست و هم آسون تر و وقت میکنی برا علاقت کار کنی.

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال: #۵۴
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  یک چیز ساده ؟
نه.سوء تفاهم نشه علی آقا!
باز هم ممنونم
ایشالا بعد از اومدن رتبه ها بیشتر مزاحمتون میشم.

۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط ta_mohammadi.)
ترم اولی هستم!!!
سلام به همهSmile
من امروز این انجمن رو پیدا کردم. تو مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه قبول شدم و ترم آتی ترم اولم محسوب میشه.
برای ترم اول چه درس هایی رو بردارم بهتره؟(البته میدونم بستگی داره چیا برامون ارائه بدن ولی خوب)
لیسانسم گرایش سخت افزار بوده و الان نرم افزار قبول شدم درس جبرانی بهم میدن؟ اگه میدن چند واحد؟
برا هر درسی باید سمینار ارائه بدیم؟ موضوع سمینارها در چه حده(خیلی سخته یا نه؟) اخه خیلی وقته از درس فاصله گرفتم و وقت هم محدوده!!!

دوستانی که بازدید می کنید یه نقطه بزارید باهاتون اشنا بشم!!! اخه تازه واردم

نعره هیچ شیری
خانه چوبی را خراب نمیکند
من از سکوت موریانه ها میترسم...!
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
ترم اولی هستم!!!
سلام
نه برای هر درسی لازم نیست سمینار بدید. البته ممکنه برای بعضی از درسا استاد ازتون سمینار بخواد دقیقا مثل دوره کارشناسی که می رفتید یه موضوعی رو ارائه می کردید به عنوان کار کلاسی. ولی کلا درس جداگانه ای دارید به نام سمینار که موضوعی رو انتخاب می کنید و روش کار می کنید و سمینار میدید. پس فقط یک درس به نام سمینار دارید.
در مورد دروس جبرانی هم با توجه به تغییر گرایش احتمالا چند واحدی بهتون جبرانی می دن. مثلا دانشگاه ما ۶ واحد جبرانی دادن که حالا ممکنه برای هر دانشگاهی متفاوت باشه.
موضوع سمینار هم خوب می تونه یه موضوعی باشه که همون موضوع رو برای پایان نامه تون هم انتخاب کنید و بهتره موضوع خوبی باشه که در امتداد اون بتونید روی پایان نامه هم کار کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
ترم اولی هستم!!!
همونطور که گفتید کاملا بستگی داره چه درسهایی بهتون ارائه بدند ضمن این که در مورد پروزه و سمینار و این جور مباحث هم به استاد درس و دانشگاه شما بستگی داره. بعد از این که ترمتون شروع شد و واحدها معرفی شد و شما امکان انتخاب داشتید و سوالی مطرح بود، بفرمایید تا دوستان راهنماییتون کنند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط ta_mohammadi.)
ترم اولی هستم!!!
من تازه وارد هستم. دوستانی که بازدید میکنید ممنون میشم یه نقطه بزارید اشنا بشم!!!!

Aurora ممنونم از راهنماییتون. من فرصت زیادی برای کار روی سمینارها ندارم ولی میخوام به بهترین نحو ممکن رو موضوعات کارکنم. از تجربیاتتون استفاده خواهم کرد

انرژی مثبت ممنونم. مثل اسم کاربریتون حرفاتون هم انرژی میده. حتما مطرح میکنم و راهنمایی میگیرم

نعره هیچ شیری
خانه چوبی را خراب نمیکند
من از سکوت موریانه ها میترسم...!
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
ترم اولی هستم!!!
اگه از الان هم مقاله خوندن رو شروع کنید و با زمینه های مختلف گرایشتون هم آشنا بشید خیلی خوبه، چون بعدا که میخواین موضوع سمینار یا پایان نامه مشخص کنید حتما به دردتون میخوره.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۶۰
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
ترم اولی هستم!!!
سلام دوست عزیز.منم ترم اولی هستم با این تفاوت که من رشته لیسانسم نرم افزار بود و حالا معماری قبول شدم.درباره نرم افزار هر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم. البته منم یه مدت طولانی از درس و دانشگاه دور بودم. خدا کنه خیلی واحد جبرانی بهمون ندن.شنیدم معماری خیلی سخته.ما تو لیسانس فقط ۲ تا درس معماری و ریزپردازنده رو داشتیم و من کلی استرس دارم که نکنه از پسش برنیام
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۱۸ دیروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۱۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۹۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close