زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۳۲۲۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۲۰ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  سلام
کسی اینجا راجب سطح علمی دانشگاه‌های شاهد و شهید رجایی تو رشته‌های نرم‌افزار و شبکه و رایانش امن اطلاعات داره؟
سایت شهید رجایی رفتم استادا خیلی جونن. سایت شاهد هم که یک استاد نرم‌افزار و یک استاد فنآوری اطلاعت داره چهار تا هم معماری که زیاد جالب نیست. تو انتخابشون مخصوصا شبانه آدمو به تردید می‌ندازه.
درمورد شاهد:
در کل خیلی بستگی به شرایط خودتون داره و اگه مثلا می خواید تهرانی هستین حتمن تهران باشین ، از سر ناچاری شاهد رو بزنین ومیرزه این شکلی ....ولی اگه از شهرستان می خواین بیاین تهران اصلا ارزش نداره به نظرم...اونم شبانه شاهد!!
ولی در کل به عنوان کسی که خوش زخم خورده هست، شاهد رو پیشنهاد نمی کنم Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sciencelover
ارسال: #۳۲۲۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ق.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام بنظرتون ارشد میشه هم درس خوند هم کار کرد؟

سلام.بستگی به نوع دانشگاه و نوع کارتون داره...صد در صد قسمتی از پذیرفته شدگان از اشخاصی هستند که هم کار میکنن و هم درس میخونن الان دیگه دانشگاه سراسری هم تعداد شاغلینشون کم نیست.اما به نظر من کسانی که کار میکنن باید اولویتشون شهر خودشون باشه چون رفت و امد و کلاس خیلی وقتشون رو میگیره و فرصت کار نمیشه...دانشگاههای تهران در هفته سه تا چهار روز کلاس دارن اما شهرستان ها خیلی ها دو تا سه روز کلاس دارن..البته همراهی جایی که کار میکنید از بابت مرخصی دادن هم شرط هست.بهرحال دانشگاههای شهرستان بابت کار کردن بیشتر با شما راه میان تا دانشگاههای سطح اول تهران.
۰
۰
ارسال: #۳۲۲۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ق.ظ
سلامدوستان
رتبه ۵۵ هوش با شاگرد اولی میتونه شریف قبول شه؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۲۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ق.ظ)asalimi نوشته شده توسط:  سلامدوستان
رتبه ۵۵ هوش با شاگرد اولی میتونه شریف قبول شه؟

۱۰۰%
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  سلام
کسی اینجا راجب سطح علمی دانشگاه‌های شاهد و شهید رجایی تو رشته‌های نرم‌افزار و شبکه و رایانش امن اطلاعات داره؟
سایت شهید رجایی رفتم استادا خیلی جونن. سایت شاهد هم که یک استاد نرم‌افزار و یک استاد فنآوری اطلاعت داره چهار تا هم معماری که زیاد جالب نیست. تو انتخابشون مخصوصا شبانه آدمو به تردید می‌ندازه.
درمورد شاهد:
در کل خیلی بستگی به شرایط خودتون داره و اگه مثلا می خواید تهرانی هستین حتمن تهران باشین ، از سر ناچاری شاهد رو بزنین ومیرزه این شکلی ....ولی اگه از شهرستان می خواین بیاین تهران اصلا ارزش نداره به نظرم...اونم شبانه شاهد!!
ولی در کل به عنوان کسی که خوش زخم خورده هست، شاهد رو پیشنهاد نمی کنم Big Grin

ممنون بابت پاسخ.
من تهرانم ولی تو سطح آموزششون تردید دارم. شما اطلاع دارید اساتیدشون در چه سطحی هستن؟ با توجه به تعداد کم اساتید اصلی که قاعدتا باید پروژه رو با همینا گرفت، چقدر دستمون تو انتخاب پروژه بازه؟ در نهایت میشه یه تحصیل مفید داشت که باهاش اپلای کرد یا فقط سه سال هدر میره واسه یه مدرک؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ق.ظ
سلام دوستان
با رتبه ۱۵۱ نرم افزار میتونید یه ترتیب بگید امروز انتخاب رشته کنم
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ق.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام بنظرتون ارشد میشه هم درس خوند هم کار کرد؟

سلام.بستگی به نوع دانشگاه و نوع کارتون داره...صد در صد قسمتی از پذیرفته شدگان از اشخاصی هستند که هم کار میکنن و هم درس میخونن الان دیگه دانشگاه سراسری هم تعداد شاغلینشون کم نیست.اما به نظر من کسانی که کار میکنن باید اولویتشون شهر خودشون باشه چون رفت و امد و کلاس خیلی وقتشون رو میگیره و فرصت کار نمیشه...دانشگاههای تهران در هفته سه تا چهار روز کلاس دارن اما شهرستان ها خیلی ها دو تا سه روز کلاس دارن..البته همراهی جایی که کار میکنید از بابت مرخصی دادن هم شرط هست.بهرحال دانشگاههای شهرستان بابت کار کردن بیشتر با شما راه میان تا دانشگاههای سطح اول تهران.

خیلی ممنون از پاسختون. من تهرانم خودم و فکر کنم ارشد بهشتی قبول بشم. پس باید قید کارو بزنم انگار
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۹ ب.ظ
با سلام به همه دوستان
از دوستانی که مطلع هستند و یا در این دانشگاه ها تحصیل کردند سوالی داشتم
دوستان از نظر کیفیت دانشگاه : حالا چه تو نرم افزار - شبکه - رایانش امن
از بین سه گزینه زیر بهترین و بدترینش کدوم هستند ؟

. دانشگاه علم و صنعت
. دانشگاه تربیت مدرس
. دانشگاه بهشتی

هدف هم : اپلای در ادامه کار.

ممنونم از لطفتون
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ
سلام بچه ها
من علوم شرکت کردم
با رتبه ی ۲۵۸ میتونم امسال سیستم های هوشمند زنجان یا تبریز روزانه قبول بشم؟و اینکه ما هر گرایشی قبول بشیم امکانش هست تغییر گرایش بدیم؟یا تو اون گرایش دیگه ای که قبول نشدیم فعالیت و تحقیق کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۸ ب.ظ
سلام دوستانه مانشتی خدا قوت من کنکور امسال رتبه ۱۱۵ تو کد۱ آی تی آوردم خواستم بدونم تهران روزانه قبول میشم؟
گرایش اگه مهم نباشه.
چه جوری انتخاب واحد کنم بهتره.
اگه میشه یه مقداری کمکم کنید ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط sali_h.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ق.ظ)aidajooon نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من یک کانال زدم حاصل سه سال تجربه وکنکور و تمام منابع رایگان که داشتم رو یکجا جمع کردم به جز درس شبکه دکتر حقیقت که ۹۵ هست که بتدریج قرار خواهد گرفت تقریبا همه کامل هست. به منظور کمک به افراد کم بضاعت مالی شهرستانی.
با جرات میتونم بگم جامع ترین بانک اطلاعات رشته کاپیوتر و آیتی هستش

RayanAZmoon@
RayanAZmoon@
RayanAZmoon@

لطفا به دوستانتون اطالاع رسانی کنید
بخدا نیتم فقط کمک بوده وهست چون نذرمو میخام ادا کنم. انشالله بتونم متقابلا از مانشت هم استفاده کنیم چون من به مانشت هم خیلی مدیونم و جبران میکنم
لیست درسهام عرض کنم:
پایگاه: دکتر کیوانپور خلیلی فر حقجو
سیستم: دکتر حقیقت خلیلی فر
هوش: طارمیان و استاد خضرتی بابیان ساده وعالیشون استاد شیراز
زبان دکتر زارع سه گروه و دکتر مطفری
ریاضیات گسسته: دکتر اجلالی سید جوادی یوسفی گیلک
ریاضی ۱ و فیلم۲
دیفرسانیل فیلم
امار استا دطورانی بوطر کامل
کامپایلر: استاد شاپوری
ساختمان/: دکتر یوسفی و طورانی برای اولیت بار
نظریه:دکتر سید جوادی شاپوری کارگهی
منطقی .....
معماری
شبکه

با جرات میتونم بگم همه و جامع ترین بانک اطلاعاتی کشور

سلام
این منابعی رو که گذاشتین از خود اساتید اجازه گرفتین و رایگان منتشرشون کردین؟؟
چون خیلی از اساتید راضی نیستن جزوه ها و ویس هاشون رایگان منتشر بشه

________________________________________________________________________________​___________________________________-
سلام آره خواهر من من حسینی هستم مجوز های کانال پشت کنکوری ها رو شخص من گرفت
من روز کنکور به دکتر حقیقت و روز بعد کنکور به دکتر یوسفی زنگ زدم رضایتشونو گرفتم
شخص استاد طورانی هم ویس ساختمان داده خودشو برای اولین بار رضایت دادند منتشر بشه و حتی شبکه کراس راس دکتر حقیقت هم برای باراول منتشر میشه با جزوه
بخصوص بچه هایی که هوش ضعیف هستند میخام صدای حضرتی استاد شیراز خودمو ویسشو گذاشتم که عالی که به ساده ترین نحو ممکن تدریس میکنند
اگر شک دارید به دکتر یوسفی طورانی و حقیقت پیا م بدید بگید حسینی همچین ادعایی کرده خیلی راحته که
ضمنا واسه درس گسسته یه سوپرایز بزرگ دارم همتونو شکه میکنه.... بذارید بعد انتخاب رشته و چندین چیز دیگه
روش مطالعه درست ......
من میخام دینمو به مانشت وبچه های مانشت ادا کنم والبته به همه بچه های سایر شهرستانی
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال: #۳۲۳۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان عزیز ما از هر جا پرسیدیم رتبه بندی دانشگا های تهرانو یه جوری میگن. میشه بگین بر حسب گرایش های آی تی رتبه بندی دانشگا های تهران چه جوریه؟
مثلا اگه خواستیم شبانه ی یه دانشگاه خوبو به روزانه ی یه دانشگاه سطح پایین تر ترجیح بدم چی کار باید بکنم.
مرسی دستتون درد نکنه
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان

بین امنیت مالک اشتر و شاهد کدوم بهتره ؟
امنیت اصفهان چطور؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۳۲۳۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۵ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۷ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ق.ظ)aidajooon نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من یک کانال زدم حاصل سه سال تجربه وکنکور و تمام منابع رایگان که داشتم رو یکجا جمع کردم به جز درس شبکه دکتر حقیقت که ۹۵ هست که بتدریج قرار خواهد گرفت تقریبا همه کامل هست. به منظور کمک به افراد کم بضاعت مالی شهرستانی.
با جرات میتونم بگم جامع ترین بانک اطلاعات رشته کاپیوتر و آیتی هستش

RayanAZmoon@
RayanAZmoon@
RayanAZmoon@

لطفا به دوستانتون اطالاع رسانی کنید
بخدا نیتم فقط کمک بوده وهست چون نذرمو میخام ادا کنم. انشالله بتونم متقابلا از مانشت هم استفاده کنیم چون من به مانشت هم خیلی مدیونم و جبران میکنم
لیست درسهام عرض کنم:
پایگاه: دکتر کیوانپور خلیلی فر حقجو
سیستم: دکتر حقیقت خلیلی فر
هوش: طارمیان و استاد خضرتی بابیان ساده وعالیشون استاد شیراز
زبان دکتر زارع سه گروه و دکتر مطفری
ریاضیات گسسته: دکتر اجلالی سید جوادی یوسفی گیلک
ریاضی ۱ و فیلم۲
دیفرسانیل فیلم
امار استا دطورانی بوطر کامل
کامپایلر: استاد شاپوری
ساختمان/: دکتر یوسفی و طورانی برای اولیت بار
نظریه:دکتر سید جوادی شاپوری کارگهی
منطقی .....
معماری
شبکه

با جرات میتونم بگم همه و جامع ترین بانک اطلاعاتی کشور

سلام
این منابعی رو که گذاشتین از خود اساتید اجازه گرفتین و رایگان منتشرشون کردین؟؟
چون خیلی از اساتید راضی نیستن جزوه ها و ویس هاشون رایگان منتشر بشه

________________________________________________________________________________​___________________________________-
سلام آره خواهر من من حسینی هستم مجوز های کانال پشت کنکوری ها رو شخص من گرفت
من روز کنکور به دکتر حقیقت و روز بعد کنکور به دکتر یوسفی زنگ زدم رضایتشونو گرفتم
شخص استاد طورانی هم ویس ساختمان داده خودشو برای اولین بار رضایت دادند منتشر بشه و حتی شبکه کراس راس دکتر حقیقت هم برای باراول منتشر میشه با جزوه
بخصوص بچه هایی که هوش ضعیف هستند میخام صدای حضرتی استاد شیراز خودمو ویسشو گذاشتم که عالی که به ساده ترین نحو ممکن تدریس میکنند
اگر شک دارید به دکتر یوسفی طورانی و حقیقت پیا م بدید بگید حسینی همچین ادعایی کرده خیلی راحته که
ضمنا واسه درس گسسته یه سوپرایز بزرگ دارم همتونو شکه میکنه.... بذارید بعد انتخاب رشته و چندین چیز دیگه
روش مطالعه درست ......
من میخام دینمو به مانشت وبچه های مانشت ادا کنم والبته به همه بچه های سایر شهرستانی

سلام
اگه این طور که شما میگید و اجازه گرفتین واقعان ممنونم ازتون انشالله جواب این همه کمک تون خیلی زود بگیرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sali_h
ارسال: #۳۲۴۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ق.ظ، توسط mahsa72.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)ah.gh74 نوشته شده توسط:  بچه ها...با رتبه ۲۶۹‌ نرم افزار و سهمیه شاگرد اولی کجا‌ میتونم قبول بشم؟

بررسی کردم روزانه علم و صنعت یا شهید بهشتی احتمالا میارم درسته؟ شبانه ها دانشگاهای بهتر‌چی؟

شبانه ارزش ندار پول بدهی روزانه شهید بهشتی میاری اونجام سطحش خوب

(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ب.ظ)nikash1392 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ق.ظ)hajaan نوشته شده توسط:  [quote='nikash1392' pid='439027' dateline='1496992037']
سلام
دوستانی که دانشجوی هوش مصنوعی هستیدیا اطلاعاتی در این زمینه داریدلطفاراهنمایی کنید.
بین دانشگاه های زیر کدومشون گروه اساتید هوش مصنوعی خوبی دارند ؟
دانشگاه اصفهان
دانشگاه شیراز
دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه الزهرا
دانشگاه خوارزمی
داانشگاه خواجه نصیر

سلام
من خودم خواجه نصیر بودم.هوش مصنوعی دوره مجازی
اصلا خواجه نصیر نرید.چون اصلا استاد ندارن.!
انصراف دادم الان امسال ببینم کجا قبول میشم.
صنعتی اصفهان میگن خیلی خوبه.ولی سخت میگیرند.

صنعتی رو خیلی دربارش همه تعریف میکنند .فقط نمی دونم ارزش اینو داره که روزانه جایه دیگه رو بعد از شبانه دانشگاه صنعتی بزنم؟

صنعتی اصفهان دانشگاهی با سطح علمی بالاست بماند این سالها بچه ها به عشق تهران نادیده گرفتند این دانشگاه اما استادهای خوبی دارد دکتر سماوی که درواقع پروفسورن وآمریکا ایشان میشناشد وتمام دانشجوهاشون اپلای میکنند ازطرفی دکتر نبی که تازه آمده است دکتر فانیان استاد پی گیری هستند دکتر منشی استاد دانشگاهepflبوده اند دکتر هاشمی هم که دانشگاه تورنتو استاد بوده اند اینا کم چیزی نیستند خیلی از اساتید دانشگاههای تهران رزومه به این قوی ندارند و اصلا بعی دانشگاهها تهران ارزش اتخاب کردن را ندارند اگر هوشی بدانید دانشجو دکتر سماوی بشید برا اپلای راحتید
بقیه جاها رو اطلاعی ندارم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۲۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close