زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۳۱۶۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ، توسط Amin93.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ)mohammad2000 نوشته شده توسط:  دوستان آیا احتمال قبولی در پردیس امیرکبیر یا بهشتی با رتبه ۹۶۱ آی تی هست یا خیر اگر هزینه اش مساله ای نداشته باشه ؟
پردیس دانشگاه قم چطور ؟

بله همشو قبول میشین. پردیس به دلیل شهریه های سنگینش خیلی از دانشجویان مایل نیستن که برن. سال های گذشته با رتبه های نزدیک ۲۰۰۰ هم پردیس قبول شدن.

موفق باشین.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ق.ظ)aliysefian نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم
سلام با رتبه ۲۵۰ نرم افزار میشه کجا قبول شد دانشگاه اصفهان را میارم یا نه
ممنون
با سلام
با توجه به اضافه شدن نیمی از ظرفیت گرایش شبکه به کنکور کامپیوتر و همپوشانی خوب کنکور امسال، بله شانس اصفهان و شیراز رو دارین.

موفق باشین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۶۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ق.ظ
با سلام
چرا هیچ جا رتبه قبولی دانشگاه بابل نیست؟
کسی میدونه نرم افزار بابل روزانه و شبانه با چه رتبه ای میشه آورد؟
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۱۶۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ق.ظ
سلام
دوستانی که دانشجوی هوش مصنوعی هستیدیا اطلاعاتی در این زمینه داریدلطفاراهنمایی کنید.
بین دانشگاه های زیر کدومشون گروه اساتید هوش مصنوعی خوبی دارند ؟
دانشگاه اصفهان
دانشگاه شیراز
دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه الزهرا
دانشگاه خوارزمی
داانشگاه خواجه نصیر
۰
۰
ارسال: #۳۱۶۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط boshbosh.)
سلام . بچه ها شما جای من بودین الگوریتم شریف میرفتین یا نرم تهران؟ کسی اطالاعاتی بده ممنون میشم.

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ)paieez نوشته شده توسط:  سلام. کسی مقایسه ظرفیت پذیرش هوش امسال و پارسال تو چهار پنج دانشگاه برتر تهران رو داره؟
با ۱۲۴ هوش علم و صنعت قبول میشم روزانه؟

شانسشو داری به احتمال بالا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: paieez
ارسال: #۳۱۷۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام . بچه ها شما جای من بودین الگوریتم شریف میرفتین یا نرم تهران؟ کسی اطالاعاتی بده ممنون میشم.

خوش بحالتون که انقد دایره انتخابتون بزرگه. تبریک میگم. الگوریتم همش ریاضیاتیه یه جا تو همین مانشت خوندم. من بودم رشته رو تو اولویت میذاشتم نه دانشگاه
۱
۰
ارسال: #۳۱۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ)math96 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  چرا انقدر رتبه های علوم پایینه ..بنظرم نسبت به پارسال درصدای بهتری زدن ولی رتبه ها کمتر شده ..یعنی کنکور انقدر سخت بوده ؟ حتی علوم ؟

برای خودم که ۷۲ شدم مقایسه کردم دیدم نمره کل من و میانگین درصد خیلی شبیه رتبه ۷۴ پارسال هست. ولی یکی از بچه ها رتبه ۱۳ شده به نظرم با این درصد ها باید خیلی بهتر می شد! فکر کنم توی رتبه های خیلی خوب رقابت شدیدتر بود.

تبریک میگم بهتون Blush
فکر نمیکردم توی علوم هم رقایت باشه اخه کسی به علوم توجه نداره و بیشتر نرم افزار و ایتی متقاضی دارن
جالب بود برام.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: math96
ارسال: #۳۱۷۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط ashkking.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام . بچه ها شما جای من بودین الگوریتم شریف میرفتین یا نرم تهران؟ کسی اطالاعاتی بده ممنون میشم.

شریف احتمالش پایینه به نظرم.

الگوریتم کلا علاقه خاص خودش رو میخواد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۱۷۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ)haj_baba نوشته شده توسط:  با سلام
چرا هیچ جا رتبه قبولی دانشگاه بابل نیست؟
کسی میدونه نرم افزار بابل روزانه و شبانه با چه رتبه ای میشه آورد؟
با تشکر
بابل پارسال برای اولین بار تو تکمیل ظرفیت نرم افزار گرفت. فکر کنم رتبه ۹۰۰ هم قبول شد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haj_baba
ارسال: #۳۱۷۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط sciencelover.)

من بودم نرم‌افزار تهران. البته خیلی بستگی به علاقه داره.
۰
۰
ارسال: #۳۱۷۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ)ashkking نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام . بچه ها شما جای من بودین الگوریتم شریف میرفتین یا نرم تهران؟ کسی اطالاعاتی بده ممنون میشم.

شریف احتمالش پایینه به نظرم.

الگوریتم کلا علاقه خاص خودش رو میخواد.

به شخصه اول نرم تهرانو میزنم بعد الگوریتم شریف بعد نرم امیر کبیر

با توجه به تحقیقاتم الگوریتم شریف کامپیوتری تر از الگوریتم تهرانه
۱
۰
ارسال: #۳۱۷۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط soroush_a.)

من خودم الان در اثنای انتخاب رشته امBig Grin
اگه اونقدرا رشته برات فرق نداره، قطعا دانشگاه خیلی مهمه. مخصوصا اینکه شریف باشه(اسم شریف پشت هرچی باشه عالیه)
۱
۰
ارسال: #۳۱۷۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط paieez.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ب.ظ)soroush_a نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  سلام . بچه ها شما جای من بودین الگوریتم شریف میرفتین یا نرم تهران؟ کسی اطالاعاتی بده ممنون میشم.

من خودم الان در اثنای انتخاب رشته امBig Grin
اگه اونقدرا رشته برات فرق نداره، قطعا دانشگاه خیلی مهمه. مخصوصا اینکه شریف باشه(اسم شریف پشت هرچی باشه عالیه)

اگه اشکال نداره بپرسم شما رتبه ی گرایش هوشتون چند شده؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۷۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام به دوستان
یه سوال خیلییییییییییییییییی مهمممممممممممممم
آیا رشته های شبکه و امنیت دیگه زیر گرایش مهندسی کامپیوتر شده (برای سال آینده وبعدها میگم)؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! و یا جزو آی تی هم محسوب میشه؟؟؟؟؟!!!!
ممنونننننننننننن
۰
۰
ارسال: #۳۱۷۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط ru95.)
سلام
منم یک سوال داشتم . میشه راهنمایی کنید.
من بعد ۶ سال دوری از درس و دانشگاه امسال کنکور دادم
مشکلی که داشتم بخاطر دوری از درس مثل این بود که اولین باره میخوام گسسته یا ساختمان داده و طراحی بخونم بنابراین نشد باهاشون ارتباط برقرار کنم و بخونم و علت نتیجه نگرفتنم هم همین مشترک بود. تخصصی ایتی رو ۵۵ و نرم رو باینکه اصلا درس کامپایلر رو نخونده بودم ۵۰ زدم
هرچند یه اشتباه بزرگ هم انجام دادم که تمرکزمو گذاشته بودم واسه ایتی . حتی نگاه نکرده بودم که درس های ارشد کامپیوتر چی هست و سر جلسه فهمیدم.. رتبه ایتی ۳۵۰ و رتبه نرم افزارم ۹۹۰ شد

خلاصه میخواستم بگم انتخاب رشته انجام نمیدم و میخوام برای یه رتبه خوب تو رشته نرم افزار برای سال بعد بخونم
سوالم اینه که ایا اون تغییرات ریاضی برای امسال حتما انجام میشه؟ یعنی باید الان به جای ریاضی مهندسی و محاسبات ریاضی عمومی ۱/۲ و معادلات بخونیم؟ منبع خوبی هم اگر میشناسین معرفی کنین
ممنون از همگی
۰
۰
ارسال: #۳۱۸۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط ۹۰۲۵۱۱۸۳.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mohammad2000 نوشته شده توسط:  [quote='mohammad2000' pid='438988' dateline='1496953638']
دوستان آیا احتمال قبولی در پردیس امیرکبیر یا بهشتی با رتبه ۹۶۱ آی تی هست یا خیر اگر هزینه اش مساله ای نداشته باشه ؟
پردیس دانشگاه قم چطور ؟

پردیس امیرکبیر تقریبا ترمی ۸میلیون شهریه میشه و پردیس تربیت مدرس و بهشتی و علم وصنعت هم ترمی ۶میلیون
واقعا ارزش نداره اگه زمان و شرایط دارید بخونید واس سال بعد حتی مجازی هم نزنید ک اموزش محور تو دکتری شانسی نداره اینو با تجربه میگم

ی سال دیرتر برید ولی دانشگاه و رشته درست حسابی برید واقعا اگه عجله کنید بعدا پشیمون میشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۶۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close