زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۳۰۳۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۲ ق.ظ
با توجه به تغییر و نصف شدن ظرفیت گرایش شبکه و امنیت با رتبه ۱۷۷ شبکه احتمال قبولی کدوم دانشگاه های روزانه یا شبانه هست؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۳۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ق.ظ)arz_zfr نوشته شده توسط:  با توجه به تغییر و نصف شدن ظرفیت گرایش شبکه و امنیت با رتبه ۱۷۷ شبکه احتمال قبولی کدوم دانشگاه های روزانه یا شبانه هست؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید.

اگه دو برابرش کنیم می‌شه حدود ۳۰۰ .شاید روزانه یا شبانه شاهد. البته من راجب آی‌تی زیاد اطلاع ندارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arz_zfr
ارسال: #۳۰۳۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۸ ق.ظ
سلام به همه، دوستان یه سوال مهم دارم که ممنون میشم بر حسب تجربه تون نظرتون رو بهم بگید، به نظرتون عاقلانه ست که جای انتخاب هوش روزانه ی شهرستان، علوم تحقیقات یا غیر انتفاعی تهران و انتخاب کرد؟ با توجه به شرایط کاری که تو تهران میتونه وجود داشته باشه و اینکه متاسفانه تو شهرستان امکان پیشرفت کمتره نسبت به تهران، البته که در صورت انتخاب تهران شرایط خوابگاهیم فراهم نیست و اینم مشکلیه، من شدیدا برای انتخاب رشته مرددم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۳۰۳۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  سلام به همه، دوستان یه سوال مهم دارم که ممنون میشم بر حسب تجربه تون نظرتون رو بهم بگید، به نظرتون عاقلانه ست که جای انتخاب هوش روزانه ی شهرستان، علوم تحقیقات یا غیر انتفاعی تهران و انتخاب کرد؟ با توجه به شرایط کاری که تو تهران میتونه وجود داشته باشه و اینکه متاسفانه تو شهرستان امکان پیشرفت کمتره نسبت به تهران، البته که در صورت انتخاب تهران شرایط خوابگاهیم فراهم نیست و اینم مشکلیه، من شدیدا برای انتخاب رشته مرددم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
ارشد دانشگاه دولتی را رها نکن والا کار درست در تهران هست ولی دوسال ارشد اینقدر گرفتاری داری به کارنمیرسی شهرستانهای مثل اصفهان شیراز مشهد تبریز اگرمیتونی انتخاب کنی بهترالبت نظرمن این
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: safoora s
ارسال: #۳۰۳۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ ق.ظ
تهران بدون خوابگاه خیلی سخته
۰
۰
ارسال: #۳۰۳۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ق.ظ، توسط مهران ۱۲۱.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان پارسال تو ایتی رتبه ۱۷۱ "روزانه تهران " قبول شده !!! بنظرتون امسال هم امکانش هست؟
لطفا جواب بدین خیلی مهمه چون میخوام از فردا دوباره شروع کنم به خوندن

شاگرد اولی بوده حتما

نه اتفاقا از این دوستمون در این مورد پرسیدن گفته نه هیچ سهمیه ای نداشتم!!

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  دوستان این که پارسال با رتبه های ۲۳۰ یا ۲۴۰ تجارت خواجه نصیر قبول شدن ، میشه امسالم به این امیدوار بود؟؟ یا پارسال خیلی خاص بوده؟

تجارت شبانه یا روزانه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۳۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۴۱ ق.ظ
سلام دوستان
خسته نباشید میگم به همتون
نتیجه ها اومد، چی کار کردین ؟
با توجه به این که تو گرایش ۳ کامپیوتر، نصف درس های ای تی اضافه شد امکانش هست با رتبه ۱۲۰۰ نرم افزار، شبانه قبول شم ؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۳۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۴۹ ق.ظ
سلام به همه! امیدوارم از نتایج راضی باشید و نتیجه زحماتتون رو گرفته باشید. من رتبه ۳ آیتی و ۸ شبکه شدم و کارنامه و مصاحبه رو تو سایت قرار دادم هر کی دسترسی لازم رو داره بره یه پوشه درست کنه برای سال ۹۶ و منتقلشون کنه به جای درستش

لینک کارنامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک مصاحبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۰۳۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۰۲ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  زبان ۱۷/۷۸
ریاضیات سفید
دروس مشترک ۴۱/۹۸
دروس تخصصی نرم افزار ۲۹/۸۲

رتبه ۵۳۱

سوال ۱ کامپایلر رو اصلاح نکردن وگرنه تخصصیم ۳۵ می‌شد.
نمی‌دونم چرا رتبم انقدر بد شده. سال‌های پیش با این درصدها رتبه‌های خوبی می‌شد آوارد.
به نظرتون شبانه تهران جایی می‌شه قبول شد؟
آره قبلا با این درصدا رتبه خیلی خوبی میشد آورد.امیدوارم بخاطر همپوشانی باشه! بنظرتون هم پوشانی در چه حدیه؟ آخه خیلی از بچه ها هم سوالای گرایش هوش رو جواب دادن هم نرم رو.

هوش اینطوری نشده. یکی از آشناها با درصدهای پایین‌تر از من هوش شده حدود ۳۰۰. فقط شانس نرم‌افزاریا بود. همپوشانی هم به ضرر نرم‌افزاریاست. آی‌تی ظرفیتش کمه تازه ۵۰ درصدش تقسیم میشه با نرم‌فزار. ۱۰۰ درصد ظرفیت نرم‌فزار هم تقسیم می‌شه با آی‌تی.
سلام .مهندس رتبه هوشت چند شده .با این درصدا ؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۴۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ ق.ظ، توسط great.ocean.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  
ریاضیات سفید
دروس مشترک ۴۱/۹۸

رتبه ۵۳۱

نمی‌دونم چرا رتبم انقدر بد شده. سال‌های پیش با این درصدها رتبه‌های خوبی می‌شد آوارد.
آره قبلا با این درصدا رتبه خیلی خوبی میشد آورد.امیدوارم بخاطر همپوشانی باشه! بنظرتون هم پوشانی در چه حدیه؟ آخه خیلی از بچه ها هم سوالای گرایش هوش رو جواب دادن هم نرم رو.
به خاطر همپوشانی هم تا حدی هست.
ولی یک نکته مهم اینه که سنجش ضریبا رو تغییر داده وتاثیر درس تخصصی کم شده چون کافیه دوتا کارنامه رو با تراز و میانگین درصدا با ضریبای موقع ثبت نام بزاری کنار هم و در فرمول محاسبه تراز قرار بدی ، اونوقت دوتا میانگین برای نفر اول کنکور بدست میاد که نشون میده میانگین با ضریبای ثبت نام فرق داره
و از اونجایی که با یک میانگین ، سال قبل که یک ساعت زمان بیشتر داشتند، رتبه بالاتری بدست میومد،
اما الان ضریبا به شکلی شده که تاثیر درس تخصصی کم شده و علت رتبه های پایین همین بوده
جالبه سنجش اومده با اینکار مثلا تعادل ایجاد کنه
ولی نفهمیده که با اینکار بچه های هوش که زمان بیشتری برای مشترکا و درسای دفترچه اول داشتن باز رتبه هاشون نسبت به ما در گرایش های ما بیشتر میشه!!!!! یا حتی کسانی که در جلسه بر اساس ضریبا تصمیم گرفتن به چه درسی پاسخ بدن باختن
واقعا متاسفم برای این تصمیمشون
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Alirezaj , shahraz , sciencelover
ارسال: #۳۰۴۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۰ ق.ظ
سلام دوستان

به نظرتون با رتبه ۶۶۰ هوش مصنوعی کجا احتمال قبولی روزانه رو دارم؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۴۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط Rehe1994.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  به نظر شما با توجه به نصف شدن سهمیه شبکه و امنیت بین بچه های کامپیوتر و فناوری، امیدی به امنیت تربیت مدرس است؟
رتبه بعد من چه میکنه؟! Big Grin

یکی میتونه خیلی ساده و مختصر بگه
گرایش های آی تی - ساختار سازمانی - چند رسانه ای - فناوری اطلاعات پزشکی - سامانه های شبکه ای چین؟ و کدوم بهتره؟ و در کل تجارت بهتره یا این گرایش ها؟
هم از نظر بازار کار و هم از نظر جایگاه اجتماعی و ادامه تحصیل و اپلای خارج از کشور؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۴۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ، توسط mohamadali74.)
سلام
دوستان من ۲۸۰ نرم افزار شدم به نظرتون روزانه تهران صنعتی اصهان یا فردوسی مشهد رو میارم؟

واقعا موندم با۶۰ درصد تخصصی چرا ۲۸۰
۰
۰
ارسال: #۳۰۴۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ق.ظ)Alirezaj نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  
ریاضیات سفید
دروس مشترک ۴۱/۹۸

رتبه ۵۳۱

هوش اینطوری نشده. یکی از آشناها با درصدهای پایین‌تر از من هوش شده حدود ۳۰۰. فقط شانس نرم‌افزاریا بود. همپوشانی هم به ضرر نرم‌افزاریاست. آی‌تی ظرفیتش کمه تازه ۵۰ درصدش تقسیم میشه با نرم‌فزار. ۱۰۰ درصد ظرفیت نرم‌فزار هم تقسیم می‌شه با آی‌تی.
سلام .مهندس رتبه هوشت چند شده .با این درصدا ؟

تخصصی هوش رو سفید گذاشتم موند. شده حدود ۷۰۰
۰
۰
ارسال: #۳۰۴۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ ق.ظ
سلام دوستان
با ۳۳۰۰ آی تی مجازی شبکه علم و صنعت قبول میشم؟
۱۴۰۰۰ نرم افزار پیام نور تهران قبول میشم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۳۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۶۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۱۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close